Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd meg jol, rá van irva valahova valszeg h COOLANT, vagyis kiegyenlitötartálya a hütönek
Hát egy képpel sokat segítenél mert én így látatlanban nemtom nekem még nem volt olyan DT-m csak 125R-em, de(dt 125R) ezen a bal hátsó oldalidom mögött van a kiegyenlítő tartály.
És a olaj tartály melleti tartály az micsoda? az majdnem üres :S ?
köszi előre is a válaszod
Pár kép a motorkiállításról
Katt ide
Én fagyállóra saccolok.
mi lehet a hűtő folyadékom helyén? hengerfejes lehet?
Hello mindenkinek Most vettem egy DT.t elöl hátul dobfékes 125 ccm
Megnéztem a hűtőfolyadékot és ilyen zöldes valami van benn? olyan mintha olaj lenne vízbe? de nem melegszik és nem is fogy belőle viszont a olaj tartály melletti tartály az majd nem üres! az a kiegyelítő a hőtőfolyadékhoz?
9e / pár.
csak érdeklödök egyenlöre
befogok nélkül
Befogókkal vagy anélkül?
hali
elsö telo menyi lenne 1 pár
Szia!
Oldalidom nincs, hűtőidom, csak olyan amin a bepattanó pöckök töröttek...
Sztem az a motor állhatott kint esőn, és egyszerűen belefolyt a víz a kipufogóba... ha tényleg át lett nézetve (bár attól még nem kizárt a vízrendszerben a baj), akkor nincs más baja... vagy szétszeded a kipufogót és kiöntöd a vízet (ha állt kint esőn) vagy megvárod míg a fizika tesz róla, és kipárolog magától...:D
A fékfolyadékba pedig ha kerülhetett víz, bár elvileg nem lenne szabad, sztem cseréld az egész olajat, mert a fékkel nem játszunk...
Motorikusan tökéletes, át lett nézetve, amikor megvettük, meg két hónap múlva is, más-más szerelőknél. A páralecsapódásos dolog lehet szerintem is. Ma is mentem vele, most a melegebb időben jóval kevesebb anyag jött ki.

A másik dolog: a fékfolyadék az első fékben megszívta magát valahogy vizzel, vagy nem tudom mi, de több lett, mint volt, így a fék folyamatosan fogott. Ez mikor van? Rossz a fékrendszer vagy csak a fékfolyadék volt régi? Eresztettem le belőle, most tökéletes.
de mire pörgösen használja szerintem átmelegszik... na mindegy, nem tart semeddig sem ellenörizni, hogy a hengerfejtömités a szar esetleg
Ilyen hidegben a levegőből is belekerül a víz. Szoktam látni kocsiknál is, hogy rendesen folyik. Az égéskor elpárolog, viszont a hideg kipuban kicsapódik, így elég sok víz keletkezhet benne.
ez nem hülyeség, mert ilyen barnás szar akkor szokott lenni amikor a vizpumpa szimering tönkremegy és a blokkba átfolyik a viz
de akkor nézd meg mert valszeg hengerfejes a motorod
Szerintem víz van a kipuban és az keveredik az olajjal.
szerintem a végéböl folyik, nem kell belehugyozni a tankba :D
amugy sztem csak a kicsapodo olaj folyik, más nem
hátul a dobnál vagy a rezó nál ahol a henger be bele dugod a kipuft?
Sziasztok! A motorommal amikor megyek és kicsit pörgősebben használom, akkor sárgás-barnás sűrű folyadék jön a kipufogóból. Szerintetek valami baja van? Rossz olaj/benyó?
Sziasztok eladó 1 simson s1b 4 sebeséges jó állapotú:) 50 ezer ft az ár fix! uygan itt eladó 1 piagio zip motor blok indítható állapotú! mallosi az egész blok nincs széthajtva! ez ügyben érdeklődj a zolboy91@hotmail.com e-mail cím ill msn címen! rossz a cím xD
Sziasztok eladó 1 simson s1b 4 sebeséges jó állapotú:) 50 ezer ft az ár fix! uygan itt eladó 1 piagio zip motor blok indítható állapotú! mallosi az egész blok nincs széthajtva! ez ügyben érdeklődj a zolboy91t_timcsibu@hotmail.comhotmail.com e-mail cím ill msn címen!
Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni abban,h. kinéztem egy dt-t,ami külföldről lett behozva,és jelenleg nincs forgalomban. Az eladó azt mondja,h. forgalomba helyezhető,megvan az eredeti forgalmi és a kivonási igazolás,de nekem sajna lövésem sincs h. milyen papírok szükségesek hozzá és nem szeretnék zsákbamacskát. ( és ha esetleg valaki nagyon járatos benne és meg tudná mondani h. kb. mennyibe kerülne az egész folyamat azt nagyon megköszönném. egyébként egy 2006-os 125x ről lenne szó)

köszi előre is