Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na bazzeg akkor elbasztam a gyüjtögetést :S nem tudsz még olyan Giannelli rezot?
heló!
nekem egy honda cr dob van rajta(DEP)... teljesítmény szinte nem változott..a gyári elsődobbal nem volt túl szép hangja ..:( pedig a CR en nagyon szépen szólt...
vettem rá egy GIANELLI elsődobot na most nagyon gyönyörű hangja van és a teljesítmény is nőtt nagyobb fordulaton.
Nekem van 1 elado 80as om amin 110es MALOSSI van
biztos jobban nézne ki, valamivel hangosabb is lenne ,és talán még szebben is szolna
szerintem
Hellósztok! Most dondolkodtam azon hogy mi lenne ha sport dob helyet mondjuk egy ugyan olyan évjáratú yz dobját tenném lenne valami értelme ? Más hang? Icipicikécske erő? Vagy esetleg valaki próbálta már?
köszi szépen!
CSOOLA köszi a segítséget.
és véletlenül nem tudsz valakit akinek van Eldaó dt80-asa?
hellosztok köszi az infót..
pápá
meg van egy olyan kérdésem hogy: Haveromnak dtr-je van.főzte a vizet, új tömítés, hengerfejsíkolás után is még mindig eléggé melegszik, lehet csak azért nem főzi mert nincs az a nagy meleg.mondjuk most még bejáratós, vagy 200km-t ment vele.a powert szándékosan úgy állította hogy ne nyisson, meg nem is pörgeti szénné, igaz tempósan megy de nem nagy fordulaton.
a válasz(oka)t előre is kösz.
meg tudod mondani mi a neve a tapadást elősegítő anyagnak, meg mi az egyáltalán?meg az a szórógitt az minek?előtte mivel lett lecsiszolva?csak azért kérdezem ezeket, mert mostanában akarom én is festeni a vasat.
köszi hello.
Sziasztok.
azt szeretném kérdezni, hogy gyári DT 125R "95 első lábtartót merre találok?
Darknox naon jól néz ki a géped. Mennyiért vettedd az alu hálót?

Előre is köszi
Szia Kawa!
Ha elküldenéd a stefanicszs@gmai.com -ra azt nagyon megköszönném!
(Úgy látom, hogy néhányan már átlapozták.... )
szia nem tom hova valósi vagy de kistarcsán az nv-nek a bontójában 6000 ft ért húznak újra üllést:) vagy nézél hutatot a parilla.com vagy hu nem tom
Köszi
grat, jól néz ki
Sziasztok.Eladó Yamaha DT 50X 2005ös,12.000.km-el 280.000.-Ft
Ma is kattintottam 1-2-t
Nekem édesapám varrt még tavaly egyet szerintem nem lett rossz most is az látható a motoron.
köszi! csak az a baj hogy a fénykép valahogy nem adja vissza
Igen festékboltban vettem de nem spray hanem rendezen be kell tölteni a pisztolyba.
köszi
Isten királyul néz ki!
Supermoto 4ever!
Sziasztok!
nem tudja valaki hol lehet venni gyári üléshuzatot?
olyat mint ami a most van nekem rajta...csak újat
köszi
hellosztok
Read me, Write me helyett!
Ügyes vagyok én is
Ideje lenne 2nap után aludni valamit.
Nem tom jó-e bele vagy sem.
Csak most nem akarok hátra tárcsás kereket.
Féket hátra vinni munkahenger stb...
szerintem a 125-ösé is jo bele :) LC2-es 125é tutira, mert szinte csak a lökettérfogatban van különbség két motor között :)