Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.youtube.com/watch?v...


jó kis zene videókhoz:P
köszi, most elég mocskosan néz ki, jövöhéten még használom, aztán letakaritom és nem nagyon akarok vlee járkálni ha nem muszáj, a bal teloszárban valszeg már nincs olaj, elszakadtak a gumiharmonikák, csupa srá meg por... öregedett vagy 10 évet tuti, de majd visszafiatalitom :D
Szép a géped, tetszik!
hát holnap megjön a jogsim és ha tudok szerezni után futot jönnék és talán havert is hoznám de jovona egy szer 1 iet öszehozni
ha ide eljössz tutira megyünk pár kört :D
na skacok megyünk nyáron motorozni? kawa bá te is jössz hozd a lurkókat
tudod kinek meséld be
ez van de azért te töbe hasznosattudtál


http://www.sportmotor.hu/motor... na iet nem csináltok ti remélem
yamaha kollega megelőzött
Hali szerintem ha veszel egy 99-es gépet nem valószínű h lesz még benne folytás bár attól függ h milyen embertől veszed ha mégis volna akkor a következő:
-A kipufogóban egy szűkítőgyűrű ami közvetlen ott van ahol csatlakozik a hengerfejhez
-Elektronikus "folytás" amit át lehet kötni ill. ki lehet iktatni...
-Powert elforgatni 180 fokkal

Az elektronikus powert csak a bowdenekkel tudod állítani és úgy kell hogy ha leveszed az a fedelet látsz egy tányért amin van egy villa és a villa közelében kell lenni egy luknak is, ha gyújtást adsz a gépezetre a chekkolás(ellenőrzés) után a villának egyvonalban kell megállnia a lukkal ha nem a fent említett bowndenekkelállíts hogy jó legyen de NE LEGYEN FESZES a bowden mert túlterheled a motort és leég (25.000Ft). Hogy azt hogy állítod hogy előbb nyisson vagy később azt nemtom énsem.
A lovak számáról mindenki mást állít szerintem a reális egy ilyen évj. nyitott változatnál a kb 20Le.
Szervíz intervalluma attól függ milyen olajjal mész mennyire pörgeted és milyen helyen használod, milyen minőségű alkatrészekkel és mennyit használod...
De szerintem egy gyári dugattyúval gyűrűvel persellyel vagy esetleg porxszal közepes néha huzatós használat mellett olyan 2-3 idényt el bír utána már ha gyengének érzed akkor lehet új gyűrű esetleg dugattyú és ha szükséges furatás...
igen elektronikus powerjük van ezt nem kell álitgatni ha rendesen müködik a gyári beálitás tökéletes.
a szerviz igényre pedig semmi pontosat nem lehet mondan igy ,ha hallanám a motort hogy jár meg lehetne saccolni kb mien a dugo vagy a csapágyak, és az is nagyon tág határok között mozog hogy meddig birja1 dugo vagy akármi függ pl.: a fajtájátol, menyire pörgeted , erdőbe vagy utcán használod mien olajal , mien keverékke stb.
a folytások helyéröl pontosat nem tudok de a kipufogoba van .
nem is remeg a kezem csak a felbontás miatt ilyen pixeles
Amúgy 125-ösről beszélek ha nem arról van szó akkor elnézést.
Sziasztok!Újra felteném a kérdést mivel nem kaptam megfelelö választ. Venénk egy 1999 év körüli yamaha dt 125 öst. A folytásokat hogy kell megszüntetni?Illetve hány lóerös lesz igy a gép? Mi a szervizeléde egy ilyen gépnek igy? ( dugo , hajtokar, csapágy, furatás, ) Halotam hogy ezeken
elektronikus power van, hogy kell áitani hogy mikor kapcsoljon be? Illetve mikor jobb ha hamarab vagy késöbbb aktivizálodik?
Bocss a sok kérdésért csak kezdö vagyok még itt csak egy mz ts 125 ösöm van még.
ez 125 ös
Feltéve, ha 80-asról van szó....az illető adatlapján nem látom kiírva. Nálam a "DT" meg egyenlő a DT80-assal
Ez DT80 gyújtás?

Nekem se az LC1-esen, se az LC2-esen, se a levegősön nem ilyen Mindegyiken ugyanaz a tirisztoros 2 tekercses van....de nem ez, hanem ami ebben a könyvben is tárgyalva van
biztos nem volt még meg a délutáni feles
neked sem remeg a kezed
igyen se kéne
Hát én it is ugylátom hogy 3 van
Váltóáramot kell majd mérned a multiméterrel!
húúúúúúú! mérek majd rajta amit csak lehet köszi Kanok!
2 tekercs lesz csak alatta csak, meg egy kis jeladó. Az egyik tekercs a gyújtáshoz állítja elő az energiát, amit a jeladó által vezérelt tirisztor továbbít a trafóra, a másik tekercs meg egy amolyan "dupla" tekercs, a töltés meg a világítás is erre van felcsévélve.
Mértél már feszt?
hali segicsetek rajtam nem kell senkinek yamaha dt lc hez alkatrész pl tank ülés kerekek(dobfékes) hátsó rugostag elsö telo farokidom lámpával dobfékek filérekért csak vigyétek !06209687024 a cucokat csak budakeszin személyesen vehető át nem postázok ! elöre is köszi