Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem viszont lehet h csapágyas, az lehet baj nálad is...
én is tervezem a mosást, csak most épp beteg voltam/vagyok, félek ha meggyogyulok akkor az elsö az lesz h go egy kör... :D és nem lenne szivem összeganyézni
szoval most várok, meggyogyulok, megyek valahova, mindenhova, aztán mosás, meg én is kikapom a kerekeket, kipucolom, ujrazsirozom
na az nagyon jó lenne örülnék mint majom a farkának
Lehet hogy már vason fog a fékpofa vagy kerékcsapágy
na mindegy rászánom az időt és lemosom teljesen az utolsó porcikááig mindent és ha utána sem akkor kiveszem az első kereket, mindent lepucol vissza
nekem is ilyen hangja van néha, én sem tudom mi ez...
de most 1 hónappal később is ugyanolyan a hangja
valószinüleg nem száradhatot meg teljesen a tárcsa meg a a betét
elvoltam még múltkor sarazni, és miután lemostam az egész motort (utána mentem még egy kört vele betonon) tolom hátra és hallom h az első keréknél vmi nagyon súrlódik, megnézem de semmi sincs beakadva stb. szerintetek mi lehet? mert már kezd igegesíteni
Van itthon is egy swalbi az 68 as.Felraktam a Dt-mról egy galériát megy van egykét kép bátyám Drz- éről is .
fater swarblia 1 rúgásra indul ráadásul 1971 es:)
Múltkor nekem még be is kellet tolnom ,szívatóval előtte vagy 10 percig rugdostam.Bezzeg a simson az 2 rúgásra indult szívatóval.
csak 1-2 percig? örülj neki, nekem 1 hónapos nem használat után kb 5-10 percet szarakszok vele
Szisaztok skacok:)

Ma akkorát estem 1 kawa klr-500 al repültem fölfelé 2 métert a jobb térdemet megzúztam nem tudok normálisan mozogni felmértem ahoha megyünk találtunk 1 fasza bányát minden van ami szem szájnak ingere:)
helló
inkább mail vagy telefon!
üdv
gp
info@gsmotor.hu
70/270-6870
Szevassz! Tudnál adni egy msn címet?
Ha ad mellé még két liter bort is akkor vedd el tőle. Ha nem akkor b@ssza meg. Szerintem...
hello!

télen nekem is kb igy indul, rugdosni kell vagy 1-2 percig... nyáron meg második rúgásra indult általában
kawa mester szerinted mennyit ér meg egy 160as tuninghenger amit furni kell? aztmondja az arc hogy lehet bele tulméretes dugót venni
Befizetek 1 új GUMIKÁRA
Helló.
Mitől van az hogy a DT-m hideg indításnál nehezen akar indulni?
Kitolom a szivatót, és legalább 10-et rá kell rúgnom hogy elkezdjen éledezni, aztán még legalább 5-öt mire normálisan elkapja a fordulatot és nem fullad le.
Azelőtt 3.-4. rugásra törvényszerűen indult.
Valakinek valami ötlet?
Előre is köszi
nekem is van Yamahaás kulcstatom:) csak nekem gumi
mázli hogy én kaptam és nem nekem kellett volna megvenni
Hát akkor nem lesz YAMHÁS kulcstartóm!
Annyi pénzböl tankolok 10 litykó benzint.
hopp beszélni
yamaha szalonból vette a gyerek és jó borsos áron kb.1500-2500 ft körül (onnan tudom h olasz a gyerek és kellett valaki h vele menjen a boltba segíteni bezsélni neki)