Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja nem a csövet tömik ki hanem a csö körül
tönkre nem teszi

ugy szokták csinálni ahogy te modtad csak tesznek bele 1 perforált csövet és kitömik üveg gyapottal vagy valami hasonloval
bocs dt cumok................
dt cumok olcson.......................
ha házilag készitenék egy hátsó dobot savállóból,teljesen üreset az tönkretenné a motort?vagy a hátsódobnak csak hangtompítás a szerepe?
80as
160ért vettem, néhány dolgot ráköltöttem de visszahozta, sztem az egyik legjobb 80as volt, azota se láttam olyan szép állapotut!

de most megyek le a szuterinba és összeáll végre a motor :)
Én csinálta:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
it van kép rola
amugy tiéd az xt?
igen de keddig hivj ha kell 20 377 9746.
Ez is dt 125, csak ez már az önindítós fajta
te is meg a vevő is jol járt!
Én 220 ért hirdettem kipróbálta a gyerek azt mondja nagyon megy elkente a száját vagy 130km al az utcában meg átnézte a szokásos dolgokat..Azt mondja 200 ért viszi mondom legyen neked is jó meg nekem is aranyközépút és 210 ért elvitte.
Én a 125 őst még 190 ért vettem fékbetéten kívül egy forintot sem költöttem rá és 210 ért adtam el.Szóval nem buktam rajta de nem is nyertem .Motorikusan atom biztos volt mind szerkezetileg is .
és az 125 vagy 80as volt?
én 190röl engedtem le 175re anno, én is jol jártam mert nem buktam semmit, az uj gazdája is meg van vele elégedve, még igyis nagyon jo volt ennyiért :)
Most néztem másik e-mailt és 2en is írtak hogy menyiért adnám el?
185Íá? és akkor alkudhat 165-170ig?
kawa bácsi megy a tdm?rég írtál errefele
A dugók csak azért vannak hogy ne menjen be a kosz.
A csavar ránézésre vagy valami gyujtáspont ellenőrző ablak,vagy olajbetöltő(de akkor ennél jobb dugók lennének mögötte).
Milyen tipus ez,mert a dt igy néz ki?
Én még anno 200ért vetem mivel 110es és nagyon jó állapotba volt!ja és egy 100ast költöttem rá tehát 300ba van!ígyis meg ugyis bukok rajta de azért 170alá nem akarok meni csak lesz olyan vevő aki rámegy simán!amugy a gyerek 60-65ezret tud ráfizetni!de visszaírok neki hogy minimum 100at
Szia Én a helyedben nem cserélném Simsonra!
Bár ez az én véleményem.....
Viszont ha mindenáron el akarod adni, kicsit olcsóbban kellene hirdetned.....
Az én motoromat ami a tieddel egyidős lehet, 135.000.-ért vettem.
Igaz 125-ös, és belecsúsztam vele egy generálba....
De ha el szeretném adni, 150.000.-nél többet nem kérhetnék érte.
Annyiért meg nem adom oda, mert nagyon megbízható!
Nem kenyérre kell....
igazából az lenne a legjobb ha én beszámítanám neki max 70ért édrt de ha szarabb áll akkor csak 60 és adna 120at vagy leglábis 100at mert eladom a simo akkor tudjak venni 125 dt:D

am nem érdekel vki az a piros rezóvédő meg van egy 80as hengerem!dugó és gyürű nélkül de nagyon jo állapotban!
sztem a simsonnál nem kell többet árulni a DT-t se... persze ha nem sürgös én a helyedben egy 2-3 honapig tuti árulnám, nekem se 5 perc alatt vitték el... ballagás a legjobb idöszakerre amugy ;)
Hát kb 70-80-90 körül kéne ráfizetnie.70 ezer -nél ne nagyon számold be a Simson mert többért úgysem tudod eladni még ha gyári áll. akkor sem.De ha hamar elviszik a Simson lehet jól jársz mert a dt-t sokat kell árulni.De az is lehet hogy a Simson a nyakadon marad.
Szerintetek megéri simora lecserélni hogy ha még ráfizet?

menyi kéne ráfizetnie hogy megérje elcserélni?

amugy van egy ilyenem eladó:
jojo arra én is gondoltam, de gyárilag sem jön ki onnan vezeték