Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz Laci de valami ilyen van nekem is
ez is eladó
eladó 220000 20 3779746 Debrecen.
a könyökben ill a legvastagabb részében . hátul valamilyen cross-.. sport ról.
Ok!
Powert majd megnézem mi van vele.

Kipufogóban mi és hol van benne?
Nyitott dob = levágom a kunkort a végéről,vagy nagyobb csövet ráhegeszteni,vagy komplett másik dob?
kipufogóban van folytás,+ ha a kipufogó szelep nincs jól beállitva ,ill a siber tü nem megfelelő helyzete, +hátsó nyitott dob.+áttétel.az enyém 136 ot ment. de mikor megvettem 55 öt csak.
első kerekem lenne 300 as tárcsával 3 colos felnivel.
Szerintem atol rá megy mert dt-n volt crm-nek ugyan az a felnije (japó)
de ha adnám akkor csak párba!
Hát..... 180ra gondoltam! Meg kell nézni, ki kell próbálni, és utána az üzlet! Egyébként egerben lenne a moci! Helyszínt lehet egyeztetni de messzire nem megyek el!
nekem van egy 18as kb 40%os
Kellene de csak 18 colos....
Nem kell vkinek 1pár cross gumma? ez egyik 21 colos a másik 19 colos de dt-n volt!vagy 1 pár enduró?
Ok!
Ha meg lenne fordítva,akkor azt honnan tudom megnézni hogy tényleg úgy van-e?

Van nekem "user manual-om",abból nem tudom kivenni mikor van a fényképen rossz helyzetben és mikor jól.
A leírásból annyit kiveszek,hogy 180 fokkal el kellene fordítanom a tengelyt ha rossz helyzetben van,de ez honnan nézve mutatja?
A kipuff nyílástól,vagy a henger felől?
Nem tud valaki DT80-hoz super moto cuccot eladót?:)
ha valaki tud kérem válaszoljon
előre isz köszi
sztem lehet h tul sokat kap, de ovatosan állitgasd, mert ha kevés lesz akkor besülhet könnyen...
amugy valszeg ugy van lefojtva ahogy a kollega mondta
OK!

Azért kösz!
Hát ja,haverjaim szinte állva hagynak. :S

A kipufogós dolgot nem jól mondtam,azaz hogy nincs belül olaj,mert kifolyattam belőle,de volt benne bőven kicsapódva a hátsó dobban! :S
olajozást nem jó buzerálni ha nem kokszol a powernél meg a kipuba.
Igen létezik folytás lehet van is benn, nekem is volt,kipuba van valami szűkítés, illetve a powerszelep maga fordítva van berakva.Mindjár pontosítja valaki ezeket szerintem
Üdv mindenkinek!

Nekem lassan egy éve van Dt 125R-em,lenne pár kérdésem,gondolom ti jobban vágjátok már a témát!
:)

Egyik problémám,hogy Castrol TTS-sel járok,és melegen is kéket füstöl,motorolajat nem eszi.Mások ajánlottak olyat,hogy állítani kelle az olajozásán,lehet sokat kap,kipufogóban nincs olaj kicsapódva a dobban.

Aztán valahogy más DT-hez képest lomhának érzem,beszélnek egyes butított exportos Dt tipusokról 125R-ben is.Valóban van némelyikben fojtás,ha igen akkor hol és mi az?

Végsebességben is 90-100 megfogja,haveromé leforogja a 120-at is lazán,neki szépen nyugodtan megy 10e-es furdulatnál is,nekem meg 6.-ban 7e-nél már vége szokott lenni,még kemény gumikkal is.

Meg lehet-e valamit faragni egyszerűbben a gépezeten,hogy jobban húzzon,stb.,úgy hogy ne legyen szétborítva a blokk,csak külsőleg alakítgatni?

Ja!
Egy másik haverom keres 125R-re előre egy pár telót,ha tud valaki bontottan,akkor légyszi szóljon!

Válaszaitokat előre is kösz!

--Koyo
azért egy 70 lovas 500as egy dt után biztosan másabb.....
olvastam itt-ott ezekről de igazán senki sem szerette őket
5.ben is simán kiáll 1 kerékre minden erőlködés nélkül
ha úgy vesszük az xt is "túl sok" 3.on túl elvétve van használva terepen.......
Mennyiért adod?amúgy szép
Hali. Ha valakinek vmi alkatrész kéne vmi motorhoz itt minden van endurohoz és crossmotorhoz is egyaránt www.gerecsemotor.hu Tarján-ba van.
Nekem van egy eladó DT-m ha még nem talált volna! Ha érdekel akkor e-mailben lehet érdeklődni:mezes_adam@freemail.hu
nagy része biztos jo rá például a 250esböl...
Ja nekem se sajnos....