Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tökéletesen leírtad
hali! én tapasztalatokat szeretnék "kérni", enduro gumitol mennyivel lett jobb terepen a cross gumi? gondolom uton nagyon szar szétráz és nem lehet vele megállni, terepen sokkal jobban fogja a homokot nem?
Szevazstok!
Nem tudja valaki hogyan lehet akmórán állítani, hogy jól mérjen mert most jóval kevesebet mutat mint amit autóval mértünk .
És hány ameros akksi kell bele?
Ollyan probléma van, hogy testzárlatos most akkor mit tegyek vele?
Előre is kösz a választ!
ÜDV.:Robi
akit érdekel írjon vagy hívjon a 06 02/ 479 0263-as számon. az irányár 220 alkudni lehet. ja és már hátul is crossgumi van.. részletek itt vagy telon.
Oks no problem
Nézd meg az adatlapján
Eladó a dt-m vagy cserélhető! akit érdekel írjon
Milyen is a motorod?Képet tudsz feltenni?
hát köszi de nem csak pézbe vagy nagyobb motorba adom oda :)
Nekem kéne ha lene pénzem...........
Cserébe meg ugy se számítanád be a dt-m........... gondolom.................. vagy igen?
eladó a motorom akinek kell odaadom 210 ért
Árban mind a kettő egyforma.Nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni.
Hali szerintetek Yamaha dt 125 vagy Kawasaki KDX 125.Ez a két típus ami között vacilálok.
kimentem kicsit én is, jo volt, a motor nem sokat változott, a vége ugyanugy 100 körül van a kicsi lánckerékkel elöl, de nagyon jol huz és erös
jo lenne valami kipuffrendszer azért amivel nagyobb temponál is kicsit kevesebb gázzal mennék... :S de ha lesz alkalmam sztem veszek elöre egy 16os lánckereket
Nha ma ugy döntöttem levezetem a 60 km-s szakaszt!
Mindenkinek jó mocizást, majd képeket dobok fel a túrárol!
Nálunk 2x is volt 10-12cm hó meg sárba jó motorozni:D nem?
sokat nem vesztettél, ebben a rohadt sárban nem lehet normálisan motorozni...
Én is menetem vna a hóba is meg napsütésbe is de a szülők jobban mondva muter itt rinyál amióta elestem! majd ha száraz lesz az út stb......... de kihoztam belőle hogy jövéhét hétvégén már én is mek!

3hete nem motoroztam már.......
csorog a nyálam a jobbnál jobb vidik után ....
fasza laza

én a joidö alkalmábol gubbasztottam mert itt esett, mondjuk délután fasza volt, igyekszem nem másnapos lenni holnap és kerülni egy jot, ma voltam kicserélték a belsöt hátul, szoval elvileg most fasza, holnap tesztelem ha a körülmények adottak
Szép ragyogó tavaszias idő van, ki mentünk a dombokra veretni egyet a 80-as szakosztállyal Tesóm letesztelte a gépeket
Yamaha aerox tipusú sport robogó eladó vagy cserélhető Yamaha dt 125-ösre.Ha érdekel valakit akkor írjon,amúgy képek vannak fenn a galériában.
Üdv.Mindenkinek!
motorozz gyorsabban mint ők
tudom hogy nem gyári de dt-n volt!
amugy meg van enduro gumim az rávalo 90% ha az jobban érdeklne
akkor nem szoltam!
amugy a 19" DT-nél nem gyári, szoval olvasd le a gumi pontos méretét és ugy tedd fel képesmotorra, meg hirdesd itt az adás-vétel topikban, elöbb utobb biztos akad valaki akinek olyan kell
majd csinálok képet a gumirol........... estére dobok fel rola
kézvédőm is van!
a gumi méretét az nem tom pontosan csak annyit hog ya hátsó 19" de DT-n volt! az első 21"

a corss gumirol nincs kép de mitas és kb 70%
az ára pedig 3500Ft/db a kézvédő 4000ft és postán utánvételel is fel adom ha kell!