Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hogy a Yamaha DT 80-nak és a Yamaha RD 80-nak ugyanaz a blokkja?
Mert a blokkon a motorszám 30W-vel kezdődik ezért elég erős a gyanúnk arra hogy nemis dt hanem rd blokk lehet benne Erről tudtok valamit?
Válaszotokat előre is köszönöm.!
Üdv.
Csá
Adj már egy e-mail címet.
:D:D
A pöcsödön talán. Még meg se jöttek a gumik,csak megrendeltem.
Amik rajt vannak, azok ugyan jól néznek ki,de már 10 évesek.Olyan kemény mint a bakelit,tapadás meg 0.
Mondjuk az jó hír hogy az elmult 10 évben annyit se futott a gép, hogy a gumik el tudjanak kopni.
Vett motort és már rajt új gumik meg olaj meg minden faszom
Széép!
A dt-vel egyszer próbált menni,úgy 8.-ra sikerült is elindulnia,aztán alapjáraton gurult egy kört,azt mondta neki ennyi elég volt,inkább hátul ülne ha lehet.
Azért is lett tdm,mert nagy ,kényelmes ülése van.
asszony vette? akkor egy valamire figyelj oda, nehogy ö közlekedjen vele :D
Nem a jézuska, a barátnőm gazdag. Tőle kaptam ajándékba,nekem csak a papirmelót kellet fizetni,meg az ilyenkor szokásos "mindent kicserélek" nagyszervizt gumikkal.Mondjuk az is 200.....
Persze ezért aztán nem mindennapi teljesítményt kell nyujtanom esténként,de valahogy megoldom.
ez december 6 volt
Rendben, köszönöm szépen a segítséget!
wazz gazdasági világválság van neked meg ilyen gazdag jézuskád van? :D
hozta a jézuska?
szerintem gyűrűs lett... vidd el a hengert furatni mindenképp ha van benne karcolás vegyél bele új dugót meg gyűrűt
Majdnem. LOL
Csak éppen 4x annyi a paci, és 2x annyi a súly.
majdnem olyan mint a tdr 125 deltaboxos változata:D majd mehetek vele 1 karikát?:D
figy ne spórolj a motorodon ha szeretsz motorozni dúrván 23 ezer a dugatú általában oylan 2-3 ezereért furnak hengert + ha fúrnak nemártana új főtengely csapágyak meg ilynek ez olyan 10-15 ezer ft + a szerelőnek a munkadíj szerintem simán megéri mivel én is most fúrtam ja eladó 1 dt henger most furatam + 0km es wössner dugatyú 40 ezer ft ! még 2 szer lehet fúrni a dugatyú pont bele való! + síkolva van a teteje szal felvan újjítva normálisan profi csinálta 125 ös dt re
Hehe!
Megjött a kicsike! (kicsike... elfoglalja a fél garázst, de olyan hangja van, hogy a megfelelő irányultságú (értsd:nem buzi) férfiembernek feláll tőle. Nem, nem a szőr a hátán, hanem a másik...
Igen a gyertya belevaló, a légszűrő is tiszta(ma tisztitottam ki) egy kicsit jobb is lett.de azthiszem kénytelen leszek megfuratni meg dugattyut cserélni mert mostmár csak az lehet hiba.vagy?javaslat még?
nekem a 80-asnál meg a 125ösnél is a jobb oldali müanyag idom alatt volt a lábtarto felett :) de az idomokat nem henéz leszedni, utána meg rögtön megtalálod :)
Eladó 2 db Mitas c-04 110/90-18 as gumik!Mind kettő szép állapotban van nincs repedezve stb...!11-12mm bütyökmagasság középen!3000Ft/db, a kettő együtt 5500Ft!Mail címem: izirajder2005@freemail.hu
Sziasztok!
Ki szeretném venni az akkumulátort, mert télen biztosan nem lesz használva, de valahogy tölteni kellene. Nézegettem a motort, de sehol nem látom az aksit.
Tudnátok küldeni valami segítő leírást, képet, rajzot, vagy ilyesmit?
A másik kérdésem az lenne, hogy mekkora Volt-al és Amper-el kell tölteni a DT aksiját.

Beny
gyertya a belevaló típus? légszűrő tiszta?
szerintem meg kellesz furatni + dugocsere ...
sziasztok!
van egy 125ös yamaha dtm sajnos az utobbi időben néhány probléma előfordult vele, és ezért segítséget szeretnék kérni tőletek.A problámék ott kezdődtek hogy használtam vettem a motrot.Első dolgom az volt hogy új motorolajjal töltöttem fel.Egy pár hét után észre vettem hogy nem nagyon fogy az olaj, de ekkor még nem foglalkoztam vele.Súlyos hiba volt ugyanis beállt a motor.Nem durván de azért mégsem használt neki.Széjjel is szedtük lett egy karcolás a hengerben.A motor utána még pár hónapig ment.Csak nem húzott rendesen.Mostanában előfordult olyan hogy ráhúztam a gázt és elkezdett lefulladni.Dugulásra gyanakodtam, szétszedtem a karbit kipucoltam rendesen.Összeraktam probálnám ki, és 1esbe állandoan leakart fulladni, mikor nagynehezen sikerült elindulnom vele akkor már egész jól ment.A motor ráadásul nagyon nezen 8-9 rugásra indul.A gyertyát is kipucoltam de hiába.Most ott tartok hogy valamint állítni kéne a levegő benzin arányon.DE igazábol fogalmam sincs mostmár mit csináljak.Valószínüleg ha ti sem tudtok tanácsot adni kénytelen leszek szerelőhöz vinni.Kérlek segítsetek!Üdv.: Márkóó
skacok lehet lesz 1 husqwarna wr125 öm még a télen reménykedem h meglesz de attol még lesz nyáron motorozás