Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Éss még egy kérdés....nektek mennyit eszik a fúvókával? mert én egy kicsit sokallom az egy tankkal megtett 110 km-t...
az enyémbe asszem 170-es van... de hnapra megnézem pontosan
Előre is köszi mégegyszer a válaszokat
1140 ft volt nekem ha jol emlékszem nagyvasrol az elsö lánckerék
Helló mindenkinek!
Segítsetek nekem pls!:) egy kérdésem lenne, kinek hanyas fúvóka van a karburátorban síbertűnél?
Előre is köszi a segítségeket....
Hello nekem van 1 yamaha dt x em ujjab fajta 2006 os kéne rá 1 kipuff nem tudjátok mien árban vannak ugy kb?
ujjanan is kiváncsi vok gianneli arrow stb
elöre is köszi;)
?
fogsz egy átlátszó csövet ráhúzod a leeresztő/túlfolyóra
odateszed a karbi mellé a csövet kinyitod és látod meddig ér a benzin
gépkönyvében tuti le van írva mennyivel legyen alacsonyabban mint a csésze
de nem kell túl sok pár mm csak
Eladó!Yamaha aerox sportrobogó!2005-ös,50-es,carbon cuccokkal.
Csere:Yamaha dt 125vagy irányár:250.000 HUF
Ez viszont az alapjárati levegő miatt van. Üzemmeleg motornál kell beállítani. Az alap kb másfél fordulat kifele(tehát teljesen bentről) és itt finom nyitás/zárásokkal megkeresni a legnagyobb fordulatot.
A karbi tipustól függő méretre kell állítani, hogy hol zárjon. Ellenőrzése: a karbi alját leveszed, majd a karbit fejjel lefelé fordítod. Az úszó alja (most ugye teteje) és a karbi széle közti távolságot kell megmérni.
és hogy kell ellenörizni az uszószintet?
ja és elfelejtettem irni hogy amikor alapjáraton jár a motor és egyböl megrántom a gázt fullad...
*súbertűt
Ha az úszószint is megfelelő akkor még a sűbertűt állítsd feljebb hogy több anyagot kapjon
Köszi a válaszokat..
Megnéztem, a benzin tökéletesen folyik a csapból, tehát nem ott a hiba. Már korábban is néztem hogy a benzin a karburátorig eljut folyamatosan...Lehet hogy hülyén hangzik, de nem tudom hogy kell az úszószintet ellenőrizni?
úszószint ellenőrzés, benzincsap/benzinszűrő/tanksapka szellőzés takarítás
Szevasztok örülnék, ha valaki tudna nekem szerezni Yamaha DT 125-re hátsó sárvédőt és lámpát.
Benzincsapból csorog kellően a nedü?
A karburátort a lehetö legkissebb darabokra szedtem szét és mindent megtisztítottam.aztán összeraktam és kiprobáltam, most hihetetlenül megy és a fordulatszámméröt simán leforogja. ezzel csak az a baj hogy minden 200 m-en megáll és ujra be kell rugnom aztán megy és megáll.mult vasárnap a motorozás elég keserves volt emiatt. de ha érzem amikor le akar állni kuplungot be és alapjáraton hagyom pár másodpercig, akkor megint megindul.Régebben amikor fogyott ki a benzin akkor ment ilyen iszonyatosan, igy az a gyanum hogy egy darabig kap benzint, aztán elfogy, amikor megáll megint gyül annyi hogy menjen egy kis ideig.Szerintetek mi lehet a baj? hol a hiba?Valamit nem jol raktam össze?
Légyszi segitsetek...
nagyvason kevesebbe kerül mint a posta...
Sziasztok!
Elvesztettem a karburátomból a benzin/levegő csavart!
Nem tudjátok hol lehet beszerezni?1998as Yamaha DT 125
Vagy ha vki a csavar méreteit tudja azért is hálás lennék!
Előre is köszi
valakinek nem lenne 125R-esre való jo állapotú gyári első lánckereke?van 4 gyári indexem cserébe esetleg.(az egyiknek törött a felfogatása)
jaja,szerintem is R -es mert nekem is ilyesmi van.
az lc2 es nek másik oldalon megy a kipufogoja , hátul dob fékes ,és mások az idok is csak azt nehéz leirni

ez lc2 es , a fejidom nem gyári!
a tied NEM LC2 es hanem 125 R
milyen évjáratú?