Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Igen érdekelne!
Kösszi ,hogy megnézed.
Akkor jövő7en meg is venném.
Csak küllő ne hiányozzon belőle!
Szia!
Van most 2db, ha érdekel hétvégén megnézem melyik a jobb.
Hello!

Van megvan még a hátsó kerék a DT80ból?
Ja akkor nem jo
Kawa!
Nagyon köszönöm a könyvet!
de 2003-as 125R-re kell
köszi már megoldotam a ledes lámpát az előző tulaj nagyon fölrakta a kapcsolót és folyamatosan égett de mostmár nagyon jó:) már csak 1 dob kell rá meg termosztát vagy hengerfejt kell meglesni :)

Szerintem a dt 125 ös ben ha jól megvan csinálva jó terepen de az rx nek nagyobb az ereje én könyű motort akartam és persze yamahát ez fontos dolog szervíz hátér: hát nehéz néhány alkatrész beszerezni:) vagy külföldröl hozatsz be vagy yamaha servízben rendeled meg de am a kopo alkatrészeket bárhol belehet szerezni:)
Hello!
a dt szerintem kevésbé birja a terepet, gyengébb teló, gyengébb fék, de viszont a fogyasztása jobb mint egy rx-nek.
ja és olcsóbb is fenntartani...
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy van-e különbség a DT80LcII és a DT125LcII-es kipufogó között?:)
Nekem van 1 ginaelli rezom
Nekem is megvan még a gép és eladó!
Képek az adatlapomon.
Nem mindegy hogy-hogy kötöd be, a ledes lámpát...A ledek pólusai NEM felcserélhetőek! Remélem érthető voltam! +-t a +-ra....értem?
tudom h itt vetted még nemtoöm emlékszel e de probáltam rola képet küldeni msnen, én is arra hajtottam :P
Sziasztok! Lehet hogy yamaha dt 125 os-t vennék. Mennyire birja a terepet? Fogyasztása Teljesitménye? Strapabirosága? Esetleg nem e jobb vétel egy apriliarx 125-os?
Hali
köszi szépen, a rácsot a Homasitában vettem még régebben pár ezer forinttért.
első lábtartót a www.nagyvas.hu -n tudsz nézni, vagy akár itt is találhatsz az apró hirdetésben
az enyém eladó:
fekete loctiteal lett összerakva, sok biztos nincs rajta, max 2mm vastagon ment rá, az is mindenhol középen.a hűtőben biztos nincs dugulás, átt lett mosva az egész rendszer valamivel, ami erre való.vizet meg spriccol a pumpa a csövön.
Tessék itt egy használt: http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
Vagy nézd meg a www.universalmotor.hu -n vagy a www.yamaha-racing.hu -n
Sziasztok.
Nincs senkinek semmi tippje?
De jól néz ki valakinek a motorja és fazsa kis rezó van rajta
hello
sajnos nem...:( ezt amúgy itt vettem a DT fórumon:)
A szórógitt csak a fényezés minősége miatt ment rá de ha te nem akarod nem muszáj fújni rá.
Legelőször a szűz idom 180-assal lett átcsiszolva utána ment rá az a tapadást elősegítő szar át lett csiszolva 400/600assal de asszem 600as arra aszórógitt azt átcsiszoltuk 600-assal és ráment a fényezés.
Uhh hogy mi volt a neve annak már nemtom mert kidobtuk a flakont de szerintem bármely festékboltban lehet kapni egy renault 5-ös volt ráfestve(én ismertem rá) és állítólag a műanyag lökhárítók festéséhez van.
A tömitést pasztával raktátok össze mert ha igen akkor lehet hogy sokat raktatok rá és eltőmítette a víz útját...
Ha nem akkor csak szimplán lehet hogy máshol van dugulás vagy a vizpumpa károsodott(gondolok a lapátokra) vagy pedig elfordul a tengelyen a lapátok és nem keringteti eléggé a vizet ....
de tudok szakadtabbat is meg kicsit jobbat is aminek csak esztétikai baja van inkább