Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kiváncsi leszek
itt egy kép a szerzeményről:
pl az akkudnak vazze...
Még nincs itthon, először forgalomba kell helyezni, de nekem nincs rá időm, megcsinálják ők, és ha kész házhoz szállítják.
Így 40 felett már fontos a kényelem...
És ezek minek az adatai?
Nekem csak az amperre voltam kivárcsi am köszi
oké kösz
tegnap én is vettem motort én érdig mentem majd teszek fel képeket, amugy most rendszám nélül csapatsz a tdmel?
nálunk most szorták föl az utakat:( de nem baj megjáratom ma az erdőben xD
Tavalyi képek :
Én már várom a havat felénk még nincs hó csak kurva hideg van.
Ha lesz hó akkor láncot a gumira és "padló gáz üveghang mindenki kilö"
Tavalyi kép:
ja és nyaltam is 1 rendeset:P pedig lassan mentem és nem is fékeztem csak kanyarodtam:P
nekem még mindig nincs első kerekem:P 3 napja gumisnál dekkol holnap lehet h készen van :D ezért sajna simsonal voltam kénytelen csúszkálni :P
Méret 100x57x110
12V 3Ah
Jaja egy aski kellene 95-ös dt80-asomba csak nem tom hogy hány amperes kellene bele?
VAlaki nem tudna segíteni?
én ma elég jot motoroztam hoesés ,sár minden volt ,bár akkor még nem maradt meg a ho csak alig láttam miatta néha,már hazafelé mentem kaptam 1 elsö defektet is ,szoval menni kel ienkor is csak föl kell rendesen öltözni
Szerintem ki vele a hóba oszt GOOOOOOOOOOOO!
Hóban quadozni kell vazze..............
Megvettem ma a tdm-et. Még kb 2 hét mig meglesznek a papirok.
Bár a gép 15 éves, ehhez képest a 26.000-es futás teljesítmény nevetségesnek hangzik. Erre szoktam én mondani, hogy persze: vidéki,nemdohányzó,nyugdíjas orvos házaspártól, akik csak a templomba jártak vele...
Viszont ma megnéztem a gumikat hogy biztos cserés-e mindkettő, mert a széleken kis repedezések voltak a gumi kiszáradása/öregedése miatt. Közben ahogy nézegettem feltünt a gyártási dátum, ami minden gumin rajt van egy kis keretben. Az első gumi 95-ös, a hátsó 99-es évjáratú! Tehát már a hátsó, alig kopott(70-80%-os) is 10 éves!
Most vagy az arc annyira rafkós, hogy még erre is figyel és lecserélte a gumikat valami öregebbre, vagy a gép tényleg még annyit se futott az elmúlt 10 évben hogy elkopjon a gumi? Asszem ez az amit már sosem tudok meg. Szerintetek?
végülis nem a hó az akadály hanem a vihar ami kíséri a hóesést
a hó mióta akadály?
na srácok sztem nem tom kipróbálni a lánckerekeket, főleg ha tovább esik a hó
Felül van a lámpa?
mostmár így néz ki a hátulja:) de am amiket eladok az összesen oylan 7000 ft értékű:)
nem bontom csak felesleges :D ledes hátsó lámpa van rajta és hülyén néz ki ezekel a dolgokkal:D
Bontod a motorodat? inkább rakd el tavaszig ennyire ne érintsen rosszul a hideg