Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
az lc2 es elsötelojába ha kopottak a perselyek azzal mit lehet/érdemes csinálni
Hello nekem 110 malossi van adt-en! mivel a simson után egyből a 110es dt jött és nem mentem még hosszu távon 80asal és 125ösel se ezért nem tudodm h menyivel jobb mint a 80as de nekem nem is poweres és 5-5500fordulaton megindul mint ha power lenne bene ezt nem tudom h esetleg a malosi csinálja.!Egyik ismerősel amikor gyorsultunk akor én oda vágtam az ő 80asát meg bátyám 125 ös 4t jét gyorsulásba de a végsebesége job volt:D ha esetleg lene még vmi kérdésed akor kérdezz:D
Nekem a mitas gumim van és betonon és gynegéb sárba is megálja a hejét
na itt egy-két matricás oldal: www.motormatricak.hu www.decalshop.hu akkor van még a www.universalmotor.hu -n is és a www.fehermotor.hu -n meg asszem a www.parilla.hu -n is
azt írta valaki hogy van eladó 80asa, azon az idomok olyanok mint a 125-ösön (lcII-es)?mert kellene nekem fekete, eredeti festéssel,matricával, az nem baj ha karcos, csak ne legyen törött.
meg megint megkérném azt a valakit aki egyzer inkelt egy matricás oldalt amin lehetett rendelni matricát hogy legyen szíves tegye meg újra.köszi hello!
simson s51-e cimborának van 110es malossi a dtjén őt kérdezd
én nem sűrűn hallotam h dt-n 100 as malossi henger van:) bittos jól fog menni és szerintem az csak utcára való dolog szal utcai gumi:D(endúró,cross) ezeket ne nagyon havbár van olyan endúró gumi ami jó aszfaltra
Hy!
Nekem egy 96-os 80as lc II-es dt-m van, és most szeretnék rá venni egy 100-as malossi hengert.Érdekelne, h használ-e vki ilyet, vagy mik a tapasztalatok a hengerrrel kapcs.Jah, és milyen gumit ajánlatok a motorra? 90%-ban közúton megy...
thx előre is!
de mi csak azért beszéltünk ilyenröl h legyen már valami téma séme :D mert kicsit unalmas h nem ír senki:D
de az átételezéstöl is függ nekem is kikapja 3.ban 1 kerékre szó nélkül 4.ben nem próbáltam ha utcai lánckerék van rajta akkor nem kapja ki :)
mennék 28le erős dtvel:) havernak van 28lóerős czetka cross motorja 3. , 4.be kiáll kerékre és 28le, havernak 125ös dtje 2.ba nagynehezen 5cm-re emeli az elejét.. a dt közelsincs 28le
ok
nem mert pont nem érdekel h hány paci a motorom :D volt már erősebb gépem is de lényegtelen
JóH Most ez csak egy vélemény volt ugye nem bántottalalk meg?
van egy 5letem:D mindenkinek anyi le a dt je amenyinek hiszi :) ez a leg egyszerűbb én 28 nak hiszem
ja látom. Csak az a baj hogy ezek a '96-os dt125R ek víthűtésesek ez meg léghűtésesnek írja akkor lehet hogy ennyire valós a Le-is?
http://www.motorcyclespecs.co....

ez a dt bocsi rosszat raktam be:)
jaaa bocs azt nem néztem
97-es bocs
most raktam be 1 oldalt 1 csomó motor adata van ott :)
semmi baj de ez aprilia ami köztudotttan gyárilag ki van hegyezve..
háát akkor passz az enyém elléggé ki van nyitva és az enyém is 96-os 125R és nincs több 2-21Le nél (érzésre)
én kérek elnézést télleg 22 paci a dt:( nagyon sajnálom remélem megtudsz bocsátani xD
De csak a gyári 22 paci:D
http://images.google.hu/imgres...
azt vágom hogy a sűrűbb jobban keni a vízpumpát de nekem mindenki azt mondta hogy tömény fagyállót ne rakja bele mert szétmarja a gumicsöveket...
Pályára semmiképp nem ajánlanám mivel ez nem cross motor, terepre megfelelő de nem siratózásokra a folytásokat eltávolítva amit saját kezűleg is elvégezhetsz ha van egy kis kézügyességed meg flexed és Co-d olyan 20 Le körüli teljesítményt fogsz kapni...
a Folytások évjárattól függően máshol vannak de nagy az esély rá hogy ha olyat veszel akkor már ki van szedve belőle.
szóval '88-'98 a kipufogóban van a folytás ott ahol a hengerhez csatlakozik egy gyűrű van ami leszűkíti a kiáramló gáz útját... plusz még a poweren kell babrálni valamit asszem 180 fokkal kel elforgatni...
97-'99 még volt egy plusz kis elektronikus folytás szerű amit át kell kötözgetni és akkor jobban megy...
'99 a rezonátorban van egy "U" alakú gát amit ki kell berhelni
'00 meg valami a membrán résznél....
Így röviden ennyi a folytásokról ha valamit kihagytam akkor elnézést.
Ha a folytásokat eltávolítod akkor mivel nő a teljesítmény jobban forog... jobban kopnak az alkatrészek hamarabb lesz cserés, több lesz a fogyasztás de az élvezet is nőni fog
Szal vásárlásnál semmi extra nincs csak mint egy átlagos motort vennél röviden ennyi....
nekem 96 os van és ugyan az mint a tdr blokja és az 28 paci elvittük teljesítmény mérésrevégülis leeht h van olyam motor ami 28 bol csak 15-20 pecit tud:)