Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

96-97 ben gyártoták a dt 125 r-t!
negyed millió forintot szeretnék kérni érte sm+enduro szettel együtt
elég a fölsöt kicserélni, és ha a burkolat jo akkor vehetsz bowden javito szettet (aszem ez a neve) ami csak a belseje 2méter és akorát csinálsz belöle amekkora kell , és olcso ,én motoros boldba vettem itt a környékünkön
akihez én soktam vinni szerelni a dt-t 5 ezer ft munkadijat kér ! és olcson,gyorsan és joldolgozik, korekt srác
csak kiváncsi vagyok mennyiér adnád el a DTét?
supermoto szett jár hozzá?
Szia!
Én árulom a telókat a Vaterán, elvileg jó a 125-re, mérd le a telószárad átmérőjét, ha egyezik, még a befogót sem kell cserélni.
Kanok!segítségeteket kérném szükségem lenne elsőfék védőre 125 re!már csak az hiányzik és nem találok sehol ha vkinek lenne eladó reális áron akkor segítsen rajtam!thx előre!
Zolboy91 zsír a géped nagyon faintos mikori?én 95-6os ra tippelem!szinte ugyan az mint az enyém csak az enyém full fekete és yz sárvédő van elöl!
Hali!
Nem tudja valaki hogy DT 125 nek hány kilométer a szervíz intervalluma? Olajcserére, gyertya cserére, légszűrő mosásra gondolok főleg.
Bejáratás után ez lenne az első szervíz.
egyébként ha valakit érdekelne eladó lesz a gépezet, képek az adatlapomon.
ÓKÉ!
el persze. küld el légyszíves a címed a bakonymotor@gmail.com-ra
POstán elküldöd a bakot?
Várpalota
Yamaha Dt 80-at csak 80ccm-be gyártották.Nem feltétlen lehet rendszám nélkül használni.Sztem nem olyan vészes az alkatrész ára hozzá és ellátás sztem van bőven.
Amúgy az enyém is eladó ha érdekel:
msn: boss_b-boy@hotmail.com
email: tomaschik@gmail.com
És te helyileg hol vagy?
szerintem nem! Én 10 ért vállalom ha nem találsz mást
Skacok eladó a motorom:) 240 es irányár videó kép tudjátok h hol van:) új dugatyú,csapágyak meg ilyen apróságok friss olaj 06-20-345-2422 es számon e-mail+msn adatlapon!
Hát akkor ez nem valami korrekt
Köszi
haverom windjét 15 ért húzta szét megcsinált benne mindent friss olajat meg ilyeneket kapot anyi pénzért és 70 ezer ft ot költött a motora:) ahoz képest nem is rossz ár de 30 ezer ft munkadíj ááá az sok nagyon!
én egy 10est szoktam kérni munkadíjat.
Sziasztok!
Amit most vettem DT-t sajnos el kellet vinnem szerelőhöz mert naggyon csörög... Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni hogy 30.000+az alkatrészek ára mennyire korrekt ár azért,hogy csak széthúzza a blokkot, kicseréli benne a cuccokat ami kell és összerakja?!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.
szevasztok! Hol tudok gázbóvdent venni 125 ös dt-be! délután elszabtam aztán kellene. ja meg hogyan csináljam csak a felső bóvdent cseréljem vagy az egészet mert a gázkarnál szakadt el.
előre is köszönöm..
Szerintem ha jó állapotban van akor megéri elcserélni, de ha mondjuk a Dt jobb álapotban van mint a crm akor én nem cserélném:D
Skacok lehet cserélek 1 honda CRM-re mi a véleményetek róla?