Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem -12 le is fagyot a kezem 3 napig olvadtam
Valaki nem tud 2005ös 125ös dt-re:fejidomot és rendszámtáblatartót rendszámvilágítóval?thx
Ment ez már -10 alatt is!
minden nem értek az ilyenhez:( talán azt probálta közölni h nem -10 fokban akar menni :D
Hello! Behányt a DT-m ! Olyat csinált ,hogy mentem vele és fulladt de csak rövid idejig egymás után, Gyertya ki,megpucol,visszarak elindult nem szarozott 5perc után újbol fulladt olyan amikor nem kapna szikrát. Gyertyát kiszedtem jó volt nem pucoltam meg megint elindult és megállt, amikor megállt utána durrant a karbinál mindenhol füst..
Sz.tem a gyujtás a hibás mi lehet a gondja?
Elöre is köszi a segitséget
Üdv: Norbi
igen sima lc köszi a segítséget meg is rendelem a cuccot.
Legközelebb próbálj meg évszámot és típust is irni.
Tekintettel hogy a képen egy körtolattyús karbi van valszeg sima lc.
A kis valami neve tűszelep,és 1490Ft-ért itt megrendelheted. Biker-world
helló mindenkinek, mult héten beszereztem egy 125s dt-ét és azt vettem figyelembe mikor állt a motor hogy a karbiból folyik a benzin,egyből megis néztem a karbit,és látom hogy az úszónál ami van kis valami (nem tudom a nevét) az hiányzik és csak ömlik a benyó a karbiba.Le is fényképeztem hogy lássátok miről is van szó.Ez egy mikuni karbi.Ha esetleg valakinek van ilyen alkatrésze eladó az szoljon vagy azt nem tudja valaki, hogy újonnan lehet ne e venni valahol vagy rendelni.
A tavalyi jó kivánságból szar se sikerült ezért kérem ne jókivánságot küldjetek hanem ha lehet akkor Új autót,motort és esetleg még üdülési csekket!
B.U.É.K!
jó terep, tetszik
http://www.sportmotor.hu/motor...
én megyek a dt vel
azt hittem kicsit jobban megyek de igy viszanézve, hát
Gyroli!
Még nem tetted fel a képet pedig már holnap után van!:D
Néha kicsit sokat képzelnek magukról...nálunk még a mezőőr is azt hiszi f.b.i. os ügynök igazoltatni akkar meg telefonál összevissza múltkor faterral is baszakodnia akart.. fater mondta neki " ismeretesem a hatáskörödet ? Neked nem itt a faluban kell okoskodnod hanem kint a réten mert most lopják a cigányok a kukoricát " lesápadt a tag beült a Toyotába azt elis húzott .
bocs rosszul foglamaztam, keresztbeállt elöttem :)
némelyik van aki megcsinálja, nekem betonuton, civil kocsiban bármilyen jelzés nélkül vágott be elém Mr. Commando
"csak szépen lassan gurulnak és gyönyörködnek a tájban" Ja. Hát hiába,az endurósok már csak ilyen széplelkűek.
Azt viszont megnézném melyik zsernyákban teng annyira túl a szolgálati öntudat, hogy a motorodról menet közben lelökve,azt kockáztatja hogy ha közben kitöröd a nyakad,akkor ő mehet a börtönbe izmos cigányfiúk kisköcsögjének. Mindezt egy kis tiltott helyen motorozás szabálysértése(még csak nem is bűncselekmény)miatt.
Én csak a szadai lőtéren láttam rendőrt:) 1 octáviával de olyan huplis volt az út h felakadtak csak azért járnak oda mert természet védelmi terület.... eddig nem volt csak mert h sokan oda jártak motorozni azért de quad al a fák között hol megy el megmondanád? meg rendben h ktm 525 akármi lehet h van 1 fasza gép a segge alatt de mit ér ha nem tudja kezelni? lehet h simán utolér de nem bír megállítani ugyanis a dt a király na jó lehet h lebasz a motoról de én tisztelem a rendőreit lehet h fikázom őket de mikor baj van ők segítenek általában
de még mindig nem értem mi a faszért nem bírják békén hagyni az endúrosokat akik csak kirándulnak az erdőben és nem a termésen meg nem természetvédelmi területen mennek hanem csak szépen lassan gurulnak és gyönyörködnek a tájban mert tudomásom az erdőben nincs kocsi vagy valami amibe bele lehet szálni? vagy valami kárt tenni ... nekem ez a véleményem
Boldog új évet és probléma mentes motorozást:) habár itt van 1 kis hó...
Karika gödöllőről hajnalban nehéz haza jutni :D 30 percet vártunk a hévre:D
ez kurva jo! :))
Boldog Új Évet minden DT-snek és motorosnak, endurosnak, crossosnak, hárlisnak :D
Mindenkinek boldog új évet kívánok, és egyetek sok lencsét hogy legyen pénzetek új Dt-re!
Powerszelep , bütykösgumi, Dt tankra tangabugyi.
Tele pohár hideg pezsgő,csutkagázzal új esztendő.
Fék, bal három jön az árok, Boldog Új Évet Kívánok !
Mindenkinek Boldog Újévet kívánok, és egy új
Yamaha Dt-t......amit nem köll szerelgetni!
B.U.É.K.
az én 25-ös dt-m 90 körül megy,eövid áttétellel, akkor arra mondhatnám padon hogy csak 50es hosszú áttétellel
Reméljük a DT meg a DRZ is hasonlóan elkel majd
Elvitték a zöld simsonomat ma 60 ért jól kezdődik az újév.