Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem tetszik az ötlet, csak kéne majd tavasz felé egy pontos időpont, hogy letudjam fixálni h ráérjek meg h apám elengedjen
nem tavaszaszal bocsi:D nyáron les a tuti főleg ha előte esik az esső:) úgy gondoltam h Péntek este jön mindenki
Szombaton motorozás(Fél nap 150km körül:D ),Este bográcsolás:) evés ivás és vasárnap józanító nap és mehet mindenki haza h hétfőn tudjatok dolgozni de előte még gurulhatunk 1 et:D
Tavasz körül gondoltátok nem?
MESSZE?motoral semmi nincs messze ,föleg ilyen kedves meghivás ( ja csajokat is szeretjük ahogy habozák a gépet na meg a hátam ) ha még azt tudnál intézni most oda költözök hogy tuti hogy legyen helyem NAGY BULI
Kawa "bácsi" hozhatod a gyerkőcöket is:) tudok 1 jó nagy területet ahol kedvükre motorozhatnak és senkit sem zavarnak de mindenki aki szeret csak sima terepen mászkálni (Ugratót,rámpát) nem építek:D
vonattal vagy küld el póstán xD
Kocsival :) ha többen jöttök akkro valaki felvezs valakit 1 kis móka senkinek sem árt és akkor nem csak netek keresztül ismerjük egymást hanem személyesen is:) kamera kötelező! de szerintem tök jó lenne ha 1 páran eltudnátok jönni mert itt a helyiek benne vannak oylan 8-10 fős társaság:)
Mogyoródra.
Szabadidőmben előbb állok neki szerelni mint főzni. Ott rohadjon meg a fakanál(fuck anal?).
Másrészt a krosszosított dt hogy jut el fótra? A hátamon?
ien bulibaq benne lennék csak az a bajhogy mesze vagy , de a jóféle házi páleszt én álnám
csumi ezt majd dobd fel ujra nyáron lesz tábor a kertbe az tuti
szakács, az pont van a fórumon, megvan már az új géped?
Na srácok:) úgy érzem elegen vagyunk h elmenyünk majd nyáron 1 közös motorozásra:)
Fót homok bánya és egyéb területek:) zolboy91@hotmail.com MSN!
Mogyoródon tőlünk indulunk akár úgy is meglehet beszélni mivel elég nagy a kert h itt lehet aludni esetleg este 1 kis bográcsozás:) vagy valami ... szakács jelentkezését várom szeretetel xD
ez a beszéd csak keményen
Köszönöm szépen én ís úgy fogok tenni h furatom:) nem érdekel h drága csak működjön mert egyre jobban gyengülök ugyanis függő vagyok dehát ki nem?
Szevasz zoll.yamaha 125 szerintem körbe kérdeznék hogy ki fúr hengert aztán fognám a kis hengerem és ki kérdezném a véleményét hogy kell-e vagy nem fúrni .Én is pont igy tettem mi nap . Nekem fúrja és ö szerzi be a dugóden t is, PROXOT kértem igy összesen 24000 - ft fizetek :) igy tuti hogy minden derékszög párhuzam lesz (ja ebből az árból 4000 ft a fúrás) szóval szerintem így lesz jó
Nem igy terveztem de most már mindegy legalább lesz egy zsir gépem szépen bejáratom aztán GO!
szerintetek kell majd főtengely csapágyat újjat venni meg furatni?
Hát nem irigyellek :(
dugatyú szett megvan:( wössner-t vettem de pl csapágyak? főtengely
Igen a power .De mint kiderült fúrni is kell mert egy kicsit lógot és azt mondták hogy valoszinű azért történt.
Szereltem a motort aztán elmentem vele egy probakörre vissza jöttem feldobtam a bakra és úgy is járattam ,
és 7000-8000 fordulatnál fingott ki.
gyertek tagnak: www.dtclub.extra.hu
ja pl gyűrű
ha dugatyút cserélek akkor gondolom kell mást is cserélni nem?
én is a wösnerre szavazok