Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv; eladósorba kerult a dt-m, ha vkit érdekel:

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=138864
csak dunaföldváron teljesitettem szolgálatot :)
am hátulra milyen tárcsa féket szoktatok venni?
MEg nincs vkinek egy eladó supermoto szettje?
csoola látthatalak ma én zalakaroson?
Esetleg, ha a sapkában eltörik a rugó, de nem jellemző. Tünetből én inkább hajszálrepedésre tippelnék. Hajszálrepedni hidegen való kínozástól, vagy melegen történt vizezéstől tud. Nem történ olyasmi, h belementél vmi nagy pocsolyába, esetleg motorozás után egyből lemostad?
akár ha pl.:a gumipakolás megadja magát
Hello
A mocim problémája(dt 125r blokk) hogy nyomaték leadásakor kinyom egy kis vizet a hűtőből...Vadi uj hengerfejtömítés...síikköszörűsnél volt a hengerfej és henger. a hűtősapka el tud romolni?
vele én is mennék horgászni
Hol lax ferike? erdelybe ah lattam az adatlapodon de hol?
kosz fery . neked hanyas evjaratu van? nemtudod hol lehet kapni oldalidomot ami jon az ules ala s kb menyibe kerul? kosz
Eladó k8-as keveset futott nagyon szép állapotú s-es drz ,túrázásra használt csak! haspáncéllal+kézvédővel szakszervizben szervizelt!

akit érdekel írjon
80bol csak LCI és LCII van
Yamaha dt LC vagy R? és milyen évjáratú a motor?
Nekem Lc 125 van és ugyanezt csinálta. Mindig elinditottam 10-15 percig durrogott és fulladt, aztán mikor motorozás közben csinálta meg is állt ugy hogy be nem tudtam inditani és haza kellett huzzanak. Elvittem 2 szerelöhöz nem tudtak semmit csinálni, az egyik azt mondta hogy 2001-es DT is ezt csinálta és nem tudta megjavitani... (Ugylátszik ez tipushiba. A neten is több helyen olvastam utána, nem egy helyen láttam hogy ugyan ez a baja a motornak és senki nem talált megoldást.) De elvittem egy harmadik szerelőhöz, az a power szeleppel csinált valamit, nem müködik, most nyitott állapotban van, de ez igy elég szar mert 5000-es fordulat alatt nincs semmi ereje a gépnek, de legalább nem pöfögi el minden motrozásnál csomó benzinemet, és nem b*ssza fel többé az agyamat.
nem rossz
2006-os évjárattól értem

a választ előre köszi!
sziasztok!
a Yamaha DT50X-be Minarelli blokk van?
Szerintetek attol h a válto nem vált fel ketesnél tovább attol még le lehet meni vele horgászni? lessz vmi baja tőlle? am mi baja lehet mégis? kapott egy nagyütést a kötöl a válto kart visszahajlitottam!
mi történhetet vele? fogaskerék megakadt? vagy mi?
lci válaszoljatok!


itt van pár kép még amikor jó vt a moci:
"gázt adsz; huzod a gázt stb" :)
erefele ugy mondjak aztan ott nemtudom h h:P
gázolsz?
gázolni a madarak szoktak a vízben
amugy tul sok benzint kap szerintem
hello mindenkinek . Yamaha dt80-om van. Meg tudna nekem mondani valaki h mer van az hogy all le a motor (fullad le) mikor gazolok vagy van amikor nem all le csak megy el az ereje. Kosz
De rákötöttem az akksi töltöt és akkor sem ment...És készitették ezt a cdi-t, ugyan olyan mint a régi, akkor még ment ezzel a power is...