Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakinek van a dt-n elsösegélycsomag meg égökészlete?hova lehet rakni?
tolmácsolom a srácnak, de nem sok reményt fűzök hozzá hogy kiad érte 20ezret...
pityeszke kuplung karod van 125dt-re 96os évjáratú?!
de jó is volt kiszedni
sziasztok 150 ezer ft a ktm em! az ár fix nagy baja nincsen csak apróságok gumi fényezés... azért ennyi az ára mert sürgősen kell a pénz!
első telóid vannak? mennyi?
nekem nem éppen a kedvencem, éppen jöttem haza a szerelötöl és elég jo volt a talaj az erdöbe erre pedig 1 völgyben akadtam rá hirtelen ugy megfogott majdnem leestem rola és mindjárt elsülyedt , ketten alig birtuk kiszedni
dt cumok....................
Attól függ mihez képest én 8 bontót telefonáltam végig és 25.000 ért adta oda ez volt a legolcsóbb valamelyik 30.000 is akart kérni érte...
Csak a végén kiderült hogy nem ez volt a baja a motornak.
rendesen belecuppant, ez a kedvenc fajta saram, kellöen agyagos, csak ezután RÉMÁLOM tisztára mosni a motort
Nem is kérsz érte olyan sokat!
Hali!
jól mondják a többiek ez a gyújtásvezérlő elektronika nekem van egy eladó garantáltan működőképes ha érdekel nem '86-sé hanem '97-sé
20.000 odaadom
azért érdemes keresgélni , én is 5 ezerér vettem 1 sráctol bontottat azért mégse 30
hát a tulaj nem fog örülni ha elmondom mi is ez...
ráadásul poweres a gép.
kössz az infót.

Esetleg ha valakinek van ilyen gyújtáselektronikája, jelezzen!
ketten alig birtuk kiszedni
felétek is van sár
gyujtásvezérlö (CDI)
sok sikert a keresgéléshez , mert bontoba nemnagyon talál iet az ember de ha talál akkor jo mert 1 utángyártott 30 E Ft ha poweres a gép , ha még nem poweres akkor ,,csak" 15 E Ft
ez ha jól tudom a gyújtás vezérlő elektrónika
még ehhez a majd 70 rugohoz jön hozzá, szoval nem mondtunk hülyeséget, gondolom regado abbol következik h mekkora és mennyire régi, mikor volt forgalomba helyezve elöször
Üdv!
Valaki tudna segíteni abban, hogy mi lehet a képen látható kütyü? Elvileg fesszabályzó lenne? Egy '86-os 125-ös DT-ből való.
Valószínűleg ez lehet rossz, mert a bemenő vezetéken van áram, de a kimenőn már nincs.
Esetleg van valakinek ilyen alkatrésze?

Kössz a segítséget!
"a kinti első forgalombahelyzés dátuma "

Csak ha valaki a sokadik magyar gazdája,azt már elég necces visszakeresni!
Hi!
A papírozással kapcsolatban!
Regadó:?
MGA vizsga: 8.600,-
Első fog.helyezés-műszaki: 26.800,-
Rendszám: 4.500,-
Műszaki matrica: 450,-
Eredetségi vizsga 17.000-
Forgalmi engedély és Törzskönyv /6e + 6e/ 12.000 forint
Van egy táblázatom a regadó kiszámításához,de most nem találom,a kinti első forgalombahelyzés dátuma és a köbcenti kell hozzá!
Sziasztok, 50est milyen fordulatszámon érdemes használni? Hogy fogyaszt a legkevesebbet?
Lehet hogy megvan a svájci papírja de még sokban van míg az forgalomban lenne ,az enyémnek is megvolt a svájci forgalmija oda sem adtam annak aki megvette mert ott más volt az évjárat (lefelé) .
Újabb motornál nem kötném ki ,de régebbit érdemes mert ha te kevered akkor 101 % ra tudod hogy van benne olaj és nem lehet gáz.