Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Engem erdekelene az elos teleszkop a benzin tartaj csap szurovel egyut ha nincs le torve az elfordithato pecek a csapon, erdekelne az elso hatso kerek is kumival egyut es a lancvezeteo ami a hatulso fogaskereknel van az a feher muanyag valaszt a kov emailra kerek Szurkegandalf@yahoo.com
Szevasztok!

Vettem egy 80-as Lc 2öt, felfurattam, nagyon klassz lett, viszont pár alkatrészre szükségem lenne.
----------------------------------------------

- Kéne egy kormány ( ami rajta van zsir uj, csak a tulok elözö gazdája levágta a végeit, mert ugy jobban elfér a kocsik között....) persze rájött, hogy a markolat+aproszarok már igy nem mennek fel a helyükre :D de addigra már mindegy volt.
- Gázkar kellene kompletten.
- Müszerfalat is keresek(gyujtáskapcsolo nélkül is)
- Oldal idomok, hütö idom, és hátsó sárvédő.
- hátsó kipufogo dob (ami ott elfér, igazábol bármi érdekelne)
------------------------------------
Ha valakinek van ezek közül bármi, amitöl szivesen megválna, annak roppantul örülnék :)
elöre is köszi szépen!

(ha irnátok bonto cime(ke)t, aki ezzel a tipussal (is) foglalkozik, az is hatalmas segitség lenne.
tegnapi csapatás egész jol sikerült
nem mükszik
nem ,szerencsére a rendőr aki kekeckedett a szomszédban lakott,valamikor.
ahogy látom faszán rohad meg rozsdás, müködik? mennyit kérsz érte egyben papirokkal?
Bontott alkatrészei eladók 125R.
Rendszám, forgalmi, törzskönyv, adásvételi VAN, műszaki lejárt.
Ha valakit érdekel belőle valami motorkovacs@gmail.com - ra írjon!
max a hengeren kicseréled a 125 ös feliratot, amugy megbüntettek?
vazze,tegnap két rendőr megállapította hogy 750ccm-es a dt-m,nem semmi.mire nagy nehezen megmagyaráztam nekik,a mellettem lévő haverom star,hengerét nézzék meg kb egyforma nagyok.Na itt feladták.De nem tudtok valami megoldást hogy 50-esnek nézzék?Pl kormányoszlopra valami 50-es tábla?
meg a másik kérdés, rozsdamentes acél tárcsa van az lc2-n?
első kell.
üdv nekem van hengerem 57,5 ös dugó volt benn !
Hátso fékbetét kell (dobfékeshez)?Mert nekem van egy hátsó vadi uj fékpofám(1pár)!Én a 80-as dt-hez vettem de sztem jo a tiédbe is mert ahogy elnéztem neked is a régi tipusu dt van ami elöl tárcsa hátul dob és sztem nincs külömbség a kerekeik között!
a 80as lc2es fékbetétje jó lehet a 125ös lc2eshez?



a nagyvason mér nincs 125-ös lc2eshez alkatrész?
van sima lc hez, meg van r hez, de a kettő között még véletlenül se
sztem nem, nincs ami mozgassa a powert
ehhez lenne nekem is kérdésem, ha állo helyzetben, üresben huzom neki a gázt, akkor is nyit a power ugye?
ha igen akkor te is le tudod ellenörizni bármikor, hogy megy-e, csak beinditod a motort és nem teszed rá a fedelet :)
Valaki tudja hogy az akksi nélül a power szelep müködik-e?
Légyszi aki tudja válaszoljon...
Sziasztok!
Nagyon fontos kérdésem lenne!Elvesztettem a benzin levegő állitó csavarom, már hónapok óta az után a szar csavar után járok bontóról bontóra, meguntam.Valaki legyen olyan szíves és írja le a pontos méreteit!Vagy ha tud egy jó bontót szóljon!Egy 1998as 125ccmes be kellene.Nagyon nagyon köszönöm előre is annak aki segít!
Sziasztok! kersek dt125 höz oldalsó deklit a fényes ezüst színűt ami a fogaskerék felőli oldalon van! Ha van valkinek eladó érdekelne.
szinte új
küldeni
hali..
eladó egy dt lc2 125 ,150000 ft- ért.érd:06302440612
képet is tudok
hát a minösege hagy kivánni valot maga után
ha gondlod red támogatlak
jól van na.csak egy kis pénzt gyüjtöttem.