Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó a motorom 220 000
Legjobb a magasnyomású mosó!
:)
Rozsdásodás meg amúgy is jön,de attól is függ mennyire van karbantartva.
Hogy lehet hatásosan és gyorsan csillogóra és villogóra letakarítani? (50-es) Slaggal neki lehet esni? De akkor nem fog rozsdásodni?
köszi, akkor eltaláltam ;)
milyen gumi ? ha a wr akkor valamelyik dunlop
pudvapappa17!

Zsír képek!
:P
Hátul milyen gummád van a motoron?
Jó a mintázata!
:)
Csao!
Na megnéztem a műszerfalat annyira nem szedtem széd hogy képet tudtam volna csinálni de szemre megnéztem az űres visszajelző lámpának a vezetéke barna/világos kék(ég kék), az olaj visszajelzőé fekete piros csíkkal/a másik vezetéke belemegy a hőfokmérőbe és onnan ami kijön az zöld piros csíkkal
eladó dt 125r cuccosok
infó:adatlap !
Kiveszed és rá van írva
Valaki tudja az elsökerék csapágyméretét
utcán nekem még endurosan is dobál, lehet h kicsit fel van fujva (bár asszem 2,1 bar van benne) de inkább a felni lehet a ludas, nem tudom h tlejesen 100%-os-e
gondolkodtam is, h esetleg valakivel-valakinél ráfizetéssel becserélem egy jobbra de nem tudom, meg nem tudom h ki lenne benne ilyen üzletben:D
Jaja,elég nagy sár van!
Én délután voltam,egyik rész tapadós sár,a másik akár az iszap,a harmadik helyen meg jég és hó!
Nekem bütykös kerék van elől-hátul,előre nagyon jó sárban,ki is forgat sokat (nem tapad be olyan gyorsan),meg van fogása.
Hátul már csak 3-5mm-esek középen a bütykök,ilyen terep bármelyikén bukta van ennek is már,de többet fog mint a sima endúró szerintem.

Amúgy meg én eddig nem vettem észre hogy rázna,ha tolom akkor érzem csak,menetközben semmit,azaz sebességnél.
Hello! Ma végre 3hét után újra motorozhattam
Nincs jobb a motorozásnál

Csináltam is pár képet a Dunán ami árad és nem lehet a parton csapatni

Amúgy milyen lett az egyedi festésű idom?(job oldali)
Hi!
Szerintem 2-3eft nél nem lehett több!
Ok!
sziasztok.
keresek 1988-as dt125-öshöz suber tűt, meg rögzítő lemeztkéjét.
egyébként az új mennyibe kerül kb?
köszi, egyelöre megkérem majd havert h adja kölcsön az ö oráját, akkor majd többet tudok a gondrol :) aztán lesz csak aktuális
Szia!
Nekem van fordszámmérőm meg spirálom,de nem tudom,hogy 125 vagy 80 as hoz való.vagy egyforma a két típusé?
Megkeresem és holnap teszek fel képet.
Üdv: Sanyi
Sziasztok!

Nincs valakinek elado yamaha dt 80MX-hez cdi gyujtása ?
Itt is sok a sár az olvadás miatt, már túl sok, ez nem élvezetes, hanem kifejezetten már fárasztó, bosszantó. De viszont a napsütötte domboldalakon ott már egész jó, ott már lehet jól menni. De sötét, erdős, völgyes területekre még sztem egy hónapig nem érdemes menni....főleg nem pl. a Bükkbe, ahol még 20 centi hó van fent. Bár a friss hóval semmi baj, de amikor már olvad, és alatta saras, na az már nem oly jó.
van valakinek DT125R-hez müszerfalnak a fordulatszámmérö-fele, vagy spirálja hozzá? megnézem h mi lehet a szar benne, de valamelyik ugy érzem h fog kelleni, a lényeg h patent állapotban legyen, kopottas nem gond a müszerfalnál
Elmentünk csapatni a 7végén
De iszonyat mennyire sár volt mindenütt
Ráadásul ránk is sötétedett a vége fele
hát, az enduro gumival kicsit fosok néhol az az igazság, de állva igyekszem menni, csak ugye nem sokat gyakorolok ezzel mert sajnálom a gépet, nem erre tervezték :S
azért a cross gumi se tud csodát müvelni
ha szitál az eleje ugye fölálsz hátradölsz és csögáz esetleg 1 et viszaraksz
de mondjuk kiváncsi lennék h mennyivel is jobb, biztos sokkal, nekem homokban ugy szitál h elég megtartani, arrol nem beszélek h normális sebesség vagy hogy kanyarodás...