Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy üzembiztonsági okokból egy mikrokapcsoló van építve az ülés alá,és csak súly alatt van rajta gyújtás....
ez jó dolog mert ha kerékre vágod és leesel a motor nem szökik meg!

egyébként tényleg szinte gyanúsan olcsó!
Köszönöm,van benne jó pár óra melóm!
De gyöngyház.A közepes meretű gyöngyökből!
Nem biztos hogy gányolta lehet hogy az egyik oldalidomra ütött egy lukat és egy billenő kapcsoló a gyújtás
Tök jól néz ki a DT-d! Csak nem gyöngyház fényezés van rajta vagy csak úgy tűnik?
de van 3 állásu, amugy persze Slim is letagadhat pár évet a 92-es motorjábol :)
viszont ezek után azért levetetném az idomokat meg az ülést megnézni h hol van még talán gányolva az elektronika... de ettöl még ennyit sztem megérhet, nem kérnek érte sokat, mondhatni ahhoz képest h 2 honapja ujitották gyanusan olcso :)
baxameg....ezt észre sem vettem
pedig kiszúrja az ember szemét...mármint hogy nincs
pedig a Dt 80-kon van....3 állású
JAh,az évjárat talán rendben,de látatlanban én is mondhatnám az én 91esemről,hogy 94es.Igazán sok különbség nincs.Sőt nagyon nem is láttam,talán a tank formája kicsit eltér.
Meg kell nézned személyesen,ki kell próbálnod...és akkor majd megtudod,hogy megér neked annyit amennyi.Ami sztem nem sok...
Hát mondjuk a képek alapján első ránézésre csak annyi a baj hogy nincs gyújtáskapcsoló vagy a 80-asokon elev nincs ?
most néztem az árat, ennyiért ez nagyon jo vétel, a szakadt DT-t haverom sem fogja olcsobban adni, én megnézném ezt amig lehet...
évjárat helyes lehet (1994), egész egyben van, csak az látszik h az ülés szakadt, meg a gumik kopottak, ránézésröl elöször nekem ennyi
Hello Dt-sek egy kis segítséget szeretnék kérni mert néztem egy motor-t és arról kéne nekem pár info
itt ez a link ezen van a moci (erről kellene mondani pár dolgot h pl mien ez az évjárat, hogy néz ki márint ennnek ilyen-nek kell lenni az állapotának és pl hogy kinézetre hogyha valaki tud bárki bármi hibát mondani vagy ennek az évjárat-nak a tulajdonságairól valamit akkor írjon) és kiváncsi lennék h megéri-e szerintetek az árá?
A választ előre is köszönöm:)
http://www.hasznaltauto.hu/2526965_yamaha
_dt_1994
Oké köszi csoola
Sziasztok!
Eladó egy 1997-es motorból kiszedett önindítós 125DT gyújtás elektronikája ha valakit érdekel írjon!
Tutifrankó lesz!
mennyiért kromozzák le?
nah ha kell a szakadt, akkor megkérdem mennyit kér érte, annyira nem cinkes csak a nagyrészt idom hiányzik rola, meg az indexek se müködnek, föleg azért mert nicnsnenek, meg le vannak törve, szoval ilyen dolgokat elszenvedett, de a motorja az fasza neki, megy is egész jol, spanomé megkérdem mennyit akar érte kapni, aztán ha nem mond faszságot meg mondja h el akarja adni tényleg (mert már mondta) akkor megadom az MSNjét meg mondom neki h huzza fel a seggét a netre
hellosztok aha emlékszem Csoola
köszi szépen Daknox a tiéd is nagyon szép lett
szombaton viszik a rezót krómozni kiváncsi leszek milyen lesz
Sziasztok

Eladó a 2001-es Dt 125 R -em!


Érdeklődni: 20/ 521 84 99

nyizesedes@freemail.hu

Irányár: 249 ezer ft.
Hello Mindenki.

Eladó sorba került az imádott DT 80 LC-m.
Ha valakit érdekelne csak kiabáljon rám

http://www.hasznaltauto.hu/2535156_yamaha_dt_199
1
Aha csak ezzel is az a baj hogy messze van:(
De azért köszi hogy szóltál
Nah olyan jöhet szeretek barkácsolgatni. csak ne legyen motoritikus rosszasága mert ahoz nem nagyon értek
Aha láttam gyönyörű gép csak az a baj hogy messze van.
De am mennyibe adnád csak ugy érdekelne.
Hát köszi nem
Hát akkor nemtom
Csak, ha jó, úgy adom el természetesen keress majd a e-mail-en!