Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rezovédöje van neki tudtommal, ha kézvédöt akarsz kérdezd meg Skyro-t, neki asszem van vagy volt egy pár elado
köszi szépen a segítséget:)
láttam irtad, hogy van eladó cross gumid és kézvédőd
tudnál tölteni fel képeket a gumi( K ) ról és a kézvédőkről?és hogy melyiknek mennyi az ára
üdv Dani
Van a berúgómechanikában egy kis közlő-áttétel fogaskerék, ami a berúgótengely fogaskerekét összekapcsolja a kuplungkosárral, na az a gyenge pontja a rendszernek. Vagy leszokott ugrani a tengelyéről a seeger gyűrű, vagy a tengey kopik el, vagy a fogaskerék perselye, vagy a fogai, vagy a tengely tűgörgős csapágya. Nekem ez mind megvolt , szar is volt a berúgóm. De most már príma....de meddig.
egyszerübb és törvényesebb lenne a rendszám meg az A1 (ha baleseted van mondjuk, neadjisten, akkor lesz igazán szivás, a biztosito majd nem fizet, biztositási csalás, okirathamisitás...)...

de ha mindenképpen igy nyomod, akkor leszeditek a hengert, leköszörülitek simára azt a helyet, valakivel csináltatsz szépen egy kis táblácskát amin 50 ccm szerepel (kifelé domboruljon) és höállo ragasztoval felteszed, megfelelö szinre fujás és egy kis koszolás közepette, hogy hihetö legyen
spanom elég sokáig ment igy 80assal, ráadásul olyan városban h még a robogot is szétszedették a rendörök az utcán, h beszopassanak valakit mert kicsi gyanujuk volt h nem 50es...
Rendesen beállított karbival, ha a karter nem ereszt(szimering, tömítés) a gyűrűk épek, és a kipu sincs eldugulva, akkor ha meleg motornál ráteszed a szeivatót, kutya kötelessége azonnal leállni.
Valakinek nem lenne ötlete arra hogy hogy lehetne a hengerből kivarázsolni a 125-ös felíratot?
Lassan jön a jó idő és nem akarom megszívni a rendőrökkel
na köszi, majdnem ilyen lett amugy az enyém is :) szomszéd megkérdezte h ne csináljon-e inkább ilyet hozzá, de inkább a szabvány üvegbiztositékot választottam, mert teljesen müanyag a háza és sztem nem tud igy porosodni meg ilyenek... szoval remélem jo lesz és köszi a fotokat :)
müszerfalat is bekötööttem amugy, nem fog ártani ellenörzésnek h mi micsoda, de sztem minden a helyén van (az üresvisszajelzön meg az olajon kivül mondjuk mást nem nagyon lehet felcserélni:D
Nah ezért töröm magam itt a művészi fotókkal?
Ma még nem volt erőm nekiugrani szétbombázni a műszerfalat de holnap biztosan csinálok pár képet arról is.
az jo kis film, apám is imádja
én max a Kelly Höseit nézem ma, az egy másik vonal, de nagyon birom :D
Na megyek nézem a "Sztálingrádot"
Nekem amikor rendesen bemelegedett akkor ha szivatot ráhuzom akkor vmikor lefulad vmikor csak vissza csökken a fordulat!
De ha meleg plus szivato meg gázt ráhuzom akkor lehörög

Vettem Erikcrm de ha megondolnád magad akkor itt leszek
Ma beröffentettem a gépet,és próbálkoztam azzal hogy majd leállítom a végén szívatóval,de alapjáraton meg sem kottyant neki a szívató!
Aztán tán gázra valahogy lefulladt.
Helyes ez?
Simson egyből leáll ilyenre melegen. :D
Hát asszem azt elfelejtheted,evvel a motorral még komoly elképzeléseim vannak meg hát nem cserélem le gyengébbre,a havernak is DT-je van én nem megy jobban,bocs de nem.
Vagy cseréljük el a cirmidre
Ja nem messze tőle kb 100km:D amugy az pont nincs de vedd meg a dr és akkor nem kel külön relé:D
Te merre laksz?Esztergomtól messze?kellene nekem index relé?
Nem kell vkinek a dt-m? kinéztem egy jo xl hondát vagy is 2öt meg 1 350xt:D

ha érdekel vkit van:2pár gumim 1 piros rezovédő(80-asra)és 1 80as hengerem dugo és gyürö nélkül(ZETA van ráírva) van egy görbült kormányom és..........ja ennyi
én is arra tippelek
Az igaz szerintem is az hamarabb,jó a szó kolléga...
lehet az is hogy a tengelyen a racsni ment szét mert nekem nem mindig fogott csak ritkán
Hello! Nekem is ugyan ez volt a baja! Nekem csak egy berugo tengely csre kellet és már működött is! am a berugo tengely az egy be van a kuplung tengellyel? amugy nekem a posta autonál cserélték de kicserélték a tömiétseket a kuplung meg a berugo tengelyt meg még vmit és mindenel együt 40 volt

amugy ha kell vkinek gumi az szoljon mert van 1pár cross és 1pár enduró

Am már volt vagy 30 érdeklödö a motor iránt/ cserélték vna ltz-re kle-re cbr tzr meg meg érdeklödtek is hogy megvenék de 30bol egyse jött el megnézni
A régi motoroknál volt egy kis rugó és ha az ki akadt vagy esetleg eltörött akkor szokott ez lenni,de az tuti biztos hogy kaphatod szét itet....
sziasztok!
van 1 "kis" problémám
80as LC2es DT-m van és be akarom rugni, de a berugó tengely nem forog, vagy én nemtudom:S (kisujjal is le tudom nyomni a berugókart) és nem hajt semmit a főtengelyen :S:S:S
mi lehet a baj?
Berugó tengelyt gondolom cserélni, kell mindenképpen.
szét kell hozzá húznom a blokkot?
1 kis segítséget szeretnék kérni:)
köszi, Dani
Sziasztok srácok!

Nincs valakinek vagy az ismerősének sport hátsó gumija?
120/80-18 vagy 130 még a 110es is jó, ha nem új az sem baj.
hogyhogy eladtad?

nekem most pont jo, össze is raktam, még müszakin is átmenne egy kis segitséggel, erre elmegyek benzinkutra amint kész, és ahogy indulnék haverhoz féluton egyszercsak hirtelen elkezd dobálni a fara...defekt
kurva jo kedvem van, reggel vehetem ki a hátsokereket aztán go gumiszerviz