Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

prox nekem az van benne:)
Sziasztok yamaha 125 dt 1997 évjáratú mocimba szeretnék dugot cserélni . Valaki tuna ajálani hogy milyen márkát vegyek aminek jó az ár értkaránya és esetleg holjutok hozzá itt bp vagy környékén ? várom javaslatokat elöre is kösz
na srácok este esett az eső így hát elmentem egy kicsit motorozni az erdőbe
Tudna valaki sgíteni nekem hogy hogyan lehet a dt-men a powert állítani mert így kicsit gyengus a moci!A régebbi dt blokk van benne (86-os) és elvileg eből elő lehet 27 pacit varázsolni a mostani 21 helyett.
ja és mondanom sem kell h megsem nyikkant a teló:) csak a teló közepée kell 1 kicsit fújni belőle lecsurog rajta és oylan mint újkorában könnyen járt:)
Mivel nekem nem volt itthon wd-40 anyira nem is hiányzott a telóhoz, nagyteljesítményű kenőanyag dobok ide 1 kis képet róla:P én erre esküszöm ja és ára is van neki aszem 2000ft:D
Hellótok !
Most vettem egy 125-ös DT-t 95-ös évjárat és hallottam ilyet hogy 94-től raknak vmi folytást a rezóba!Igaz ez?És ha igaz akkor megtudnátok mondani pontosan hogy hol van ez a folytás?Előre is kössz!
Hát annyira Istenítettétek ezt a WD40-et hogy egy hete vettem belőle egy kis flaskával.....
Hozzá kell tegyem régebben használtam, és tényleg mindenre hatásos volt....
Most sajna a Hondámon(szgk) szorult az ablak, nyikorgott az ajtó, és az elektromos antenna is néha kintmaradt....

Nagy hévvel befújtam mindent, és elégedett voltam "spriccelős" önmagammal...
Eredmény: két nap múlva az oldalüveget tartó műanyag rögzítőt sikerült szilánkosra törnöm, az ajtó 2 nap múlva ugyanúgy nyikorgott, antenna kintmaradt.....

Nah már ez sem a régi.........a szilikon spray mindent megoldott.............
Úgyhogy ennyit a mostanában kapható WD40-ről......Jah és 2 nap után egy tapadó filmet hoz létre....
köszi szépen mindenkinek az ötleteket, majd holnap megyek wd40el fújkálni
elölre 10 fogasat, hátulra 53 fogas jt lánckereket raktam fel, és lecseréltem a régi láncot egy DiD láncra, a www.pinkmotors.hu -tól rendeltem és 1500+4300+3900=9700-at fizettem (inkább 10000 körül mert még a posta is az meg nemtom mennyi de nem volt sok) ennyi asszem
elöször szerintem a zsirzo gomboknak es neki zsiirzo pumpával (ezt mindenkinek ajánlom) és ha nem segit jöhet a WD 40
Tárgyalva lett nemrég, talán wd 40 a megoldás
HALI!
Milyen méretű lánckereket raktál fel?
És hol vetted?
És mennyiért?

...nincs több kérdés!
öööö van egy olyan problémám hogy egy kicsit nyikorog a hátsó telóm, mit csináljak vele? mivel kenjem be és hol? vki tudna segíteni? köszi előre is
örülj neki hogy nálatok van még hó, én idén egy métert sem mentem még hóban
Felénk meg olvadozik a hó, alig találok már jó frisshavas terepet a környéken, csak latyak van, meg lejegesedett szar
felraktuk az új lánckerekeket, hát nagyon megy teker ám mint a mérgezett egér
Hello eladó egy Yamaha DT 125 vízhűtéses powerszelepes 6 sebességes tárcsafék elől hátul gyári szép álapotban keveset használt új gumik új akumlátor érdemes megnézni papírjai megvannak.
érd:06 70 260 5148 vagy msn vagy email
Az aprilia af1 is eladó
érd:msn email vagy a 06 30 617 0111
kössz
ja és + még haverom ráa tanu h 2 személyel dombon fölfelé előnyt is adtunk 1 honda xl nek az újjabiknak olxyan 500 m hogy versenyezünk és akkro még tdr em volt és úgy is simán oda vertük :)
125 4t-t még jo hogy odaveri
www.kenda.hu,www.mofaker.hu itt vanak gumik tessék:)
hát nekem is megindul 5 000től még így is, h 80as a gép,de sajna nem eléggé:D
amugy vmi konkrét linket nem tudna vki adni a gumival kapcs.?
thx!
na figyu én a 125 ös 4t (robgó,quad,endúrót) simán oda verem meg szerintem a forumon mindenki mert a 4t az nagyon kaki a maga 10-15 pacival:)
Hátha ez is érdekel valakit...
Yamaha alkatrészkatalóguselég jó kis alkatrészkatalógus mindenféle Yamahához.