Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felsorolást szeretnél? megnézed a: -motort, leellenörzöd h minden müködik-e;-megnézed a felniket, a futomüvet, a vázat, h nincs e eltekeredve, a motor egyenesen gurul-e (áttolod egy kis tocsán vagy egy padka mellett), megnézed a blokkot, folyik-e valahol valami, átnézed a tömitések körül, megkérheted h vegye le a idomokat, h meg tudd nézni ott is, leveszed a hütöröl a sapkát és beinditott motornál megnézitek h gázadásra bugyog e a viz benne, ha igen akkor hengerfejes (csask mert unokaöcsém majdnem vett pár napja egy ilyet..), meghallgatod a hangját, meg ha bemelegedik látod mennyire füstöl, plusz hallgatod h mennyire csörög-zörög;-mész vele egy kört, a lehetö legtöbb fokozatban és különbözö fordulatokon;-megnézed és megkérdezed a kopó alkatrészek állapotát, továbbá ha lehet akkor a felujitásokrol kérsz számlát, h nehogy átverjenek
ha midnent átnéztél (nekem most csak ennyi jutott hirtelen eszembe) akkor eldöntöd, hogy kell-e és ha igen akkor mennyit adnál érte, majd kialkudjátok az árat, kifizeted, irtok adásvételit és hazamész motorozni :)
Hello!

Valakinek nincs elfekvőben Dt80 hátsó kereke?
Kkovács please read me!
Draknox ütős lett a géped!
Csak arra kell odafigyelni amire a kétütemü motor vásárlása esetén, semmi extra tipushiba.
hali:)
vettem hátra ledes lámpát 3 vezeték van és se a lámpára sem a fékre nem reagál mit csináljak vele?
Hello SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI
A közeljövőbe Dt 80-ast szeretnék venni és nem szeretném hogyha nem valami sz..t sóznának rám.
Tehát azért kérek segítséget hogy elmondjátok hogy mit kell megnézni egy ilyen motor vásárlásakor és hogy mikre kell odafigyelni.
Megértéseteket és segítségeteket előre is köszönöm.M.dávid
és festékboltba vetted ?
Köszi. 2 komponensű műanyagra való akril festékkel. Maga a fényezés úgy zajlott hogy az idomokat lefújtuk egy olyan anyaggal ami elősegíti a tapadását a festéknek a műanyaghoz arr ráfújtuk a kifejezetten műanyagra való szórógittet és arra ment rá ez a festék 2 rétegben.
mien festékkel festetted a müanyagokat?
amugy szép
Srácok köszönöm szépen a dícséretet igazán jól esett. A videó hétvégére várható igazából nem is videó lesz hanem slideshow zenei aláfestéssel és 1-2 rovidebb videóval.
jól néz ki a tdr! melyik tetszik jobban a DT vagy a TDR?
tényleg újnak néz ki Am 2010-ig van műszaki rajta
tényleg újnak néz ki Am 20010-ig van műszaki rajta
Persze hogy megtartom jó ha van a forgalomban
Ja és a Dt felirat a kipufogón!
Darknox várjuk a további képeket! Nagyon jól néz ki! Szólj ha meglesz a videó!
Hmmm.....Hát ez nem semmi... Jól néz ki... Gratulálok hozzá...
Ezeknek a kritériumoknak szerintem ami megfelel, az egy kerékpár..... Hard Montain Bike
csili vili moci szép:P nézd meg lentebb a tdr em az nem ilyen szép de az is jól néz ki
neked meddig van müszakid rajta? amugy nekem a blokk meg a futomü tetszik a legjobban, mintha most gurtitotta volna elö egy kis ferdeszemü :D
tükröket megtartod?
Na nem bírtam ki sötétben nyomtam egy képet izelítőnek
jó lehet télleg tutit fogtam ki...de akkoris...ennyire nem foghattam ki jót h ennyi idő alatt télleg smi baja nemvolt....kop kop kop
nekem meg most lett meg az Ak szóval jeeee.....mostmár legálisan motorozok az RXel
meg te nagyon kifogtad a tutit, a visszajelzések alapján tényleg sokkal több pénz a fentartartása mint egy DT-nek, e mellé kapsz pár plusz loeröt, meg jobb futomüvet
én RX-et akartam, aztán lett ez a DT, de nem bántam meg :) még 18 honap és lesz jogsim korlátlanra:P aztán meg ugyis megy a háztol ez :D
persze van különbség... de amivel mentem rx az 1ik nagyon szar volt azt a 80assal vertem volna a másik viszont kurvajó volt de azse sokkal verte havernak a 125ösét.....
azért van különbség hidd el..de am meg azt vedd ameik jobban tetszik...ja és azé az rx többet eszik