Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kb olyan ha olcsón mondjuk féláron jutsz hozzá valamihez azt nem adhatod el drágában de úgy hogy aki megveszi az is jól járjon ? ? Az lényegtelen hogy én mennyiért vettem mivel egy rokon hozta Svájcból és nekem haszon nélkül eladta ....amúgy ebben az árban volt pár ezer különbséggel de vettem rá fékbetétet meg a gumikat előre hátulra.
jha oksa nem kell!
Most mentem le megnézni!
Enyém is ad ki hangot!
És egyébként beállitani babrásabb dolog nem?
Gyroli!
Engem érdekel!
Árba megkéne egyeznünk meg egy pár képet küldhetsz!
Valaki tegyen fel egy vidit hogy hogy zummog a power ha gyujtásra kapcsol előre is kössz!
koszi holnap majd ki próbálom
Hello srácok!
Nem érdekel valakit egy pár Dt 125 r-re való gyári fehér kézvédő?
Üdv:gyroli
gyerty,karbi,légszűrő kitakarítás és ha van 1 kis féktisztítod nyomj a gyertyára 1 kicsit és csavard be:) vagy nyomj bele 1 kis benzint:)
Mind a kettő van. Azért vagyok kécségbe esve. Csak nézek mint a szalámi, nem nagyon vágom . Ha tudsz valamit mondani megkösz!
Valami konkrétabb... Szikra, benya van?
Szia! Szerinted mennyiért lehetne eladni így ill. ha rendszámos lenne?
Haló skacok! Nem indul a mocim ! Tudna valaki tanácsot adi ? 125-ös a vas. Családi okok miatt 3 hónapja nem volt be indítva . Szeretem a hangját, hallani akarom! Ha valaki tud, segítsen léczi!
Sok sikert az eladáshoz!
Mennyiért is vetted pár hónapja?
200-körül?
Szezonár alatt!
hozzá férsz
ja es kene ra egy uj karburator is ha valaki tudja honnan lehet venni! vagy egy felujito szett!
hat szerintem a 10 kornyeken!
valszeg tiszta ganyé, pucold ki szerintem, nekem is ki kell majd :S
ha csak a fedelet szedem le rola akkor hozzáférek annyira, hogy kipucoljam? szerencsére eddig nem kellett, hogy gyakorlatban értsek hozzá, szerelö amikor nála volt jol belötte meg minden, de még jo ideig nem megy hozzá (majd csak tavaszra mire jo idö lesz, a szimeringeket cserélni kell elsö villában, bal oldalon már régota rossz :S)
addig meg én itthon át akarom pucolgatni, h minnél jobban fájjon a szivem amikor belemegyek tavasszal valami dagonyába
menyi az a sok?
hat az a hejzet hogy amikor gyujtasra teszem zumog de nem mindig van a mikor igen es van amikor nem ja es iszonyat sokat zabal a gep
amikor gyujtásra teszed hangot ad valahogy zümmög kettöt vagy hármat
de ez még nem azt jelenti hogy menet közbe is nyit és zár ha kell
ja es még egy kérdes honnan tudom hogy a mocimon mukodike a power szelep?
hello érdeklödnek hogy valakinek nincse egy 125 dt hez ujszeru egy karburátorja ? és ha igen menyi lenne
Sziasztok. egy 1990-es Yamaha DT 50-eshez szeretnék egy kapcsolási rajzot kérni ha lehetséges. A motoron sajnos 1 kábel cafat nincs és így elég érdekes lenne hozzáfogni az újra kábelezéshez. mail: makyee@gmail.com
előre is köszi
az elejét ilyen láda alaku kamionemelövel csináltam, a közepe pedig egy nyulketrecnek szándékosan álcázott földönkivü technologiát felvonultato... ha elmondanám azzal mindenkit megölnék aki elolvassa
és zolboy91 kérdésére válaszolva 14LE és 95 km/h mutatott eddig az óra maxon
de akk sincs 80as ba power... értsd már meg Kewin
Jó tisztáztuk/ tisztáztátok , nincs benne power! Valószínű tényleg csak azt az érzést kelti mikor eléri a 7000-et és mind monta emzoli rövid úton látványosan nő a teljesítmény.
Am meg pest közelében van egy srác aki dt-kre specializálódott és külföldről hozat konténerekbe bonatásra váró dt-ket és több ből rakta össze ezt az egyet.