Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koyo A számát nem tudom de felmész az universalmotor.hu bal oldalt hogy tuning és ott azon belűl gyertyák és ott néz meg
Lazy!

Annak a gyertyának elárulod a számát?
Nekem is cserélnem kell lassan majd.
Csoola

Jaja,a kerékcsapágyakra értettem.
karika760120 haveromtól vettem aki külföldről hozza be nem mellesleg meg yamahába dolgozik kb 5 éve
Heló.
A homokszórás és a festés is 4-4000 Ft volt.
dt 125 r tank idom kellene jobbos fekete , gyujtáskapcsoló van e, ára?
NGK br9es, érdemes japánt venni ne a francia gyártmányút.
Sziasztok!
Igen jó napom van. Végre sikerült láncvezetöt vennem. Elég sokáig kerestem elsőt és hátsót is, de csak a hátsót vettem meg mert az elsőt nem is arany árban adják, hanem dupla annyiért.
Egy kis segítséget kérek házilag, mivel lehet össze applikálni a rezonátort a hátsó dobbal, mert a gyári összekötő ugyan ott van mint a láncvezető. Köszi!
Bocsi, hogy belevau, de a svájci dt-k a fojtottak!
Heló!
a motorral kapcsolatban, de nem a motorról szeretnék érdeklődni
mennyibe került a motorhoz a porfestés és a homokszórás?
válaszod köszi:)
üdv
Nekem eddig brisk volt benne kipörögte a 11.000 de most amikor beindítottam azóta 7500-8000 durrog
Splitfire tripla platina gyújtógyertya
Amerikai professzionális versenycélra kifejlesztett platina gyertya.
Ár: 4 490.00 Ft
keresek dt 125 r-hez hátsó farkot amire a rendszámot fogatom és ami tartja a lámpát (sárfogó) . nekem levan vágva a lámpa alatt. ha van valakinek irjon már ! köszönöm.
Na majd meglátjuk,addig is mindenkinek köszöntem a jótanácsokat!
Üdv Dt-sek segítség kellene a 125-tös dt hez milyen gyertyatípus kell mert az enyém ha eléri a 6000es ill a másik gyertyával a 7000es fordulatot elkezd rángatni , a Dt elől tárcsa hátul dobfékes a gyertya márkája és a száma érdekelne (pl champion n9yc) előre is köszi
Nekem faterom autószerelő és ő monta ha hosszabb időre álítod le pl nyaralás tél stb... akkor szivatóval kell lefullasztani mert akkor a hengerbe alapból lesz benya
nekem általában 2 rugásra indul nyáron, vagy ha napi használatban van, télen fázik, föleg akkor morcos ha sok alvás után ébresztem. fel, akkor aztán rugdosni kell :D mondjuk most nem volt vészes, kb 5 rugásra indult olyan állapotbol, h akkor lett összerakva, akkor kapott benzint meg minden (ja meg elöször zárva volt a benzincsap meg nem volt kihuzva a szivato)
ja amugy egy tanács, nemtom hogyan szoktad inditani, sztem ugy a legjobb, ha hideg, hogy kitolod, szivaton gyujtás nélkül megrugod kétszer, utána gyujtás, és nekem max 2re megy
DT nagyon megérik az árukat 1 motor nem ilyen megbízható ha nem indul 2 oka van vagy a vészleállító fel van nyomva vagy hideg és nem húztá rá szivatót egyépként tuti beindul mongyuk nekem hétvégén tolásra se akart de 10 perces aksi töltés és már ment is
Eladó 100.000Ft-ért!
Jók a Yamahák azt tudom még nekem is megvan egy 80-as dt csak nagyobbat szeretnék venni,azért nézegetek.Mondjuk néztem Suzuki tsr-t is,azok se tünnek rossznak.De a Yamaha jobban tettszik.
Nekem sima 125R DT van 98 semmi bajom vele jah de fékbetétett kell benne sűrűn cserélni én is inkább terepen használom de vagyok azé aszfalton is egy sima endúró gumi és mendenhol elmegy én elfüstöltem az endúró gumit most sár cross gumi van rajta így most nem járok vele aszfalton mert szétrázza a bütyök a szilenteket de ha megolajozod a lengőkart és oda figyelsz az olajra nah meg ami fontos a légszűrőre akkor semmi gond nem lesz vele csak tankolni amikor megvettem 5 nap alatt 1500km mentem vele és nem volt semmi gondom vele csak az hogy a hátső fékbetét elüvegesedett és ennyi
Igen van berugó az önindítóson is.
Köszönöm a segítségeteket,elsősorban terepre kellene de közúton is használnám.Van egy harmadik is az nemrég lett felújítva,még bejáratós.Az nem lenne előnyösebb olyan szempontból,hogy egy darabig nem kell a motorjához hozzányulni elvileg?
helló, engem érdekelne egy-két cuccos. Feltudnád velem venni a kapcsolatot az e-mail emen keresztül, mert én nem nagyon találtam nállad elérhetőségeket. köszönöm
köszönöm
125 DT be milyen gyertyát ajánlotok? meg a myilyen hőmérsékletű kell vagy sima változó hőmérsékletűt vegyek?