Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvitték a motorom 150-ért.....
Jól járt vele az ember!
Azért figyellek titeket.....
Tel:70-453 4144
Hali eladó 92-es évj.Dt 80-as.Adok hozzá egy új első gumit meg egy sisakot.Ár 99.999Ft.
áá maradok a tdr nél:P
Ezen én is gondolkodtam, csak ahhoz, h megérje nagy tételben kéne csináltatni. Mondjuk 100 darabot... Az a poén, h a suliban van is megfelelő megmunkálóközpont, amin a tanárok maszekolnak...
hát pedig megszokhattad volna, én multkor tengelyt akartam hátulra, 17000 volt a tengely és 4000 az anya rá... (2 meg használtan Gerecsemotornál)
amugy ingyen megcsináltatta egy ismerös esztergályossal
Én most ott tartok, hogy keresek egy maróst és megcsináltatom ebonitból.
Bocsi korábbit láttam meg később
MENNYI?!
Asszem rémálmaim lesznek! A világon nincs annyi pénz! Egy kibaszott műanyagért! Egyébként én a hátsót 5500ért vettem. THX az infót.

Keresek DT125R-re első láncvezető műanyagot! Minden megoldás érdekel, persze emberi áron!
Bocsi korábbit láttam meg később
16 000 Magyar forint volt a legolcsóbb, a következő 23 000. Azért volt meglepi mert a hátsó eredeti yamaha 3000 pénz volt "csak"
Jó pihenést!
jah vés telefon, email:
06-20-231-6222
adam920510@hotmail.com

link
HELLÓ
nekem is van 1 DT-m.
[L=http://www.vatera.hu/yamaha_dt...]#-- itt nézheted meg
CeFReX kösszi a segítséget.
Voltam már Rmc-be és ott mindták h tudnak rendelni 1-2 héten belül csak aztán valamiért nem lett belőle semmi,aztán gondoltam megoldom netről de nem 1xű.lehet h az lesz vissza mek az rmc-be
de azért kössi
na pajtik, vettem egy szabvány méretü üvegbiztositék foglalatot, holnapra megcsinálja a szomszéd, addig összeteszem a müszerfalat
zsiiiiiiiiiiiiir
Hiányzik a motor majd jóbban is szeretem.Hát nem tudom hogy kicsi e az 1.2 de forgalmi szerint 63 lóerő és kicsi a kaszni fater 1.4 opel astrája 60 ló és nagyobb kaszni.Áttétele olyan hogy 5 ősben 55 el is lehet menni vele.
4 kerék fertőzés, kezelni kéne
faszt, jó is az csak nem kicsi az egykettes?
Na fiuk nem ide tartozik de sikerült vennem egy kocsit.Seat ibiza nem egy maji darab de megy és egy rozsda folt sincs rajta 13 éve egy tulaj garázsból 1.2 es Porsche systemes motor van benne,műszaki ,zöldkártya minden van rajta. Majd tavaszra kicsit megszépitem.
Apczy! Lécci áruld már el, h mennyiért vesztegetik az első láncvezetőt!
Bodis ha gyári a konzolod, akkor azok a karok tuti jók rá! Márpedig van kézvédőd, és 2 gyári tükröd, szal arra merek következtetni, h nincs szétgányolva a motorod.
enyém is 4DK, és nekem is ilyen karom van.
Viszont ha beviszed a régit egy motoros boltba (RMC, vagy hasonló) akkor minta alapján tuti tudnak rendelni.
www.biker-world.hu, ezzel az oldallal csak az a gáz, meg az összes többivel is hogy lcII-es dt nem is szerepel, van a sima lc ami után már a dtr jön 91től.
Hello nekem van 1 hengerem gyürü és dugó nélkül ha kell(80aa vizes)
Sziasztok!Azt szeretném megérdeklődni,hogy van egy 1999es 50 yamaha dtm,szeretnék rá 80 hengert.
Mennyibe kerül kb ha szervízbe csináltatom?
Most 70 a végsebesége mennyivel lesz gyorsabb?
Előre is köszi.
amúgy itt vannak biztosítékok is
CeFReX kösszi a segítséget,csak sajna nem találok olyan tiipust mint az enyém mert az enyém 4DK motorszámú de nem találtam ilyet.ahogy láátam minden kuplungkar ugyan olyan úgy hogy lehet h mindegy lenne milyet rendelek.
ha esetleg ebben is tudna vki segíteni azt megköszönném.