Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ez meg lemaradt a végéről Áldott boldog békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
van itt a fórumon is egy matricás srác, én már kétszer rendeltem tőle nem vészes a postaköltség sem, nézd meg a honlapjukat www.motormatricak.hu és ha itt nem találsz akkor írj neki e-mailt info@motormatricak.hu hogy milyet szeretnél és ő legyártja neked
ja kellemes ünnepeket mindenkinek szórakozás képpen nehogy ezt csinálj a motorotokal az asszony:D
http://videa.hu/videok/vicces/...

Még 1 szer kellemes ünnepeket és az ütőt és a kemény tárgyakat rakjátok el az asszon elöl:D kivéve a férfiaságotokat :D azt meg csomagoljátok be és adjtok oda neki este nagy örüljön:D
bocsi nm akartam dúrvalenni de szerintem 1 endútó-n az a szép ha csupa karc ha meg tél van hó meg fagy nem kell motorozni mert mindenki ilyenkor újítja fel jövőre a mociját mondjuk nekem már kész van power ki van kötve tisztára....mentem vele 1 tankot és azt mondta szerelő ésszel lehet neki cibálni, és lás csodát megy ming golyó power nélkül is:D
nem tudom hol laksz, nézz körül a környéken, itt van ilyen Dekoros srác, reklámokat meg ilyen szarokat csinál, mellesleg a régebbi motoromra ö csinált pár száz forintért rajtszámot, de azt tud nyomtatni amit akarsz :) helyben érdemes az ilyet csinálatni (a posta kb a cuccal egyenlö összegbe kerül, ráadásul ha nem vagy tul ügyes, mint én,akkor fel is teszik neked a matricát, igy nem baszod el :))
És azt hol tok?
Előre is kössz!
azért ennél finomabban is jelezhették volna, de tény és valo, hogy a karcolás egy enduronál megszokott, ha terepezel ez hatványozottan igaz, szoval fel a fejjel, inkább csináltass egy matricát :)
Nem csak picit idegesit!
mond te téleg ilyen hülye vagy? Már bocsi de megkarcolodott a fejidomod és már cseréled mivel endúró nem mehetsz vele úgy (semien motoral) h meg ne karcolodjon és többen alá is írják!
Üdvözlök mindenkit! Volna egy eladó 50cm3 kis DT-m! Nagyobb motor vásárlása miatt adom el! Semmi baja nincs, jó gumik, jó festés, megbízható motor! Ha valakit érdekel írjon! Megegyezünk! A moci SZ-SZ-B megyében van! Terepen nem használtam!
Csak a régebbire van , amit küldtél képet nincs sajna...
Orimoto érdekelne egy pár cucc!
Nem tudnád felsorolni ,hogy mik vann hozzá és mennyiért?!
Nha valami ilyesmi kéne matrica is jöhet ha van!
Előre is kössz!
Tudnál róla 1 képet küldeni!?
Szia!
LC II-re lenne..4eft.
nekem 3 téli hónap állás után 2. rúgásra beindult a 80as
benzincsap végig nyitva volt, akkor vettem észre amikor ki akartam nyitni...
xt-n beállítgattam a szelepeket, karbit kiganajoztam most már az is indul hidegben is
egy simson blokkban nincs annyi kacat mint az xt karburátorában
Hali!
Elestem ma
A fejidom megkarocolodot nem tutdok véletlenül 1-et?
Válaszotokat előre is kössz!
nekem már igen anyira h alig bírtam haza jönni a kipufogón vagy 15 cenzis sár volt:d 1,5 órán keresztül mostam:D
ennyire még tán sose ragadt meg sárral a szekér
szerintemis tök hülyeség tuningolni 1 125ös endúrót ha azt akarod h gyorsabb legyen akkor vegyél 1 nagyobbat szerintem de nekem amióta estem elég a 125 ös is:D
azért a tuningot korlátozni a sportmotorokra,szerintem nem okos dolog
miért ne lehetne egy endurot tuningolni? csak ésszel, megfelelö alkatrészekkel :)
hát igazad van néha én is szoktam de akkor úgy mondom h egy gyorsaságival sem mész terpezni... Akkor miért kellene egy endurot tuningolni
nézd meg itt hátha ad fényképet: http://www.giannelli.com/eng/p...
Sziasztok!
Rendelt már valaki innen Gianelli rendszert? www.motorline.hu
Lefényképezné nekem hogy hogy néz ki?
Köszi