Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.segitséget szeretnék kérni dt 125r robantott ábra kellene a hengeről hogy kell álnia a powernek a hengerben köszi!
Ezen elérsz:06706054314 ma 3-4 között ne keress,köszi
ok.tel? hivlak
szia, 3ezerért odaadom, ha érdekel akkor az elérhetőségedet, küld el az msn címemre, vagy vegyél fel msn-en ha gondolod.
szia szelep kelene ami a hengerbe megy.köszi
hali, lenne egy nagy problémám: dt 50, alacson fordulaton(kb 4ezer) nagyon fullad, szinte el sem lehet indulni vele. Viszont fölötte megy rendesen, le is forogja az órát. Mi lehet a baja? A karburátor szerintem jó, mert ugyanolyan típusú, másik motoron ugyanazzal a légszűrővel nem tapasztaltam ezt a problémát. Lehet főtengelyszimering?
Szia, konkrétan mire gondolsz? Megvan a power motor és a szelepet is kiszedtem a hengerből,mert a henger hibás.
De a powerelektronika, powercsiga és bowdenek már nincsenek meg.
Üdv:Márk
szia. mennyiért adnád a powert?löszi
konkrétan az összes LC már, csak nem mindegy, hogy melyik LC (LC=Liquid Cooled=Folyadék hűéses, ha esetleg valaki nem tudta)
tudtommal az R az LCIII csak ezen is variáltak azért az évek alatt aproságokat
hát az enyémen variáltak a lánckereken mielött vettem,meg sz.r is a dugattyú+henger,most furattam fel de még nem tudtam kiprobálni.u.hogy nem tudom pontosan.
Nekem a forgalmiban is "R" van. Mennyit megy neked és milyen fordulaton? Enyémnek kb 100 a vége. Ez olyan 8 ezer lehet.
Most néztem meg a fogalmit,de LC van irva.de ettöl igazad lehet.tulajdonképpen akkor kezd összeállni a kép.vettem hozzá pl.tömités garn.-t de nem stimmelt.
mindjárt megpróbálom.
nem tudsz felrakni egy képet?
Nekem is ilyen van. Ez DT125 R.
Akkor az NEM LC/ LC2, hanem R
jobb
asszem sikerült felraknom egy képet róla,nézd meg lécci.
A kipufogód melyik oldalon megy?
nem-nem.én csak nem tudom hogy mi alpján van megkülönböztetve.
Akkor az vagy nem LC,vagy módosította valaki a féket elől. Ha elől- hátul tárcsa, akkor az R.
Mire fel ez a lenéző stílus? Ezen a képen én 5-dolgot is mondok, ami alapján látom,hogy LC2, de kíváncsi vagyok, hogy Te miért nem látod annak?
enyém is tárcsás elöl-hátul +poweres,de a forgalmiba csak lc van irva
elöl tárcsafék+power es is = lc2
honnan veszed?