Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hátso üllésen?
szép
Na-na... Én Győrböl hoztam haza a dt-t egy suzuki sx4 ben,csukott ajtókkal,és csak az első kereket kellett kivenni.
tényleg most látom a Kmx vagy a Dt megy jóbban ?
Nem egy elterjed motor az biztos robogóból több van.De lehet találni .
mért angliába látál már valaha dt-t?:D mert én még ahányszor kint voltam nem láttam max svájcban ill német o ban de nem szólok semmit :D
1.Miért ne lehetne szétszedni.2.Nekem miért kéne kimennem szerinted ő nem tudná szétszedni ?Honnan tudod hogy ott hó van ? Mióta kint él azóta havat nemlátót kb 6 éve mivel szinte alig esik .Alkatrésznek miért csak többet lehet hozni ?Ha nekem elég egy is .Regisztrációs adót meg úgy tudom akkor kell befizetni mikor forgalomba helyezni szeretném nem ?(nem értek hozzá)
Akkora hülyeséget írtál már bocsi!
'1 dt-t szétszedve hol hozol át? nem tom milyen kocsival hozta volna el de gondolom nem valami nagy kombiba amibe simán beférne...
1 dt-t nem olyan egyszerű szétszedni most kimentél volna vagy 6 óra mire szétszeded a -15 fokban nem hinném h neked lenne kedved ott szerelgetni a térdig érő hóban....
és ha a határon tök véletlen megállítanak mit mondasz? semmi papírja nincs a motornak jó kiszednek titeket és hát akkor a kocsit is átkutatják szétszedik darabokra és nem rakják össze rakd össze magad és csókol anyád:)

és akkor már ha elkapnak és esetleg van papírja a motornak akkor meg kell adót is fizetni akkor forgalomba helyezni meg ilyenek (csak ha alkatrésznek hozod akkor nem ) de akkor meg sok motort kell behozni kb 20-30 dt-ot neten láttam én is 13 db husqvarna wr je van a srácnak haverom le ment megnézni mindegyiknek karcos volt a hengere és külföldről hozta:) na akkor enyit erről:) enyit még ide nem nagyon írtam
ja -10 tegnap nekem is megártott pedig felvoltam öltözve majd meg fagytam már meg beteg lettem de még mindig motorozok... és 1-2 fiatalt kikérem magamnak én is fiatal vagyok:) de nem írok hülyeségeket csak néha:D
Megyek húzok egy kövér gázt, inkább a mínusz 10-ben,
alsógatyában...................
Egy megfázást is könnyebb elviselni, mint itt egy-két fiatal
versenyző elmés beszólásait......
Nekem szerencsém lenne mert nagybátyám kint él Londonban szinte még a kaját is nettről veszik.Most jött haza karácsonyra kocsival és ha tervben lett volna nem lett volna akadály szétszedve haza hozni egy motort.
Na most nagy butaságot írtál!
Tudod mennyi egy generál?
Meg azt a szart még haza köll hozni.....
Ott a pont!
És ez nem csak motorra igaz, hanem minden g.járműre,
ami nem keres pénzt.....
Akkó buktad mikor megvetted....reménykedhetsz, nem kell
rá sokat költened...
Tudom hogy kint olcsóbb ebayról 250 ezerért már 2003 as is láttam jól nézett ki még ha generálozni is kell akkor is olcsóbbra jön ki az ember.
Nem akartalak megsérteni!
DE: mielőtt vetted, a mocidat.....ettől a szivartól, vagy rokontól mindegy.....
Én úgy láttam, hogy vagy 3 hónapig árulta Ő is....
Ez jó duma, hogy bontatlan blokkal....
-Ezek az emberek, akik ezzel foglalkoznak, a kint kihajtott gépeket veszik meg,
amik még úgy ahogy kinéznek,(fillérekért) tolnak bele dugót gyűrűt,
oszt hadd guruljon!
Nézzetek fel kinti oldalakra, hogy milyen árban mennek kint.....mobile.de ebay.de.......stb
A határ túloldalán sem hülyék laknak!
Mitől van az hogy pl.: kint drágábban kapsz már BMW-t mint itthon..............nem csumpi 5-ösre gondolok...
Persze énis tudom hogy attól ha rákölt az ember nemér sokkal többet meg énis engedek az árból .Nem azért vettem énsem ezt a motort hogy eladjam de kell a pénz kocsira ha max nem viszik el tavaszig akkor veszek egy 1 es golfot azt legalább lesz motorozás.Az árat én sem hasra ütésre mondom hanem megnézem a többi dt árát évjáratot és állapotát.
Egy motoron magánszemélyként csak bukni lehet. Elvégre csak egy hobbi!
attol hogy ráköltesz X öszeget a mocira attol anyival nem ér többet , nem egyszerü üzlet
nem azért, h beleokoskodjak, nem azt mondom, h 100ért add meg ilyen hülyeségek, de azért azt mérlegled eladásnál, hogy nincs rendszáma, nem is uj azért, szoval ha lealkudják egy kicsit az árát (vagy nenm is kicsit) akkor én még ilyen 20-30-at is engednék belöle a helyedben, ha tip-top akkor is...
de azért persze sok sikert az eladáshoz :)
És postai utánvét megoldható?
Ott a pont és sajnos ezek tények..
Minden moci annyit ér amennyiért megveszik.
és? én is vettem mindezeket a motora de használom én sem kérek 300 ezret mert
új csapágyak.síkoltatás(hengerfejt!),ledeslámpa,cross gumik,fékbetétek,féktárcsák,dugó szett,furatás,újgyertya és még sorolhatnám.... ez bőven 300 fölött van + a tömítések igaz az csak 3600 volt a szett de mind1 :D
ja meg amenyiért vettem a mocit azt is és hidd el nem ér 240 et meg 250 et sem mert csak oylan 120 ér mindenki mocija akármien jól megvan csinálva:) mivel 0 papír és mint azt tudjuk h pár év és a 125ös 0 sem fog érni:D de nem leírni akaom a motorodat nekem tetszik :) cserélünk 1 dt re?:D
Hali yamaha dt 125 86'-os gázkart keresek....aki tud segíteni valamiben előre is köszi....
hy!
2000-re gondoltam, holnap teszek fel képet.
Nézd meg mit kapsz 240 körül ...hülye gyerekek egykerekezésre meg gumifüstöltetésre használt lelakot amit vagy dugozni kell vagy valami más kehes baja van.Amugy nézd meg szerintem az enyém az egyik legszebb ebben az árban.üdv.