Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és h tudjátok a km óra csal!
Brékó! motormágusok én pl a Castrol tts-t használom igaz drága de vannak helyek ahol hozzá lehet jutni olcsón,és ez sem gagyi!
jó lenne a ktm re:D
5000 ft/ 1 liter xD akkro már inkább veszek kevésbé eper illatút 2500ft/1 literért ugyan új ipon:D
lehet az a baj h nincsen lemosva:D
Nekem az Agip nem vált be, én nem ajánlom! Ami nekem fasza volt, az a motul 510, de baszott drága...
Nekem az Agip nem vált be, én nem ajánlom! Ami nekem fasza volt, az a motul 510, de baszott drága...
nekem is az megy bele általában, most épp Shelles van benne a dobozán az van, h nem okoz lerakodást a kipufogoban
na majd meglássuk mekkorát hazunnak
Én Agip Speed 2t használok ez is fúl szintetikus állítólag csúcsminőség, (Dobozra az van írva )verseny célokra is alkalmas.De legközelebb motorexet veszek ha addig meglesz még a moci.
mondjuk én Q8-at használok 2.5 éve a motorba, és még semmi baja nem volt kopp-kopp
de én a motult ajánlanám szívem szerint, mert azt is nagyon dícsérik és tényleg faxa lehet
pár kép ,a héten mentem kicsit:
vegyé ipont
mer az eperilatu és az rohadt jo






én makita olajal járok 1200 FT 1 liter és szintetikus majdnem 2 éve járok a motorral és kitudja mikor volt benne motor felujitás, igaz fötengelycsapágyakat már cseréltünk de a dugohoz még nem kelett nyulni kopp kopp
Helo Skodi! Ez az ,hogy bemelgszik és akkor csinálja.... (ezt elfelejtettem irni) Szivatóm jó, Van benzinszüröm de azért a karbit megpucolom hétfön veszek bele új gyertyát és ha még mindig csinálja elviszem a szerelöhöz.
Nem tok mást csinálni.
azért még egy képet beszúrok! :
Motorex a KTM gyári olaja, tehát azt érdemes beletenni is valszeg
nem fogok dupla anyiért olajat venni:D mintha repsolt vagy valami mást vennék:D
én OMW BIXXOL 2T-t használok, kicsit drága, de sztem naon jó.
de vicesek vagytok:D ne rakjam bele 1 nagy üstbe a motorot mint a srác a karbit?:D én valami verseny olajra gondoltam motorex repsol castrol ipon ? meiket a jobb szerintetek?:D
a fáradt olajhoz elég olcson hozzá lehet jutni
Esetleg enyhén eldugult főfúvóka jöhet még szóba.
Meg ugye rossz gyertya, az bármikor előfordulhat, próbálj bebe egy másikat, ami tuti jó( na ez az amit sose lehet tudni)
Tuti a hideg tett be neki, kevés benzint kap. Szivató jó? Próbálj a súbertűn állítani, esetleg a bezinszinten, bár azon nem sokat lehet. Vagy a keverékcsavaron, ha van, nem is figyeltem még. De amúgy ha bemelgszik, utána szerintem jó lenne....csakhát ahhoz menni is kéne vele ilyen hidegben.
Nekem akkor csinál ilyet, amikor hidegen(minuszok) gurulásból indulok itt lefele a dombon, és nem húzok rá szivatót, és tépem neki a gázt, na akkor csak bőőő, meg kihagy, meg puffog a karbiba, meg fulladozik, de aztán ha ráhúzom a szivatót rögtön jó lesz. Meg ha gurulok vele itt lefele vagy 100 métert, a végére szivató nélkül is, de nem szeretem kínozni.
vénusz
acok lex 1 ktm exc 125 öm mien olajat ajánlotok hozzá ?
na megint megkérdezem GP#1 nektek van '06-os dt 50 r-re fék és kuplungkarotok? és ha van mennyibe kerülne? köszi ha válaszolsz elöre is