Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem pont annyival. Mert akkor az elektronok nem vándorolnának sehova 12V-os akksit általában 13,6-14,4V közötti feszültséggel.
Szia! Ez nagyon fasza gumi, ha nagyrészt aszfalton használod a mocit. Nagyon sokáig elmegy, száraz terepen is elboldogulsz vele. Olyan, gumi ami mindenhova jó nem igazán létezik.
Sziasztok ! Szerintetek a gumi ami a mocimon van ez melyik kategóriába lehetne sorolni ? Enduro vagy inkább aszfalt ? Cross gumi aszfalton nagyon kopik tegyük fel ha nemis satu fékezek be csak le lasitok ? Kéne valami jobb gumi tavassal ami jó mindenhova.
nah a szerencsés, de jól megy valakiknek
skacok az RD-nek ugyan az a hengere mint a dt nek?
Akartam felrakni vodeót a motoromról de nem tudom miért mindig megáll a feltöltés 73%-nál
Ez miért van?
Hol tudok irni ezen az oldalon valami moderátor félének?
bejött az élet
Sziasztok!húú jó régen írtam ide... Kellene egy power szelep Yamaha DT125R '96-'97...
meg ha valakit érdekel a gépem akkor eladó...220ba!
tavasszal úgynéz ki yamaha wr 400 vagy 450-em lesz! azért szeretném eladni, hogy a pénzt hozzárakjam!
üdv
talán az mtx topic ba probálkozz
a tsr-t a dt álva ott hagya:) vagyis én ott hagytam 1 ik ismimet:) lehet h mert szar volt a motorja xD
Sziasztok!
Ha valakit érdekel a YAMAHA DT 150 esem segédmotoros papírokkal felujítás alatt áll de ha készlesz valószínű eladom. 91 es a gép majd rakok fel képeket vagyis régiek vannak fenn de majd rakok még a profilomba.
sztem egy nullát lehagytá:)
Vagy vegyél egy tisztességes töltőt, ami magától beáll a szükséges értékekre,egész télen rajt hagyhatod és folyamatosan szinten tartja, és még a fordított polarításra is figyel helyetted. Bár ezek rettenetes összegekbe kerülnek,az enyém asszem 4500 pénz volt...
sziasztok segitségre lenne sükségem.honda mtx 125r elsö teloba MENNYI olaj kell? S.O.S
jo ez nyomtam,1 ötöst
ugyanaz a blokk
nézzétek meg ezt a videót és a többi videómat is
írjatok kommentárokat. ha van kedvetek. előre is köszi cső
Sziasztok.Eladó 1 kék színű 43-as StylMartin csizma.Elég jó állapotban van a talpa egyáltalán nicns elkopva.Ára:12ezer ft. Akit érdekel emailben írjon: adam9210@freemail.hu --- képet is küldök
Töltés:
-Annyi volttal töltöd, ahány voltos az akksi.....
-És az ampert elosztod 10-el, és 10 óráig töltöd!

Értem?----3AH akksit 0.3 amperrel 10 órán keresztül....
És ez mindenre igaz....
Az akksit meg keresd meg!
Sok sikert...
Helosztok!
Nem tud valaki :powerszelepfedelet..ami jobb oldalt van az egycsavarosat?
Vagy esetleg Dt bont valaki?
Köszönöm mindenkinek előre is!
ÜDV.:Robi
Sziasztok!
Akinek kellene Dt oldalidom:
http://www.teszvesz.hu/item506...