Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello tömítéskészletet akarok rendelni a dt blokkhoz, és van kétfajta is. 50034 és 50129. a motorszám alapján nem tudtak mondani semmit 3bn... Ha tudja vki mi különbség van a kettő közt az segítsen már ki legyen szives. Előre is köszi
Nekem van 57,5 ös dugó volt benn
yamaha márkakereskedés például, én ott probálnám, néhol még lehetnek elvétve bemutato darabok
amugy meg németország mondjuk, mivel ennek sincs rendszáma, arra tippelnék hogy ez is külföldi volt, gazdija majd biztosan kijavit :)
Honnan lehet szert tenni ilyen fiatal gépre?
Nem szándékos volt csak túl süppedős volt a föld...:D és nem lett semmi baja utánna se szal ez azt bizonyítja hogy bírja a strapát!és kihansújozom ilyen eset csak 1szer történt..
egy jotanács, amikor eladod azt a 200-as exc-s dolgot ne emlegesd sztem ;)
Üdvözlet!Eladó 1 125üs yamaha dt!2004.9 havi,kitűnő állapotban!A motornak semmi baja sincs,önindítóval hidegben is 2.szorra indul...motorex olajat kapot.Főként uton használtam néha-néha enduróztam vele.Számom:06/20/4815138.Eddig sehol sem hagyott ott pedig voltunk olyan helyken ahol a 200as exc is meglepődött!
Szevasztok valaki tudna nekem szerezni Yamaha DT 125 -re hátsó sárvédőt és lámpát?
jahjah....sztem az lessz....meg haverom nézett ki onnan bukót, egúttal azt is lehet rendelni...
Ha van pénzed, vegyél még tőlük olyan cuccot, amit úgy is kellene nemsokára (pl.: lácszet) azzal nem nő a futár díja.
igazad van!
Köszi a segítségeket, meg a tippeket!
Már nem tudom, de a GLS oldalán megtalálod az árakat. Holnap kérdezz rá, hogy postán elküldik-e levélként? AZ lenne a legolcsóbb.
jaj igen.... tényleg csak az xls-ben volt vmi Kecskemétes cucc... asszem... mostmár látom h.Tatabánya... ha jól látom....:D de ha belegondolok, és utánnaszámolok, h.a legközelebbi márkaszervízbe mire eljutok 1500 Huft az üa.költség plusz asszem legolcsóbban 3000ft a fúvóka.... úgyhogy lehet h.ugyanott vagyok, csak nem kellett mászkálgatnom utánna...
kb.mennyi a házhozszállítás díja?ez súlyfüggő is ha jól tudom....
De hát ez nem is Kecskemét! Egyébként most megmondom, hogy elküldik, mert én már vettem cuccot a pinktől, csak kicsit drágán, mert futárral jön.
hello
amigósikerült találni fuvókát?
mert én a világba nem találok
létszives segítsen valaki
Köszi mégegyszer!
megnéztem... holnap felhívom őket egyeztetni, mert hátha kiküldik... innen (szabolcsból) egy kicsit messze van Kecskemét....
köszi!megnézem....
itt egy lista, de érdemse megkeresni őket


http://rapidshare.com/files/21...
hello az a kérdésem a tapasztaltakhoz, hogy már szétszedtem vagy négy dt blokkot, a kuplungon a 6. tárcsa mindegyiken különleges volt. nem volt akkora belső átmérője mint a többinek, és belül egy hullámos kör alaku drot volt. Ha tudná vki h ez mi célt szolgál árulja már el nekem mert furdal a kiváncsiság:D
Helló fiúk!
Segítsetek nekem... neten lehet rendelni a Dt-hez valahol fúvókát?