Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet átalakitom szabványméretüre vagy ami mégjobb sima ilyen lapos biztositékra, Darknox majd küld rola képet, addig beleteszem a sima méretüt és kész, nem variálok ennyit, csak idegesit h ha japo motor akkor tuti száx van vele, mert semmi nem szabvány...
Sokkal 1szerűbbet mondok erre a biztosítékos témára. Nekem sikerült találni megfelelő méretet, de sokat keresgéltem. Addig meg fogtam 1 sima biztosítékot, meg egy szögdarabot, és kipótoltam a hiányzó részt. Habár nem tom, nálatok milyen az a foglalat. Esetleg ki kell cserélni a foglalatot is.
nekem fojtottan enduro gumival uton olyan 105-110 a max vele
adok meg a bizti nem sok, attol függ h mikori a gép meg ilyenek, szoval erre nem tudok válaszolni, adásvételi sztem nem elég, kellenek a külföldi papirok, meg a vámpapirok is biztosan
a regado ami kurva sok tudtommal, meg a müszaki is 8-10 ezres is akár
a forgalmi meg a rendszám pedig 6-6 ezres
sztem ha lerendszámoztatod kb 150ezerböl áll meg
hát ez igy persze jol van, de müszakin ha megnézik még meg is vernek, ráadásul igy egyenes ut vezetne mondjuk egy leégett feszszabályzohoz
gondoltam rá, de nem az igazi igy :) inkább veszek hosszabbat és elteszem a müanyag tokot
nézzétek már eltűnt a videóm de hogy a francba
szia csoola! szerintem nagyon jó ez az áttétel még végsebességet nem tudtam nézni, mivel crossgumi van fenn jelenleg, de amit ezzel a motorral mentem eddig legtöbb az 90km/h volt 5. sebességben kényelmesen, tehát eléggé húz. nekem is lenne egy kérdésem hozzád. A motort ha le szeretném vizsgáztatni, forgalomba helyezni, ezt a motort ugye lehet vezetni A1-es jogsival. És mennyi lenne egy ilyen Dt-nek a műszakija, forgalomba lehet e helyezni adásvételivel, mennyi lenne rá a sújadó meg teljesítményadó meg minden ilyen szarság egy félévre kb. ha valaki tud valami infot légyszi írja le előre is köszi csááááá
Bodis7! Pl ilyesmire gondolsz?
www.biker-world.hu --alkatrész tipusonként -- egyértelmű -- fék és kuplungkar -- és ott megtalálod! 1690Ft
ha még megvan abiztositékod a rossz -vedd le a 2-t végét és tegyél bele egy réz szálat( vezetékböl ) és tedd vissza a 2-t végét .én igy csináltam mert én se kaptam
Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni mégpedig abba hogy elhajlott a kuplung kar a dt-n és sehol nem találok hozzá másikat.
Ha vki tud segíteni az lécci írjon ide vagy gaborszeles@citromail.hu
Kösszi előre is!
Srácok! Híres DT fojtások ÍME:
http://dt125.de/dt125/Mainpage...
Német tudás nemárt ha van!
pajtik, valaki megtenne nekem egy nagy szivességet? szétszedtem a müszerfalat de fasz voltam, és nem néztem hova valok a lámpák, és most nemtom melyik az üres melyik az olaj, valaki lenne oly kedves, megnézné nekem melyik szinü kábel az olaj és melyik az üres? gondolom ez évjárattol független...(a többit meg ki tudom találni már :))
köszi elöre is aki megteszi

amugy valaki vett már DT-hez biztositékot? nemtom honnan szedjek bele valot, addig is veszek hosszabbat és a müanyag házat elteszem, szigszalaggal majd szigetelem, de faszomkivan a feredeszemü sárga cigányokkal, h nem lehet normális méretü cuccokat használni...
DTre már nem is cserélsz? :D
http://kepesmotor.hu/ktm-endur...

Eladó a Ktm Gs 125 ös enduróm!
180 ezer ft Csere Yamaha tdr 125 re!
Simsont beszámítok 60 ezerig !
olvastam a hirdetésed, láttam h pont olyan áttételt választottál mint én, neked mennyit megy a motorod végre? fojtott?
köszi:)
a zene arra emlékeztet amikor kifagy az MSN xD de amugy szép gép
Huh! Nekem is ilyen gondom van, csak messze van a yamaha, még nem voltam. Viszont megspórolhatnál nekem egy utat, ha elárulnád, h az első láncvezetőt mennyiért vesztegetik. Én a hátsót annó 5500ért vettem.
pityeszke az jó hogy van de eladó vagy valami?:)
ha igen akkor tudnál róla képet feltenni?
basszus, irtam h kibaszta a biztositékot a gép amikor elbalfaszkodtam egy kábelt
sehol nincs hozzá akkora méretü üvegbiztositék, ez vicc h a japok echte olyan szabványt használnak, ami csak náluk van:D ha nem találok sehol ekkorát, akkor van hosszabb fajta, csak akkor megint egy fokkal kokányoltabb lesz, ez már tényleg vicc
SZIA nekem van ilyen karom........
Még valami,eladó ez a yamaha aerox robogó,50-es,2005-ös!
A képknél fenn van a motor a robogó katekoriában és a videóknál is! Csere érdekelne Yamaha dt 125-re!
Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni mégpedig abba hogy elhajlott a kuplung kar a dt-n és sehol nem találok hozzá másikat.
Ha vki tud segíteni az lécci írjon ide vagy gaborszeles@citromail.hu
Kösszi előre is!
Lazy!

Ok,kösz!
rendben vannak, a hátso tavaly cserélve lett, az elsö meg reményeim szerint nem fog megbukini :D