Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beleért a powerszelep a dugattyúba?
én a Wössnert ajánlanám, mert lehet hogy egy kicsit drágább, de sztem jobb is egy kicsit mint a prox
tudna valaki segíteni,hogy a yamaha dt 125(10v) mocin az uszó szintnek menyinek kell lennie .
azt tudom ,hogyan kell állítani csak azt nem tudom hogy mennyire .
nincs bent olyan jel ami a maximumot mutatja mint a simsonban?
előre is köszi.
wössnner dugót szeretnék venni mi róla a véleményetek? Látam h páran proxt használnak
Nem tudok dönteni meiket vegyem ?
Átalakítom én neked a végdobodat ,ha gondolod!
Én megcsináltam az enyémre pörög mint a stihl fürész meg nem olyan anyám asszony katona hangja van most.
te heves megyén belül hol laksz? én egri vagyok.
sziasztok.valaki tudna dt 50 (1991-1991) 17w hez sportkipurendszert akár használtat is
Kösz még egyszer a tipeket a dugoval kapcsoltba PROX és a WÖSSNERT után és erdeklödni fogok
mellesleg sajnós a power intézte el a dugot meg ilyet nem is b...tam na mindegy legalább most feljavúl a paripa.
akkro csak dugót kell cserélnem vagy valami mást is?
20 éves nagymellű csinos csajt keresünk motor mosásra:D ki válalja el?:D természetesen karácsonyi ajándéknak nekünk?:)(Meztelen vagy bikiniben)
kedvencem
Hát jah nem a kevencem a mosás ilyen esetben.....
Dobd majd fel a képeket..
Üdv: Norbi
most vagy 3 napig moshatod majd a motorod szépen néz ki nekem is ekkora kipuf vég van a motoromon:D na majd a héten én is megjáratom az erdőben:P majd csinálok pár képet:)
lényegtelen xD úgy is már kiakartam cserélni a dugót:)
Ezt hogy mérted? Elvileg úgy pontos a mérés, ha széthúzod és lefűzöd a gyűrűket.....
Magyarul gyűrűk nélkül....Teljesen más adatokat kapsz! És nem az oldalirány, hanem a hosszirány a lényeg...
Arra jobban kopik...
Vízszentesen -oldalirányba mozdulhat, de függőlegesen nem szabad semmit sem!
Ez a lényeg.....Nézegesd....sokáig....s ha úgy érzed, cseréld...
Hüvelyes az a henger vagy nem? Ha hüvelyes, akkor nem niccasilos!
Ma voltam kicsit sarazni két napos esőzés után, a hegyen
Képek:
Hát, ha van ami lepattanjon, akkor szerinted?
600ba adom nekem 800kilóbavan és még kapsz hozzá sok alkatrészt szervízkönyvet stb
Szétszedtem a mitot igy télen van 3 hengerem az egyiknek abból belül le van pattanva egy réteg kb 1x1 mmes helyen, akkor az a henger nikasilos?
Hát, ha az a kicsi nem 2.5centi(ami ugye egy faroknál pl kifejezetten kicsinek számít), akkor rendben van.
őő a hajtókar oldalirányban mozog egy keveset ,felső szemnél
A normál illesztési hézag kb 0.03mm, a csere határ 0.1mm.
Ha a tiéd 0.5 akkor az már 5xcserés.