Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak vmi állítócsavar nekem nincs ott ahol kéne így nemtom pontosan belőni...most alátéteket tettem oda meg minden és így kb úgy áll ahogy kéne és így nyit rendesen...mert idáig nem nyitott teljesen mert nem tudott annyit húzni rajta az elektro motor de most így zsír... mostmár meginnt emeli az elejét ahogy kell már csak az új gumma kéne me így marhán csúszkál.... de am meg motorikusan még mindig (kopp kopp kopp) smi baja nincs :) ien áttétellel is belelép a 130ba és még nemis sm szett van rajta meg kis sárvédő...ez a batár enduro sárvédő már néha kezd hajolni ha nyélen veretem
a paraszt megoldást meg sem merem kérdezni :D de mi baja van, nem elektronyos?
powerrel szarakodtam...meg mostis szarakszom...dehát paraszt megoldást tettem rá és így most megy mint a vaddisznó... szépen szól az arrow meg vettem előre új lánckereket...1el kisebbet 1 gyárinál...elég jó így.
müködik, most lett kész, kicsit kellet rajta dolgozni, aproságokat, müszakira megy majd elvileg április elején :)
az RX hogy muzsikál? nincs még baja?
ja értem nem olvastam vissza, bocsánat mester jaja...mivan veled? mocc?
veled is rég beszéltem, de most nagyon elememben vagyok, erre meg már volt válasz :D
"helo! igen kisebb a kerék és 10 el többet mutat mindig, de a 140 az mért sebesség volt anynit jöttek utánnam autóval, a mutató nem tudom menynit mér mert beleér a műszerfalba alul és nem tud továbbmenni:("
lehet h van abban valami amit Cefrex kolléga irt, én is dagadt vagyok, biztos ez is közrejátszik abban h mennyit megy a motor, egyértelmü, mondjuk a 16/57 a gyári áttétel, nekem 14/57 van, 195 magas 110 kg vagyok, 105 a végek vége üveghangon, a rezo meg valamennyire sztem fojtott
mondjuk erösnek meg erös, nagyon is, gyorsulni se gyorsul rosszul... na mindegy, bejáratva probáld meg majd kicsit huzatni, mert ha még minden uj benne és végsebességet mérsz, az nem fog neki használni sztem
amúgy elöl az sm szett miatt gondolom kisebb a kerék, mert ha igen ak az kicsit megcsalja a km/h órádat
érdekes, bikepicsen kétféle is van, van a nekem jobban tetszös már 2000töl is, de ez meg még 2002ben is ott van, fura, esetleg az lehet, hogy kétféle modell volt, mást nem tudok elképzelni...
hello amig ö nem ir én válaszolok, a dob DEP, a rezo Giannelli, Giannelli rendszert lehet venni Citybike-nál (Google a barátod, beirod és adja a cimet pontosan), amugy meg a rezot netes hirdetésben találta, a végdobot meg talán bontoban, de az nem tuti
ja ezt hirdették itt, tudtam h ezaz :) de nem tudom, én még most sem hiszem, hogy valoban 2002-es, esetleg akkor adták el, de már a 99 körüli 50es is tök máshogy néz ki... szoval nemtom, ez pont olyan, mint a többi ami régebbi
igen Lc.
Gyári cumókból nem adsz el? Érdekelne egy tükör és a 2 kézvédő...
helo.hol vetted a ginelli dobot?kösz
Mert lehet h vágósúlyban vagy! XD
Ne sértődj meg, de a legjobb tuning az, ha lefogysz a lehető legjobban. Lehet, h akinek megy 130at a DT-je, az 65 kiló, 155centi, te meg vagy 105 kiló, meg 195centi. Próbálj meg egy cementes zsákot rádobni a mocira, h úgy mennyire fürge. Meglepően sokat számít!

Egyébként meg a trafipax a pontos. Abból is az újabb lézeresek. Semmi más nem az.
ÉS leirod nekem hogy mennyi volot a sport kipuff rendszer és hogy honnan vetted?
Ám van egy ojan problémám hogy az én motoromban most szinte minden új és 16 57 es áttétele van és nem is fojtott sehóól és 110 et megy méér lehet ez?
Gabisupermoto!

Annyit elárulsz,hogy mivel kezdődik a motorszámod,vagy az alvázszámod (ugyanaz mindkettő)?

Pl. 3ME-0008......
Hm?

Ennyi elég lenne!
és az LC? mutass már rola képet légyszi...
köszi, legközelebb kiprobálom! bár mondjuk igy elnézve még kivehetö a csavar...
oké

egyébként fasza lett nagyon a géped
ilyenkor tegyél egy papírzsepit a vaku elé, és akkor az elég jól szórja/tompítja a fényt
Hello mindenkinek

Nincs valakinek eladó 12v-os komplett gyústása ?
akkor gyújts föl v dobd ki xD



Mielőtt még bárki leszólna ismerem a srácot....
Igen elektromosan fojtott. De nem annyira régi 2002-es. A gyerek akitől vettem azt mondta hogy egy csatit kell széthúzni és utána megy de az nem sikerült.