Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, amikor üresben van akkor is mozog a power ezt még régen megnéztem és biztosan tudom... Nem néznéd meg nekem ha nagyon szépen megkérlek hogy akksi nélkül müködik-e? nagyon fontos lenne. Faterom vitte régen szerelöhöz és ugy csinálta meg hogy a power szelepet kiiktatta és azután kinyitott állapotban van. Ezt szeretném visszacsinálni, az üreset jelzö lámpa azota nem ég igy gondolom valami elektromos cuccot kikötött és azért nem megy a power. Ha megnéznéd nekem akkor tudnám hogy az akksit kötötte ki vagy valami mást...Elöre is nagyon köszi...
köszi szépen:)
*motort
Ilyen szép állapotú motorot amikhez adnak pót cuccokat ritkán találni
*enduro
sziasztok
eladó lett a motorom, ha érdekel valakit...100%költségmentes állapot, rengeteg extrával, supermoto és enguro szettel,sportrendszerrel+gyári, nagyon sok mindenből 2 garnitúra van:) (kézvédő, tükör, indexek, lámpák, féktárcsák) külföldi papírjai vannak 300.000ft
írtam emailt, nem nézed meg?
hát én is ugy gondoltam hogyha valaki ad érte 220-230at az viheti
asszem te voltál akinek irtam is mikor vette, hogy gáz lesz rendszám nélkül, de persze nem tuti
kicsit tényleg drága, bár aki DT-t akar venni azt nem fogja érdekelni, hogy mennyiért van fos 600as lc4 (merthogy az amiröl szo van halál faszára valo, a bele is ki van hajtva, meg ráadásul pont annyi papirja van mint ennek...bár ebbe ne menjünk bele)
olyan 220 ezres reális lehet érte, ha papirozhato és tip-top, bár én annyiért sem venném meg (meg rendszám nélkül semennyiért sem... ez az én dolgom)
igen tud úszni is és köszi de nem számítok be semmit
Úszni is tud a motorod ennyi pénzért? Am érdekelne a mocid:D adok érte 1 70ccm es 4 sebeséges 87 es simot +70 ezer kp-t
hát majd lesz valami.
azt én elhsizem h semi baja a mocinak nekem is 94-es van csak mondtam hogy kicsit drága akkor is sztem ha alku képe
Szia!

Egyben nem eladó, már bontva van...
Oda van írva hogy az ár alkuképes amúgy meg lehet ogy azt gondolják sokan hogy biztos szar mert hogy 95-ös évjárat de nem mert rendbe van a motorja és jól is megy.
enyiért senki nem fogja megvenni! én 220ért néztem faja 620as lc4es ktm et! de te tudod................
Nekem van egy 60% hátsó és 70% első ha érdekel a hátso 19" az első 21" ja és mindkető mitas 5000Ft a kettö
Hello nekem van egy piros rezovédőm egy gyári 80as hengerem egy kcsit görbűlt kormány van egy rezom is ami nyakba etlőrt de meglehet hegszteni és nagyábol ennyit!
Eladó egy yamaha aerox 2005-ös 50-es sportrobogó.Fekete gianneli sport kipufogóval és sok sok carbon cuccokkal.
Ár:250.000 HUF vagy yamaha dt 125-re csere!
Képek a galériában elérhetőség az adatlapon!
Kössz szépen a segítséget, de már találtam a közelben egy boltot, ahol elvileg van lehúzó...
De azért kössz szépen...
citybike a buzetti összes terméke kapható vagy esztergáltass én mind két motoromra úgy csináltattam nem nagy munka 6 fröccs a kettőért
universalmotor, mofaker,
Helló!
Merre lehet szert tenni 125-ös Dt lendkeréklehúzóra?
srácok, nem tudtok vmi olyan netes oldalt (a nagyvason kívül) ahol vannak krosszgumik? előre is köszi