Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van, nem is gáz ez bár tényleg elég érdekes szo a relant, szerintem amikor köhög vagy ilyesmi, azt jelentheti :D
amugy ha nem használsz pontot meg vesszöt, csak egy entert üss, hogy tagoltabb legyen, sookkal könnyebb ugy elolvasni :)
Feladtad nekem a kérdést..........

Nem elég, hogy még mindíg nem tudom miről van szó, elég
kibogarásznom, hogy egyáltalán mit is írsz....
Próbálj meg ékezeteket használni, és az ilyen szavakat mint pl.:
-relant mellőzni....sajna nem tudom mit jelent...
Láttam már nem egy embert, aki tájszólással beszélt,
de még olyat nem aki így is írt....
Bocs nem akartalak, megsérteni!
ha lehet akkor én inkább a gyári cuccokhoz nem nyulok, ha nem tetszik akkor sem, nem marad nálam örökre, aztán ha eladom, legyen olyan mint volt
sztem 5000 forintért kaphat rá egy olyan fasza kipufogot hogy csak na :)
furkáld ki a gyári dob végét
akkor egyből jön ki a gáz, nem tekereg a dobban 3 üregen át
aztán amennyivel több lyuk lesz annál nagyobb a hang
de azért nem lesz dobhártyarepesztő, és könnyen visszaállítható a gyári állapot
megfogtál :D hát, szerintem is is, ilyen kromos szar, a felfogatása ocska nagyon, amugy szép munka, de sztem valami crossrol lehet talán
a hangja mindenesetre össze sem hasonlithato a DT gyári vértelen zümmögéséhez :D
Am neked mien van? Az házi? Elég jól néz ki.
persze, másabb lesz a hangja sokkal, ez teljesen biztos :) bár nem tudom, hogy akkor érdemes-e Giannelli-t venni, szerintem megvehetsz egyet mondjuk egy YZ-röl is akár...
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hogy nézegettem a motoromra a gianelli rendszereket és hát az első rezó elég necces mert sokba kerül, de a hátsó hangtompítót csak magába megvenni a gyári rendszerhez, úgy van értelme? Tehát valamivel másabb lesz a hangja? Mert a lóerő az nem annyira számít nekem elég annyi amennyi van csak a hangján szeretnék alakítani.
Köszi
karika760120 hello szerinted elektronika mert szerintem is en maR karbit legszurot mindent kipucoltam tobszor is es most mar neha be sem akar gyulni de maskor elso rugasra gyult a moci sot meg a kipufogot is levettem neme az fojtja visza de en mar nem toom! ugy csinal mint amikot magasnyomas van valamibe es az elrobban ugy suritve! es utana lodozik es nem megy csak relantba utana meg hejre jon es megy tovabb! en mar nem tooom! ha tudnatok segiteni elore is kosz
nem, az RX sima enduro
Szeva!

Supermoto kivitel?
szoval a képek keresésével és nyálcsorgatással teltek a napok
igazábol nem a motor hibája, valami kiscsajé volt, de motoros családban
nem értem akkor miért hanyagolták el ennyire, vagy pont ezért adták el... az egész kábelezés olyan rakás szar rajta, hogy na, tiszta kokányolt, sztem a müszerfal ugyanolyan mint a DT-men volt, XT-é vagy valami régi 4T Yamaháé (!), nem csoda hogy be se tudták kötni...
mindegy, majd szerzek neki rá jot, amugy alkatrészt nagyon olcson szereztek, ha kész akkor meg bekötjük majd neki a cuccokat :)
Az volt a baj hogy jöttek utánam is még... am simán bevetettem volna magam vele a wc-be :D
Az viszont barátságos dolog.
Aprillia....
ilyenkor azt kell csinálni, hogy a motort hagyod a picsába, aztán visszamész a fodrászhoz további egyéb szörzeti fazonÁLLITÁSra (ha citromot kapsz kérj martinit alapon)
amugy unokaöcsémnek az RX-e szorult meg, nem jelzett az olajvisszajelzö, ö meg nem tudta mi van, 2002-es 50-es a moci... most vették 1 honapja kb xD
Sziasztok!
Nekem hozta a Jézuska a legszebb ajándékot.
Tegnap előtt elmentem fodrászhoz a dt-vel aztán minden naon faja volt, levágta a hajam a csaj (am brutál feneke van) aztán elindulnék hazafelé szépen beindulok és megpróbálok rárúgni a berugókarra.
De az sajnos nem akart lemenni. Szóval úgy néz ki a Jézuska hozott nekem egy dugattyú beragadást, illetve valszeg az, de majd szombaton széteszedem és kiderül. :D
BOLDOG KARÁCSONYT!
Bocsi de nem értem rá még felnézni, mert megülte a hallé meg a bájgli a pocim...
Hogy mitől lehet?
Jó kérdés....Én elektronikára gyanakszom....
Biztos volt előzménye ennek a hibának amitől kialakult....
Sokat segítenél....
Jah kellemes ünnepeket, és pihenést mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
miért, ha szabad megkérdeznem Karika bácsinak mit hozott a Jézuska?
Az igen......Nagggggyyyyonnnn szeret téged az a Jézuska!
Irígyellek érte.....
lepotyogott még a fa alá egy kormányvédő is
légszürö+karbipucolás addig is, ha nem volt, aztán majd biztos idenéz Kawa vagy Karika miután telekajolták magukat bejglivel :D
Hello van egy Yamha dt em es az lenne a kerdesem akarkitol aki tudja hogy: a mocim menetkozbe tobszor is ojat csinal hogy bele lo a kipufogoba de nem ugy mint amikor sok benzint kap es azert hanem ugy mintha suritett levegovel a kipufogoba elonel egy legombot es utana csak relantba megy(pofekel egy drabaig) majd ha megondolja mgat ujra megy! SEGITSETEK LEGYSZI!
!
Oké javitottam.
Bocs, de rossz címet adtam meg! Ez a jó cím: kepesi_istvan@msn.com