Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao!
Jó lett de így hogy van rendszámtábla-világítás?
nincs és nem lehet belerakni
Há hyy figyuzzatok mit doptam össze apámmal :D a gyári lámpát felhasználva:D !sztem jó lett, a lámpa az meg lett fordítva és és be a sárvédőő aláá:D irjatok hogy szerintetek mien lett :D
sziasztok

lenne egy hülye kérdésem 94-es évjáratú 50es dt-be lehet e power szelep és ha igen merre van mert fogalmam sincs róla?

Milyen motorolajat ajánlotok jelenleg igol van benne de ha esetleg van valami amit jobban szeretnek a dt-k?

köszi
láttam én is forditott YZ telos DT-t, szal nem hülyeség amit a gyerek mond, gondolom kompletten kerekestül, kiflistöl mindenestül teszik át, gondolkodtam is hogy hogyan mert szimpatikus lenne nekem is ez
valaki mondja már el hogy szokták belerakni azt a z yz telot
Hát igen... én is gondoltam rá... csak errefelé az esztergályosok arany árában dolgoznak...
Szal olcsóbban jövök ki, ha veszek egyet...
esztergáltatni kell.
haliho
baromi jol néz ki, örülök, hogy te vetted meg, mert nemhogy lelaktad, hanem egyre csak szépited...
a felniket kitöl szerváltad? az elsö tutira kicsi azt látom, a hátso mekkora, 17 vagy 18 colos? gumik is ujak? látom a rajtszámomat meghagytad :D még az ujra nem csináltattam, de sztem ilyesmi lesz azon is nemsokára:D
Szevasz, jó lesz a gép, de valami nagyon szemet szúrt nekem ezen a képen. Baromi furcsán áll az az első fékcső szerintem anak nem úgy kéne, mert ha ott fog hajolgatni akkor idő elött megtörhet. Nekem csak alul van rögzítve a villához. a töbi rögzítésbe mozog, csúszik (cska megvezetik) és a kormánynál hajlik ott ahol egyébként is 90fokos kanyarulatot vesz. Nem leszólás akar lenni, csak figyelmeztetés, h. nehogy gondod legyen belőle. Amugy jó néz ki a gép grat.
Ma raktam össze a gépet.
Végre készen van.
De még nem 100%-os.
Gondoltam dobok fel róla egy képet.
Ismét egy ember, aki ért hozzá
ha megmutatja hol van a power, odaadom érte a 125ösöm
Hello!

Pityeszke a dt cumokrol irhatnal arakat, es magadrol valami elerhetoseget. Engem a muszerfal reszei (sebesseg,fordulatszam mero), valamint az elso lampa feletti idom erdekelne. Ha masnak is van elado cucca, irjon!
nekem hátra asszem 18as kellene, de ha már veszek akk újat, és akk megint egy jó ideig nem kell, amúgy köszi szépen
köszi szépen, már nézem is
hello akksi nélkül nem működik a power de beindul legalábbis én már indítottam be de nem ajánlatos én ugy tudom, de ha már jár a motor akkor müködik a power is akku nélkül is.
Lehet berakni yz telót :D ám nekem meg nem naon koppantak le
ilyen felhasználó névvel nem kérdeznék ilyet vazzee

erdőjárás igen cross nem mivel nagyon puhák a telók és kopogni fog
hy hard enduro !én is kb arra használom erdőbe sokat vagyok meg néha pájázok is:D jóó a dt az ijenre...
Hali mindenkinek.
Szerintetek megéri egy 1999 es jó álapotú yamaha dt125 öst, rendszámosat kb 300000-320000 ft-ért? Továbbá szerintetek alkalmas
ez a yamaha enduro akárerdöjárásara meg esetleg szolidan egy kis krosszpályára? Válaszokat elöre is kösszönöm. Tapasztalatokat meg várnák az emailemre, esetleg a fórumba is.
várj csak, akksi nélkül tutira nem megy, a motor se indul... alegjobb, ha nyitottan hagyod és veszel egy akksit bele
megnézem h össze lehet-e kötni akksi nélkül, de nem sok értelmét látom, biztos, hogy nem fog moccani (csak egy példa, ha gyujtásra rakom egyböl megmozgatja a powermotort, amit rögtön észreveszl h akksirol megy, különben nem moccan...ezzel meg már meg is oldodott a kérdés)
nagyon megköszönném ha megnéznéd....
sziasztok! Volna egy kérdésem! a 1995-ös yamaha DT 125-ös vázába milyen motor megy még bele
valami bika 250-es vagy valami?
eladó a motorom 225 000 ft irányár több mint 100 000 ft lett ráköltve, ajándék indexek és egy enduro gumi szett is. a képeken nincs rajta a crossgumi, meg 1-2 apróság, de majd újítok a képeken... részletek itt, vagy telefonon 0620 479 0263 ismétlem irányár csere érdekel 250-350 ccm enduro
ha akarod majd lehuzom az akksit és elinditom, csak nehogy elfelejtsem, elég huzosak a napjaim mostanában
de ha lesz idöm meglesem, ma már nem berregtetem