Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja most olvastam vissza a másik oldalon már irta valaki még képet is rakott! De azért köszi szépen!
10W-30-as esetleg 10W-40-es motorolaj!
DT 80 Lc2 be milyen hajtómü olaj kell?
az fasza, ezek a korán érö gyerekek... :D hajrá :D biztos szereti a motorozást, minden csaj szereti, föleg amelyik elötte huzza a száját, azt utána elég leszedni rola... bár az erdöbe csak ovatosan :D
az nem a motort szerelte meg hanem engem
vagy csak a multkori fehér ruhás asszonyka állt neki és megszerelte :D
pár kép márol:
Mégsincs ssemmi baja a váltómank! Nem tom hogy hogy lett jooooooooooo

Lehet hogy az északai motor manó csinálta meg

am eladóó!

Dt-m
"motor minarelli"
ösmerös, ezek szerint télleg DT blokkos a Sachs is, már amennyiben arrol van szo
yahoo id-m: ferkodani
hello!
szükségem lenne egy kis segítségre.folyt a fékolajam a beöntőnyiláson, belenéztem, alig volt benne olaj, gondoltam akkor le is cserélem.láttam egy kevés szutykot a tartályba, ezér átfúlykáltam kompresszorral, a csövet is a tartályt is.összeraktam, felöntöttem olajjal, légtelenítés.pumpáltam egy jódarabig te semmi, csövet le, pumpálom szinte semmit nem nyom, fent is le a csövet ott se nyom semmit.
mi lehet a probléma?mi a megoldás.
próbáltam szétszedni , vagyis kiszedni a munkahengert, de nem sikerült rájönnöm hogy jön ki.
kösz előre is.
hello!
Sziasztok!
Nem tud valaki bontott yamaha Dt 125öst? Bár igazság szerint engem csak a power szelephez érdekelne egy hozzátartozó alaktrész, és gondolom, ahol bontot Dt-van, ott majdcsak megtalálom ezt . Vagy ha esetleg valaki tudna ebben segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni, az nagyon jó lenne. Egyébként ez egy kis korong a power házban, amire rávan kötve a két power bowden, és ennek segítségével módosítja a kipufogó nyílást. A képen a cuccos eredeti helye lenne.. Egyébként bocsi ha fárasztó, tudom már párszor belinkeltem, de csak próóbálkozok:(
kösz a segítséget mindenkitől remélem jó lesz a moci
maros
en vasarhelyen...ok szolok. Ad le az e-mail cimed v yahoo id-d. ferike
pudvapapa jot ajánlott, de ha hosszabb távra tervezel érdemesebb O gyürüs változatot venni, sokszor tovább tart, ha meg terepezel akkor ez hatványozottan igaz (én következönek csak azt fogok venni) sajnos annyi is igaz, h kb a duplája az ára
köszi szépen érdekelne enkem ha lehetne.
mégegyszer kössz
Eladósorba került a motorom!

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=13886
4
did 428 erősített 7000 valahányszáz én a nagyvasról rendeltem !
Hali! Nekem van egy yamaha dt 125- r tipusú motorom, főleg terepen használom. Most akarok rá láncot venni, milyet ajánlanátok?
Előre is köszi.
Helo
Eladó villamagasító.
Itt a kép is róla amit ígértem.
na erre gondoltam