Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondold át, eleve a tekrcsben a másgneses pólusok észak -déli VÁLTAKOZÁSA hoz létre feszt, már hogy csinálhatna egyenfeszt?
Üdv Dt-sek most már nekem is van dt80-asom ma vettük meg sztem jó vétel volt 95-ös Dt ,most lett generálva
Ha estéeg majd lenne a motorral kapcs. bármi kérdéesm akkor fordulhatok hozzátok
Pl: mikre kell odafigyelni a hétköznapi használatokkor? akkor mik a jó és a nem jó tulajdonságai, most jön a tél és hogyan kell ilyenkor elrakni pl fagyálló, (másabb hőfokszámú gyertya esetleg). ilyenek érdekelnének, tehát az lenne a kérdésem hogy számíthatok majd ilyen dolgokban rátok?
Üdv M.Dávid Jah és még majd kelleni fog pár dolog a motorra ( gyújtáskapcsoló, új gumma, aksi, új üléshúzás, és pórvédő gumi az első telóra)
és estleg honnan lehetne ilyen cuccokat rendelni net-ről. a segítséget előre is köszöm.
És majd holnak képeket is lökök fel az adatlapomra
Nagyon kevés motor és autó termel egyenáramot! Max akkor ha dinamó van rajta! A mai autókban mondhatni kivétel nélkül 3 fázisú generátor van, ami ugye váltakozó áramot termel.
Váltóáramot termel a DT multiméterrel meg tudod nézni a töltésnél még a fesszabályzó előtt
A fesszabályzó után már egyenáram van.
világitott !
de nyugi veszek bele valot
Ő izé ... egyenáramot tud a dt!
Úgy mint a simson is.
Autó generátor is egyenáramot állít elő.
220 a váltó.
Váltakozót csak inverterrel tudsz kicsikarni belőle.
Javítsatok ki ha hülyeséget írtam.
Kérdésem a következő: Nem gond hogy váltakozóáramot tud a Dt, a xenon hid pedig egyenáramra van kitalálva?
kiprobáltam világitani világit csak nem ileszkedik a burába de a foglalatba igen
valameik nap veszek 1 bele valot
Van hozzá csak még nem raktam rá,átalakítást igényel meg színre fújást
De ha rárakom akor 240-et kérek érte
szerintem jó de anyira nem érted hozzá:) próbáld meg
igen vagy nem

tommy91nek mondtam....sztem komolyan vette!
lc 2es dt be jo a xenon izzo?
Hali!
Eladó működő gyújtáselektronika! postai utánvétellel is. 1997-es önindítós 125ccm-es Yamaha DT-n volt!
meg amit ragtál be oldalt max 80 at ér a motorod:) mert kicsit levan amortizálódva és szerintem a motor sem tip top:D
lovasn nem ér 140 ez a moci:) mert nincs fejidomod:D sokat veszít ám az értékéböl
hogya picsába ne lenne
vedd meg az enyémet oda adom én is 140-ért.
http://motor.hu/motor_vpage.js...

Üdv: Norbi
Vágom h csak poén volt
leginkább a jobb kezedtől.........
Hali!

Bocs hogy nem olvasok vissza,csak annyi lenne a kérdésem hogy mennyit esznek a 50-125-ös DT-k?
Függ az évjárattól vagy csak az adott moci állapotától?
Köszike!
yamaha jól néz ki, mondjuk a sáros kukoricaföldön gyorsba leseggelne vele az ember
valami normális motor már rádfért