Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ha nagyon tömény szétmarhatja a gumicsövet..."
- az újabb személyautóknál, gyárilag 72 fokos a fagyálló töménysége. Ha szétmarná akkor a 20 fokos is szétmarná nem? De mivel a fagyállóhoz vizet is töltesz, amiben Oxigén is van, így elősegíti a korrózióképződést, és felére csökkenti a vízpumpa töm.szelence kenését!
Csak érdekességképpen írtam le mielőtt leharapnád a fejem.....
sex76@freemail.hu itt adok telefont is- úgy a legegyszerűbb
most ezt a 28 pacit mire írtad? ugye nem a DT-re :P Mert azok közel nincsenek 28 Le-sek sem max 20-21-22 a régebbieket( 1989 körülieket még talán egy picit jobban fel lehet tornázni de nem sokkal) azok a hirdetések amikbe azt írják hogy 28 Le az akkora hülyeség hogy nem igaz Az olyan motorokat elvinném egy teljesítmény mérésre hogy mit mutatna...
ez endúró nem cross motor nem pályára való de ha felújítód új teló meg ilyenek akkro mehetsz pályára de szétesik 1-2 nagyobb ugratás után:) most oylan 28 paci de szerintem 30-32 őt ki lehet préselni :)
Sziasztok. Szeretnék venni egy yamaha dt 125 rendszámosat. Mit kell tudni a motor vételnél? Mire kell odafigyelni?
Van valakinek szervizkönyve esetleg vallami leirása erröl a motorrol? Szerintetek birja ha erdön kivül esetleg
krossz pálára is kivan vive egyszer kétszer.A folytásokat eltávolitjuk kb hály lovas illetve igy mennyire változik a szerviz igénye? Illeve ezek a folytások hol vannak elhelyezve? Házilag eltávolitható vagy csak márkakereskedésben akik( nagyon drága orabérbe megcsinálják ha értenek hozzá persze).
ez a régi klr 500(átalakítás előtt) és az új klr átalakítás után! haveromé csak érdekeség képen rakom föl:)
jó csak mielőtt keverni próbálnátok nézzétek meg valóban bír egy x fokot utána öntsetek hozzá
én is mérés alapján értettem a bekeverést nem pedíg az ize alapján
attól függ hol veszed... mert tesom vett fagyállót elvileg -27 fokig bírja fel akarta higítani de azért előtte megméri... és -9 fokot tudott...szval jó megnézni előtte hogy mit tud mielőtt higítani akarod
fölösleges tömény fagyállót rakni bele mert ha nagyon tömény szétmarhatja a gumicsövet...
Bőveg elég bekeverni egy -20 fokosat is sose lesz olyan hideg....
úgy gondoltam hogy fagyállót rakok a motorba víz nélkül, hogy biztos hogy bírja.ellenjavallatok?
a másik hogy valaki linkelt egyszer valami matricás oldalt, azt megtenné megint, köszi, hello.
Sziasztok!

Sürgősen Eladó a Motorom!

Yamaha DT 125 R, vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, powerszelepes, 7 éves enduro, terepen keveset használt, új láncszettel, indexekkel, tükrökkel, kézvédőkkel, jó krosszgumikkal, hobbi célra vagy 50-esként, szép állapotban Sürgősen eladó.

Nemesvámoson tekinthető meg.

tel: 06 20 521 84 99

e-mail: nyizesedes@freemail.hu

Ára: 239000 ft.

Hívj, megegyezünk!
Szia! Írj már mail címet, aztán ott " megbeszéljük ", hogy mi a dörgés! :)
Szia láttam Dt-t keresel! Ha érdekel én is hirdettem régebben, de nincs fent már róla hirdetés.....Most épp téli álmot alszik a fűtött garázsban! Adatlapon vannak képek, ha érdekel fel tudjuk venni a kapcsit....
Grat jó kép..........Teccik ügyes vagy....
kösz mindenkinek a felvilágosítást
hmm nagy jó volt motorozni de azért 1 perec közbejátszott:S 40nél 60%fokos partnak felfele kicsúszott durván a hátulja:S ja és 3x esett le a láncom:S
Nálunk is esett az este hó, téliesítve is lettek a DT-k
nah srácok betegen rendetraktam itthon stb. most megyek és megnézem milyen az idei hó :P
inkább ne essen a hó, mert valószínű, hogy a héten megyek az új(nekem) motorért és még csak ki sem próbáltam
nálunk már nemtom hanyadik hó jött de semmi szinte...:S legalább maradna meg hosszab az erődbe legalább és lehetne menni csapatni de így:S
Nekem is van egy ha érdekel adatlapomon képek
Nálunk sajna már megjött az első hó
:D
ezt mondom én is.........
de ha azt mondaná valami dilis hogy nesze öcsém itt ez a harley ingyenbe de tekerj bele évi 5 ezret x évig, akkor azért már nem kellene
Igen motorozok. Van egy z750-es Kawasakim. Mellé kellene egy ilyen 125-ös, "diliből". Szóval ha normális 125-ös képbe kerül valakinek, jelzze nekem. barna.torok@freemail.hu Köszönöm szépen!