Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akár
Az lehetséges, h a TT láncvezetője passzol a DT-re?
Hát ez a dt a gyári állapottól jó messze van...még anno én dt met 190 ért vettem megnézheted az adatlapomon (igaz hogy eladtam de többért )a tiéd az kicsit sokkal kevesebbet ér .
nekem van 2003as 125R, sztem adás-vétel topikba tedd be meg az ismert használt jármü keresö oldalakra!
na szóval eladó egy 1990 gyártott jó állapotú dt 125 (lc2)--- akinek így többet ér ár:190E
dt125 azt kész, aki ért hozzá ugyis tudja aki meg nem annak meg nem fog többet érni ;)
Hát tőlem igazán nem kell bocsánatot kérned. Én csak segíteni akartam, mert egy LC2 magasabb értéket képvisel.
igen igen bocsi csak mikor írtam nem voltam biztos szóval hagytam simaként:D
Ez a motor nem LC, hanem LC2.
1990 talán holnap tudok részletesebb leírást adni h mik lettek benne kicserélve.
Hali!
Hányas évjáratu ez a moci?
sziasztok eladó egy hátsó index hosszú fajta és csak egy db teljesen hibátlan csak bontóból rendeltem és nekem hosszú. akit érdekel írjon. 1800 ft+ postaköltség
Sziasztok! eladnám szeretett dt125 lc motoromat.akit érdekel írjon.
ár:190.000Ft
valakinek nincs eladó sport kipufogoja?
hali!
Nincs már meg sajnos most adtam el váltóval együtt
nekem van egy 5000ér, na?
nézd csak:katt
ja kép
Sziasztok ha véletlen valakinek elpukana a fesz szabályzoja akkor nekem van eladó egy dt125-ösbe valo 6000 magyar ft-ér
T:06306375977
Valaki nem szokott a vértesbe motorozni?
szerintem a bowden 1-2 ezerböl megvan,de nekem is azt javasolták hogy kössem ki a szivattyút,és keverjem a benzint.szerintem ezt is fogom csinálni.
Erre most mit mondjak?
Na hello mindenkinek!
Ha jol tudom akkor ez az olajpumpa...(a képen)
Amit pirossal bekarikáztam az a gáztol jövő kábel és ahogy a képen is látszik el van szakadva. a kék nyil ahol van ott kellene lennie.


NA DE MOST JÖN A LÉNYEG!
ez egy jo ideje igy van már, a bowdwnbe a kábel bele van rozsdázva, alig tudtam kihúzni belöle ugy meg volt szorulva. És már régota járok igy vele (csak terepen).... És a benzin mellé olajat egyáltalán nem öntöttem.Nem értem hogy NEM RAGADT LE A DUGATTYÚ. Pár hete hihetetlenül megy, nagyon nagyon pörög, de mindig mikor mentem vele kb csak 500 m-ert tudtam menni, utána megállt, de egy rugástol ujra ment mint az állat, aztán megint csak 500 m, és igy tovább.most a benzin mellé öntöttem olajat és nem pörög annyira..Nem értem hogy lehet hogy nem ragadt le.. azzal a kis olajjal ment ami igazábol csak alapjáraton kellene neki? És egy ilyen bowden mennyi lehet kb? Bár ezek után nem biztos hogy megbiznék benne........
indexrelé
Sztem elképzelhető.Bár az enyémbe nem így nézett ki.