Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Van valakinek első sm felnie dt-hez?
Előre köszi
Én meg motornéző túrát tartottam ma.
1. Aprilia pegaso 650. Egy perc után sarkon fordultam,be sem lett indítva. Hegesztett hátsó váznyulvány, "kályhaezüst"-el "javított" váz a motornál.
2. Kawa kle500. Tulaj szerint ha megnézem, tuti elviszem. Blokkban mintha két kalapácsos ember csapkodna jobbra-balra, plusz szép füst hidegen ,melegen. De ha már ott voltam elvittem egy körre. Nem kellet volna...
Menet közben az oldaldeknit lefujta a szél, de ez csak a visszatérésnél tünt fel.
10 percig jártuk a két falu közti utat kocsival, mire meglett egy árokban
3. Yamaha Tdm850. Na ezért megérte 250km-t utazni. 17 éves, de a blokk mint egy villany varrógép,simán jár mint a bársony,húz mint a barom, és olyan csilli-villi az egész, hogy bármely részéről enni lehet. Bár látszik a kézifékkaron, és a lábtartón,kipuffogón hogy feküdt már az oldalán, de a blokk-váz-kasztni hibátlan. A javítást szépen megcsinálták nem is nagyon tudtam belekötni semmibe. Valszeg jövő hétvégén megvesszük.
Remélem én is majd tudni fogok alkudni de azért kösz.
Aha értem köszi.
Aha értem de pl. ha megyek vele egy pár (hosszú) kört akkor honnan tom megállapítani hogy a motorja mien.( valami árulkodó jelek,) mert én még nem sokat mentem dt80-assal, nem tom hogy kell menie kb végsebb.
Mert én ezelött mielött megvolt még a Simóm azzal zuztam a köröket de azzal is kb 70-et mentem
A kerék!
motorkovacs@gmail.com - ha érdekel.
140-ért tutinak kell lenni egy 80-asnak. Kopott gumik miatt alkudnék....
Némelyiken csak 2 állású van, parkfény nélkül.
de van rajta egy lemezdarab a vázon a kormánytőnél.Ott elvileg le van írva minden! Gyárátsi év,motorszám,vázszaám.
Érdemes megnézni! Meg azt is,hogy ugyanaz e a vázszám a bilétán,mint a motor alján a motorvédő dekni mellett beütött szám!
nem gondolod,hogy komolyan mondtam az mikrokapcsolót az ülés alá?

hát nem Jetski ez!
Köszi
Jó az már a kisebb probláma
hát apukám munkatársa és így fél liter pálinka
amúgy 8 körül lenne
nem hiszem h hiányzik csak ilyen fajta... amugy ülést áthuzni nem tudom mennyibe van, attol függ milyen minöségi munkát akarsz, a gumik ha nem gagyit veszel akkor megvannak kb 20-25böl, esetleg ha mégis kell uj markolat, az 1-2 ezres
de ennek a hangját kell meghallgatni föleg, meg menni vele egy jo hosszu kört h kiderüljön erös-e, meg tényleg fel-e lett ujitva
OK csak nekem olyan gyanúsan olcsónak tűnik, de a forma nekem azt mondta hogy nagyobbat akar azért adja el meg kissebb hibák pl: (azt mondta) -hogy akucsere kellene bele meg hülés meg gumik kopása jah meg ahogy én láttam hiányzik a markolata vagy nem?
Aha köszi a véleményt, am nincsen ezeken is kis biléta amin rajta áll az évjárat meg a típus? mert sztem van
Sztem meg van a 80-asokon gyújtáskapcs.
KÖszi és holnap megyek megnézni a mocit
Engem kimondottan zavarna ha leállna ha nincs suly az ülésen mert terepen gyakran állok fel nagyobb bukkanóknál vagy csak mert elzsibbad a lábam....!
bakker most láttam a tiedet it a fórumon

hát mit mondjak?
Penge egy VAS lett az tuti!

jah....csak elég érdeke lesz berúgni ....ülve

ez különben így korrekt!
Ha már felújítasz valamit érdemes mindent kicserélni amit csak tudsz!
az az igazság hogy maszekban autókat fényezek,és ez a szín maradt egy verdáról.Igen,sajnálom is mikor erdészkedek vele....de ez van....maradt még vagy 4 deci festékem!
ez komoly nnem is rossz ötlet amúgy
Tényleg szép lett Nem volt drága a fényezés hogy lekarcolja néhány ág?
Am én is most ujítottam fel a motoromat de olyan szinten hogy még az utolsó csavar is kilett cserélve vadi újra és bezsirozva van betekerve.