Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és még annyi hogy szerintetek mennyit eszik?
Hello szerintetek megéri elcserélni a dt egy kis ráfizetésel egy 350-es tt-re?

ere a mocira:http://www.kepesmotor.hu/yamah...
nah,így már tiszta! Nagyon köszönöma vizuális felvilágosítást!
Ha érdekel még, írj! motorkovacs@gmail.com
én is ienre gondoltam mivel az enyém is ien
köszönyük a képet
Hogy tisztán láss, pár kép....A lengővillához kell egy gumi koptató is.....
most mi is a baj
én már öszekeveredtemm
de akkor miért van ott?
a felsö alatt megy a lánc

aszem
szeasztok,

ma motoroztam 1et,illetve csak elkezdtem! Leesett a láncom
na ez lényegtelen ! Inkább arra írjon valaki valami okosat,hogy hogyan van a lánc vezetve az első lánckerék után.
Ugye van egy "gumigörgő" alul.Egyértelmű,hogy az alatt megy el a lánc! És van egy "gumigörgő" felül.Nam most akkor ezen pedig felül megy el a lánc? Mert ha felül akkor én már eleve rosszul raktam össze,és csodálkoztam ,hogy a lánc elveri a lengővillám! be is építettem egy láncvezetőt a lengővillára.
szóval akkor most a felső görgőn felül megy a lánc?
itt a hátsó gumim :D nekem ilyen kis szar van rajta:D
13990 ft volt a láncszett.
Nekem is megjött a láncszettem elölre 10 hátulra 53 fogas és erősített DiD lánc nekem is hamarosan írok véleményt amint hazamegyek
láncszettet mennyiért vetted?
azért ha jot fogsz ki érdemes használtat venni, én 5 ezerér vettem 1 elsö és 1 hátso gumitelég jo álapotba voltak szerintem megérte
nekem 110/100 18 as van hátul nem kötelecó a 120/90 vagy a 130/80 as gumi de am felesleges használtan vennen újjonan sokkal jobban jársz:) www.kenda.hu itt jó cross és endúró gumik vannak
helló! most jött meg a láncszett a dt125r-re, elöl 14-es, hátul 57es. DID erősített lánc. szerintem jó. Még nem raktuk fel, de a gyári első 16os helyett ez a 14es érezhetőbb lesz... ja és valaki ha tud használt cross gumit jó állapotban olcsón, az írjon már légyszi és tegyen fel képet. ja a gumi mérete: első: 2.75-21 ( 90/90-21 ) hátsó: 4.10-18 ( 120/90-18 ) előre is köszi
szerintem maradj a yamahánál
azaz
yamaha wr
suzuki rmx
de gondoltam husqwarna wr re is de japo gép jobb volna
de ez még a jövö zenéje
hát a 125öst de vannak akik csak a 80ast engedhetik meg maguknak... pl. annak idelyén mikor megvettük a 80ast tudtam volna sokkal jobb 125öst ebbe az árba de a 80ast vettük meg mert a szülők ezt engedték mert ígyis 50ccm-re van jogsid... de crossba mindegy szval csak elviszik ezt is.... meg a 170et nem úgy írtam ki hogy 1 ft-t se engedek...
szerintem ha 250-est akarsz akkor vegyél wr 250 et én wr 450 -re pályázom de hát az is egy jó idő múlva lesz meg ha meglesz egyáltalán
hasonlo terveim vannak
csak én majd 1 250 es 2t endurot szeretnék
Fő a pozitív hozzáállás..... Ne harizz nem akartam cinikus lenni, de ha végighívod az összes DT-t a használtautón, ----MIND MEGVAN!----Bár sok sikert kívánok az eladáshoz Jah előbb linkeltem egy 125-öst, te melyiket vennéd meg kívülállóként, jelen esetben?