Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gasket tömitésszettről mit tudtok milyen minőség?
Bejáratos a motorom, de ma mocizás közben szétkurta a vadi új talptömítést szóval szedhetem szét és cserélhetem ki a talptömítést.
ez olyan kicsit beszél magyar mondat volt nekem, forditod?
Hát srácok a bejáratos mocim ma kinyotam a talptömítést
sziasztok esetleg ha valakit érdekel dt 125-be árak az adatlapomon
A Power motor csak ellenörzi a szelep útját mikor rárakjátok a gyújtást. alaphelyzetből kimegy végálásba aztán visza alaphelyzetbe, de amikor berugjátok (beindítjátok a motort) akkor felvesz egy 3. álást miből ki fog indulni nyitási írányba mikor elkezdítek neki húzni a gázt. Szedjétek le a szelepnél lévő kis fedélt és figyeljétek.

Lenne nekem is egy kérdésem. Nemsokára vinem kéne a mocit műszakira. Szerintem nincs rossz álapotba, minden müködik rajta. De azért jó lenen ha tudnátok pár sort írni h. mit néznem meg rajta és tapasztalatotok szerint menyire szigorú a vizsga. /Én mikor elöször voltam vele akkor csak ránéztek és meghalgaták a hangját,de ez 2 éve volt/
Előre is köszi a hozászólásokat.
Közben megnéztem az én fúvókámat....
És 190-es... szal mostmár tuti h.cserélem....
2000es fordulaton van
2- vagy 3 szor ,,zizeg,, a power motor attol függ mekkora fordulaton állitod le , de ált. 2 szer.
gyujtásra teszed ,leveszed és akkor kell a lyuknál lenni
nekem ugy hogy lefelé 4x felefelé 1et és kész és akor vana vila lukon.lehet 1et nekem kéne még rámozdutani és ugy beálitani?
Az enyém háromszor mozgatja meg.
helló
dt-m van de nem jo a poverem nem 1 et csekol gyujtásnál hanem többet. és utána probáltam beálitania a vilát hogy a mögöte lévö lukal párhuzamba legyen,de azt modnják hgy 1et kell csekkolnia.
létszi segitsetek
fingom nincs
aha,megtaláltam.köszi
Teljesítmény? Hát húzni húz is azzal nincs gond... De ha valaki azt mondta h.az ő Dt-je megy 120-at, akkor csak csorgattam a nyálam, mert az enyém 100 fölé sose ment... De akkor így már lesz megoldás, meg kisebb fogyasztás....
Hála neked érte mégegyszer
jaja, nem véletlen az a nagy fogyasztás. És nem ment a teljesítmény rovására?
Köszönöm segítséged!
Akkor szerintem bőven érdemes az én fúvókámat kissebre cserélni...
És még annyit fűznék hozzá, hogy létezik fúvókadörzsár is, szal nem biztos, hogy mindenkinél akkora a fúvóka, mint ami rá van írva.
Hello! A könyv szerint 125-ös a főfúvóka.
ahham....
és a fuvókaméret?
nekem egy tank benzin 1,5 óra aszfalton
köszi
még nem volt szétszedve,de lehet, hogy holnapra megnézem a könyvben. Ma már fáradt vagyok hozzá.
Igen... Keveslem a megtett kilómétert, sokallom a fogyasztást...
És nem tudod h.a tiedbe milyen méretű a főfúvóka?
Nem inkább kevesled? Egy tankkal 300Km-t is megyek.