Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó yamaha dt12r 96 os hátsó sárvédő+lámpa,kapaszkodó,csomagtartó!
Az - az! 1800 a kikiáltási ár, odaadom annyiért term.
akkro azt mondod h yamaha dt80 lc akárhányas-ba szeretnék 1 akumulátort ha leeht akkor zseléset és adnak 1 et:)
Aha értem még meggondolom
am én sztem láttam a vetara-n a váltókart és ott 1800-ért volt hirdetve.
okÉ KÖSZI csaj az a baj hogy aksi nélkül vettem a mocit. szóval cumi helyzet van
eladó yamaha dt125r tipushoz vagy ameikre jó hátsó sárvédő+ lámpa égő és kábelek nincsenek hozzá 4000 ft ért eladó!
motorosi vidd el az aksit a motoros boltba és vegyél 1 ugyan ojat ha terepen használod akkro zseléset:) de én a bannert ajánlom nekem az bevált de vagy 1000 féle van
2000ft
Üdv egy kis segítséget szeretnék kérni.
Azt szeretném megkérdezni hogy mien aksi kellene nekem a Yamaha Dt 80asomba?
Lc2 1995? mien fajta a jóó ill hény amperes kellene bele?
Oké értem mennyi lenne az ára?
yamaha dt125r 96 os vízhűtéseshez kéne hengerfej:) sűrgősen
Szia!
Vízhűtésesehez van hengerem, dugattyúval jó állapotú. Ha érdekel keress meg e-mail ben motorkovacs@gmail.com - én vagyok "mnem125" a Vateráról....
Köszi mindenkinek a segítséget.
vatera.hu-n "mnem125" felhasználónak sok DT alkatrésze van, érdemes benézni
rendes ember
nekem nicns ilyen gondom, télen is ugyanugy használom
szerintem megéri elcserélni ha motorikusan jo
és kevesebbet eszik mint 1 dt! legalábbis 1 350 es dr el ez volt a tapasztalat iesmi évjárat
nem csak az áramot, de a dugót sem célszerú belerohasztani a hengerbe, pár hetente érdemes legalább üzemmelegre felmelegíteni, akkor az akku is visszatöltödik, és tavasszal pöcc-röff.
Kérdés a következő:
-fűtött garázsba vagy sem?
Fűtött garázsban felesleges kivenni.....ha nincs kóbor fogyasztásod....mert max letennéd a motorod mellé...
Ha meg hidegben áll a motor, érdemes.....vagy 2 hetente beíndítod hogy megforduljon benne az áram...
De ha kiveszed akkor is érdemes havonta a feszültséget ellenőrizni, bár a motornak sem árt némi járatás....-ha hidegben áll....
Jah és ha sokat áll bakold, és engedd le a gumikat 0.5 Bar-ra
"""""Szánalom"""
;" na ezt megkaptam...... 2-300.000-es motorra van píz more? Benzínre nyista he? Na ez a szánalom............csáje......
Hello.
Ti kiveszitek az aksitokat a motorbol ha elrakjátok télre?
miért ne lehetne ijett kérdezni?
ha meg idegesit akor meg ne olvasd el:@
szánalom
""""Ja és még annyi hogy szerintetek mennyit eszik?""""
Ezektől a hozzászólásoktól, mindíg elragadtatom magam............Fogjátok már fel hogy ez HOBBI! Nem munkába járni kell.......NEM?
Akkor meg ki a f@szt érdekel érdekel a fogyasztás?
Ha meg nincs benzinre pénz akkor aki ilyen "skót" járjon kerékpárral........
Elnézést kérek a hangnemért............mindenkitől
Megéri e? ha motorikusan rendben van akkor természetesen,mennyit fogyaszt? szarjad le amugy szerintem nem több mint a dété fogyasztása
Hali mindenkinek 83-as yamaha dt-hez kellene henger dugóval gyűrűvel ha van valakinek szóljon sürgős nagyon S O S !
Előreis köszönöm