Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze a hengerfejet nem szedtem le Nem akarok azt is cserélni megint(gyárit van most rajta 12.000 )
Szal athena az jó, akkor megsasolom miújság...
Hello nekem van egy hengerem !80as dt-n volt!
köszi szépen...de ha még valakinek van vagy tud valamit az szóljon lécci
köszi miki
http://kepesmotor.hu/motor_alk...

vagy gerecsemotor.hu
de google a te barátod
sziasztok
érdeklődnék nincs e valakinek 125-ös yamaha dt-hez
hengere meg hengerfeje vagy nem tudja e hol tudnék venni..
vagy hol van bontó ahol lehet van....
a válaszokat előre is köszönöm
Szerintem ezek még bőven jók így képről.
www.biker-world.hu Athena tömítésszettet ajánlok, nekem bevált. Ha leveszed a hengered, a hengerfejet ne vedd le, mert akk vehetsz újt h.fejtömítést is. Nálam is volt levéve a henger, és cserélni kellett a tömítést, mert hiába raktuk vissza a régit, kifújt.
én meg ilyet szoktam kapni mamám tesojátol, tök jo fej állandoan ellát :D
kössz szépen megnézem
Lehet baja a sok kaja... nekem is emiatt gubancol a motor...
Kipróbáltam 105-ös fúvókával, azzal vérszegényen húzott, de a hangja jó volt... de sokmindent tud okozni a rossz levegő-benzin arány... én már csak tudom... egész hétvégén ezzel szívtam én is... szóval szerintem az lehet nálad is...
jah és mégvalami... ha nem akarsz "fölöslegesen" venni fúvókát, de nincs is amit bele tudnál tenni, jó bele a kínai quadé is(de csak próbára ajánlom, ha van vmi ismerősödnek...) én ma azzal próbáltam...
csá!

12300 a lamella szett ... egyébként nagyvas.hu
csúszik ? nem tod mennyi a limit? de sztem ez már ramaty a fém lamella nem púposodott meg tedd rá üveglapra és nézd meg
kb ha csak kopó kell akkor 11-14e a fém 9e
helo

Azt szeretném megkérdezni hogy yamaha dt 125-be olyan 89 es évjáratúba menyibe kerülnének a kuplung lamelák?
Itt vannaka réiről képek ezek nagyon szarok nem?
ez ami a képen van az 2600-2700, én igazából csak ezt szoktam venni, de van sokféle, megmondod hogy milyen kell, én meg mondok egy árat!
hali..
valaki létszives tudna segíteni
Az a baj hogy nem 40km-ert bírt ki mi is ezt csináltuk kartonból kivágtuk és jó minőségű zsírral bekentük összeraktuk 40km után elfolyt a hűtővíz.
Írd ki az árakat, akkor tudjuk eldönteni, hogy érdekel-e?
Én is kartonból csináltam az enyémet, elég jól tömít.
Castrol olajokat tudok olcsón. nem érdekel valakit?

pl ez van egész jó áron , de ezen kívűl van mindenféle, 4t is!
Nem is kell. Kartonból kivághatod, simán megfelel.
gyárit nem akarok rendelni horibilis összegért
hát meghúztuk mi is de átszakadt a papir az elősűrítéstől...
sziasztok..
az én dtm-ben 200 as főfuvóka van az nem lehet a baja,hogy emiatt nem pörög 4000 ezernél tovább sebességben üresben kipörög vagy 7 ig de többet kellene neki .ez am 1 125 ös lc2 es moci
Hát a gasket ugyebár magyarul csak annyit tesz, hogy tömítés, szóval én nem várnék tőle túl sokat.
Nem tudom,hogy így csináltad-e, de én úgy szoktam, hogy amikor először megmelegszik, majd vissza hűl a motor, akkor még egyszer meghúzom a csavarokat.