Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez ritka nagy poén volt!
Engem a lámpa érdekelne!
msn-en megmondom.
az volt a abaj hogy feszesre húztad a bóvdeneket... azért törte el
Segitsetek légyszi.
A levegöt állito csavart merre kell tekernem hogy több levegöt kapjon?
http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
ennek a srácnak nem tudjátok valami elérhetőségét? email pl.
nekem volt hogy a CDI szart be . rugásra nem indult csak ha betoltam.
bontottan vettem 1 et 5 ezerér
bontva szerez nincs más
hát Darknox ez igen szép tett volt ettől az embertől, elégótétlélek az a problémám, hogy miközben a powert tekergettem, állítgattam, az a műanyag, ami kinyitja a szelepet a hengerben, kétoldalt eltört... úgyhoyg nem tudom h hogy lehetne megcsinálni, vagy esetleg bontóban lehet e ilyen bizbazt kapni vagy kompletten kell e megvenni...
kérlek benneteket írjatok valamit mit csináljak, mert szúrja az oldalamat ez a power
válaszotokat előre is köszönöm
helósztok
valakinek volt már baja gyujtás elektronikával,vagy vami gyújtásproblémával.létszíves írjatok,hogy mit csináltatok
a motorral.és menyibe volt
Vtam ma motorozni itt egy kép miközbe tesztelem a cross gumit h h tapad!:D
Az a minimum
majd husvétkor küldj neki 1 képeslapot
mi is a telefonszáma?
Hát srácok ilyen eset is csak 1x van egy évben!
Telefonáltuk egy embernek tömítés ügyben(hengertalptömítés),szettet árult de nekem csak a talptömítésre volt szükségem épp nem volt otthon(motorozott) de mondta ha hazaért akkor megnézi kérdeztük így látatlanban hogy csak azt az egy tömítést mennyiért adná mondta hogy egy jelképes összegért.
Amikor hazaért felhívtuk megint, aztmondta hogy a szettből már nincs meg a talptömítés de talált otthon egy másikat mivel már szerelt DT-ket és elbujóban volt. Nem hiszitek el de olyan rendes volt hogy ingyen elküldte!
Kértük hogy adjon egy számlaszámot és küldünk pénzt de ő mondta hogy hagyjuk a csudába amugy A cseszneki várban lakik vagy vigyáz rá és mondta hogy ha arra járunk ugorjunk fel szívesen körbe vezet minket. Hát ilyen emberek kellenének akkor jobb volna ez a világ...
Hát nálam:D
hello lécci segitsetek h. yamaha dt 50x '05 re ha veszek leovinci kipuff rendszert akkor mennyit dob rajta?
vagy ha alváz és motorszám kezdetet mond nekem vki dt 125 r 98-as évjárathoz azt megköszönném
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi
hello ha vki tudna nekem egy dt 125r 98-as évjáratú motor alváz és motorszám kezdetét leírni annak nagyon örülnék. Előre is köszi