Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Lenne 1 kérdésem a dugatyú jobra balra mozog fél milit a hengerben az cserés?
B@ssza meg, valamiért nem hajlandó belinkelni, csináld kézzel, kivág beilleszt.
www.szerszamplaza.hu/SHOPS/sho..." title="http://www.szerszamplaza.hu/showimage.php?im=data/www.szerszamplaza.hu/SHOPS/sho..." target="_blank">http://www.szerszamplaza.hu/sh...
'csába.
www.szerszamplaza.hu/SHOPS/sho..." target="_blank">mérő
A profik ilyesmivel, de neked egy jobb minőségű(nem tecsós műanyag) tolómérő is megteszi.
A játék attól függ, hogy érted azt a fél milit.
Ha megmarkolod és fel-le rángatod, és úgy érzel elmozdulást,játékot, akkor kidobhatod.
Ha a felső szemnél megfogva jobbra-balra billengetve van fél mili felül, az még elmegy,valami játékának lenni kell.
www.szerszamplaza.hu/SHOPS/sho..." target="_blank">mérő
A Yamaha-boltban nehogy azt hidd, hogy gyárit adnak mindig ennyiért.....legalábbis itt nálunk 10E-ért akarják adni a pinkmotoros 4-5000 ft-os taiwanit a 80-asba, gyáriként :)
Hello !
Egy YAMAHA DT 125 RE lehet 27 lovas ?
Köszönöm a választ
tolómérő
kawa mester hajtókarnak lehet fél mm-t elmozdulni a főtengelyben?dugót milyen szerszámmal lehet megmérni hogy mekkora?
Sziasztok!
van egy kormányszivacsom eladó, ha érdekel vkit...egy ezer forintocska lenne az ára...
t: 70/3916937
Amugy nozsid nem lenne jobb megrendelni az eredeti dugót yamaha boltban?nekem 16000 volt a dugó, és 11000 a gyűrük.Szerintem a gyári azért mégis csak jobb.
Köszi erre voltam kíváncsi ,mert a rezónál már nincs fojtás ugyhogy arra gondoltam csak a rossz beállítás lehet...
kiérsz az erdőből és ott van két szántó között ez az út
ezen a képen a háttérben épp látszik az erdő széle

Ezt az oldalt valami autómata fordítja magyarra?
Ez nem inkább szántóföld?
nem tom merre lax:D kistarcsa(hévvel zsófialiget) nv bt. motoros bolt megrendeled mondjuk kedden reggel nyitás kürül vagy aznap,de péntekre minden képen meglesz mivel kedden és pénteken járnak rendelések után:)
ezen a hozzászóláson látszik hogy kicsit fáradt vagyok
amugy ugy kell beálitani hogy:leveszed a pover fedelét a hengreen. bent van 1 kis tányér azon van 1 kis villa annak a villának pont ott kell lenie ahol a hengeren van 1 kis lyuk, alap hejzetbe. elvileg ha vonalba v an át lehet dugni rajta 1 szöget a kettön egyszerre . és ott tudod állítani ahol a 2 bovden bemegy oda ,ott van 2 csavar amivel a bovdeneket tudod állitani, egyiket feszited másikat lazitod vagy forditva
használati útmutató (van dt-khez is): http://hu.diplodocs.com/
a 86 os már poweres lenne?
és aza 27 le hát
mindegyikbe van folytás
a rezo elején mindjárt van 1 ,,szükités" ahol a hengerre megy rá, azt kiszeded (ha még ott van) és asszem belül is van 1 kis szükités ,de nem biztos hogy azért érdemes lenne szétvágni a rezot
kösz a segitséget esetleg még cimel is tudnátok segiteni ahol beszerezhetem ?
hello!
mennyiért adod?
gyertek tagnak: www.dtclub.extra.hu
heló!
én a WÖSSNERT ajánlom...
nekem nagyon bevált...
24.900Ft ért vettem..teflonos bevonatú. Azt mondták kb 1.5 ször annyit bír mint a prox...nem tudom mi igaz belőle de én meg vagyok vele elégedve.
szerintem proxot vegyél, a dugoszett kb egy 20as