Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is kell
Helo mindenkinek.
Ez a gép szerintetek mennyi pénzt ér?
De bármilyen tuning kipu érdekel, ha pl DEP-ed van...
giannelli rezót vennék dt125r-re. akár a gyári beszámításával,akár külön is érdekel.
hello

Valaki nem tudna nekem yamah dt 125-.ös kapcsolási rajzot küldeni! Nem találok sehol
Sziasztok srácok!

Van egy pár eladó villa magasítom, ha valakit érdekel írjon.
Majd dobok fel róla képet is.
Hengerfejtömítést jó eséllyel cserélni kell. Elvileg minden hengerfej levételkor csere van előírva. sajnos ha csak a hengert húzod le, hfej marad, akkor ki kell venni a blokkot, amennyiben 125r
szereltem már pár motort
ezért szerintem:
jobb kivenni a blokkot (fél óra plusz meló)
feltenni egy tiszta műhelyasztalra, ahol kényelmesen lehet javítgatni
görnyedni, hasalni nem jó dolog......
legalább a csavarok sem rohadnak be
mondjuk egy hengerfejtömítés cserére nincs értelme......
ja igen bocs
nem kell.
arra, hogy jól rakd össze
Ha dugót akarok cserélni,ki kell vennem a blokkot a vázból?
Meg van amire majd figyelnem kell?
16, félreütötted?
Hali! Van egy 125-ös YPVS DT-m, nemrég lett megfuratva Prox dugoval, 56.50-es méretben. Az lenne a kérdésem nem tudjátok hány ccm lehet ezzel a dugoval körülbelül? Vagy esetleg ki tudnám e valahogy számolni a ccm-t?
Köszi előre is, fontos lenne!
17
És lenne egy kérdésem valaki megtudja mondani hogy hány fogas az első fogaskerék gyárilag a 125R nél?
jahh még annyi hogy müszakira max vissza teszem a gyárit:D!és jagermanoka sztem jobban megéri ha veszel egy univerzálisat 9 ért vagy használtat 3-4 ért és sokkal szebb mint az a kis tv...ha én eltörném mondjuk akkor én is egy univerzálisat vennék
Hy! Máriónak , amugy nekem meg multkor hogy hol a biztosítás matricája azt mondom az csak 50 esre kell azt nem akartáák elhinni aztán a kollegája mondta hogy a gyereknek igaza van xd!
üdv v kinek nincs 80 as dthez fejidom lámpa nélkül kocka lámpás.. ha van mennyibe?
hogy hivnak? majd mondom neki, ma már kérdeztem is töle, h nem ismer-e véletlenül :D
amugy rendszámvilágitás kellene, én is most viszem müszakira és nekem sincs, de elvileg "elfelejtik" majd nézni, meg amugy is, annyi lesz kb sztem h fékpadra fel, megpörgetik, fékezek aztán csá
amugy a rendörök egy része teljesen fogyatékos, a multkor már irtam, hogy abba akart belekötni, hogy "50-es-e?!", mert nem látta még a rendszámot se... szoval sokszor inkább bohocot csinálnak magukbol, mintsem hogy fontosabb dolgokkal foglalkoznának
Üdv motorosok!

Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy ha valaki tudna segíteni nekem kuplung bowden ügyben az jelezze mert nemrég elszakadt a Dt 80-asomon a bowden és nem tudok sehonnan keríteni hozzá alkatrészt és ha valaki estleg ebben tudna nekem segíteni hogy honnan lehetne kuplung bowden-t beszerezni az kérem jelezze.

Segítségeteket előre isköszönöm

Üdv: Dév
sajnos kell... de ha nem isa műszakin de közúton a rendőrök kötözködnek
Jaja ismerem nekem meg volt osztájtársam :D!ám meg úgy hallottam hogy nem kell rendszámtábla világítás motorra vagyis nem kötelező szóval müszakin átmegy így is.. de ez nem biztos csak hallottam!
nekem tetszik, powa megoldás :D
te ismered az Illés Norbit? ESZIbe jár, osztálytársam, nem motorozik, csak ö is kakasdi :D
Ne vedd el
Kínálgatom én is a kis 80-asnak

Amúgy már csak kiváncsiságból is, kivettem tegnap a gyertyámat, kb. pont egy éve csavartam bele, és meglepődve tapasztaltam, hogy bár szép csontszáraz volt, de rá voltak égve ilyen kis fémes részek, mintha ilyen aludarabkák lette volna, még jó, hogy volt hézag, amúgy egyszer nem hagyott ki a gyújtás. Lehet foszlik a dugóm ? Amúgy hibátlanul hasít a gép, bár tény, hogy azért már ciripel, kolompol egy pöppet, dehát nem is csoda, lassan 3.éve nyúzom, és már akkor erősen kopott volt, amikor vettem
És nem kímélem, telin megyek vele rengeteget, ami a csövön kifér, terepen.